אחות פרטית עד הבית 24/7

שירות אחיות פרטיות עד הבית למגוון רחב של טיפולים החל מ-195 ₪

 השירות ניתן 24 שעות, 7 ימים בשבוע!

 שירות אחיות פרטי אמיתי עם שירות מכל ה- ♥

מנויים לשירות שלנו זכאים להנחות משמעותיות בהזמנת אחות פרטית

איך זה עובד?

אוזן קשבת

1. מוסרים לנציג של MyDoctor את מספר ת.ז של החולה, הכתובת ושם קופת החולים בה הוא מנוי

בדיקת זמן המתנה לרופא עד הבית

2. הנציג שלנו בודק בזמן אמת את זמן ההמתנה לאחות בהתאם למיקומכם

אחות פרטית

3. האחות מגיעה אליכם הביתה לצורך טיפול ראשוני ומסור מכל ה-♥

5/5
המלצה על רופא עד הבית
הזמנו רופא פרטי שטיפל בבן שלנו ורצינו להגיד תודה!
דוד וקרן, באר שבע

היה זה יום חמישי בלילה ותום הבן שלנו סבל מכאב אזניים. התקשרנו למיי דוקטור והגיע אלינו רופא עד הבית תוך שעה וחצי! שירות נדיר בישראל

5/5
המלצה על רופא עד הבית
הצלתם את חיי והבטחתי לספר לכולם
משה שוורץ, חיפה

אני רוצה לומר לכם תודה מקרב לב על שהצלתם את חיי. לא רציתי להיחשף אך לולא המענה המהיר שלכם לא הייתי פה היום.

5/5
המלצה על מיי דוקטור
מרגיע לדעת שיש רופא זמין לילד שלנו 24/7
אמירה ודודי, עמק חפר

מאוד מרגיע שבכל זמן נתון אנו יכולים להזמין רופא פרטי הביתה. עשינו בדיקות רבות לפני שהצטרפנו כמנויים והמחיר שווה את זה!

0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0 +
ישובים בישראל

שירות אחיות פרטי 24/7? יש דבר כזה!

חיפשתם שירות אחיות פרטי? הגעתם למקום הנכון! האחריות של MyDoctor הן בעלות ניסיון של שנים רבות במתן מענה למגוון רחב של תרחישים, תוך אדיבות, רגישות וחמלה אמיתי למטופל.

בעבר הלא רחוק טיפול ביתי נחשב כמיועד אך ורק לאוכלוסייה מאוד חולה או לאוכלוסיית הקשישים. אולם היום, אנשים פיתחו הבנה טובה יותר ביחס לבריאות ביתית או לשירותי סיעוד פנים-ביתי, שהוא בעצם טיפול רפואי מיומן לכל דבר שיכול להקל על המטופלים מכל הסוגים ולאפשר להם לקבל טיפול רפואי מהנוחות של הבית שלהם.

המטרה העיקרית של שירות אחיות ביתי היא טיפול במחלה או פציעה שיכול להיעשות מהבית. השירותים הביתיים כוללים בדרך כלל טיפול בפצעים, כמו פצע כירורגי, טיפול תוך ורידי או תזונתי, זריקות, טיפולי שיקום ומעקב אחר מחלות קשות ומצב בריאותי לא יציב.

שיחת טלפון אחת ואנחנו איתך, 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

כמה עולה אחות פרטית?
כמה עולה אחות פרטית?

כמה עולה להזמין אחות פרטית הביתה?

במידת הצורך תקבלו הפניה למיון ללא עיכוב, מה שאומר שאין צורך לרוץ למלר"מ כדי לקבל הפניה למיון!

195 ₪

בדיקת אומדנים כללית

 בדיקת חום, לחץ דם, חולשה, חיזוק נפשי והמלצות מיידיות לבעיות רפואיות

250 ₪

בדיקת הוספיס בית

 טיפול כללי, ניקיון המטופל, זריקת מורפיום ועוד

החל מ-250 ₪

חבישת פיק ליין

 חבישה סטרילית של פיק ליין

250 ₪

החלפת שקית סטומה

 החלפת סטומה למטופל

550 ₪

טיפול סטומה מלא

 טיפול סטומה יסודי

החל מ-280 ₪

חבישות וטיפול בפצעים

 טיפול בפציעות חדשות או החלפת תחבושות קיימות

החל מ-290 ₪

זריקת וולטרן

 הזריקה ניתנת במצבים של גב תפוס וכדומה

290 ₪

זריקת קלקסן

 זריקה לדילול דם. טיפול נפוץ אחרי ניתוחים

החל מ-300 ₪

עירוי בבית

 עירוי בהתאם לצורך המטופל

380 ₪

טיפול והחלפת זונדה

 טיפול בזונדה לשם האכלה דרך צינור

380 ₪

טיפול בקטטר

 טיפול יסודי בקטטר

החל מ-380 ₪

טיפול חוקן

 מספקים את כל סוגי טיפולי החוקן

מידע נוסף על שירות אחיות פרטי

הזמנת רופא 24 שעות

שירות 24/7

האחיות של MyDoctor זמינים מסביב לשעון למענכם במשך כל השנה

אוזן קשבת

אוזן קשבת

מרגישים שאתם זקוקים לאוזן קשבת? האחיות שלנו רגישות ואדיבות

בדיקות אבחנתיות

הפניה למיון

האחות יכולה לתת הפניה למיון בשעת הצורך בשת"פ עם הרופא שלנו

מתן זריקות

מתן זריקות

השירות כולל מתן זריקות מסוגים שונים כגון וולטרן וקלקסן

חבישות וטיפול בפצעים בבית

חבישות וטיפול בפצעים

 טיפול בפציעות חדשות או החלפת תחבושות קיימות

בדיקת אומדנים

בדיקת אומדנים

בדיקות מקיפות על מצב בריאותכם אצלכם בבית

שירות אחיות עד הבית

שירות אחיות עד הבית

מה היתרונות של הזמנת אחות פרטית הביתה?

יש שפע יתרונות לטיפולי בריאות ביתיים. ראשית, הרבה יותר נוח לקבל טיפול בבית, במגרש הביתי של המטופל, מאשר להגיע למוקד החירום, חדר המיון או להתאשפז בבית חולים.  גם וירוס הקורונה אינו מותיר יותר מידי ברירות, בעיקר לאוכלוסיית הגיל השלישי. 

שנית, כשמדובר בטיפול חד פעמי בחירום לעיתים המטופל לא יכול לצאת מהבית בכוחות עצמו והדבר לא משאיר לו ברירה. זה נכון בעיקר לתופעות של גב תפוס, קטטר בעייתי ועוד. כמו כן, בדיקה של המטופל על ידי האחות בבית על מנת להעריך את מצבו יכולה למנוע אשפוז מיותר ושהייה ממושכת בבית חולים.

ומה לגבי טיפול של אחות סיעודית בבית? במקרה זה הדבר עוזר למטופל להתאושש מהר יותר, מכיוון שידוע כי אנשים נוטים להחלים מוקדם יותר ממחלתם כשהם מוקפים ביקיריהם ונמצאים בסביבה נוחה ומוכרת.

אחות פרטית - תוכן עניינים

שירות אחות פרטית עד הבית – מה השירותים כוללים?

משרד הבריאות נוקט בכוונה בגישת צמצום שהייה במרחבים ציבורים בגלל מהירות ההדבקה של הוירוס. הדבר כמובן הוביל את החברות הפרטיות לשדרג ולשפר את השירותים שלהם מכיוון שהניסיון להשאיר כמה שיותר אנשים סגורים בבית, הוביל לעליה משמעותית בביקוש לשירותי אחיות פרטיות שיגיעו לבית המטופל.

שירות אחיות עד הבית התפתח וצמח הרבה בשנים האחרונות, וככל שהביקוש לכך יותר גבוה כך מתפתחת המגמה של העברת השירותים הרפואיים לבית. כך שהיום יש מגוון רחב של שירותים רפואיים שאתם יכולים לבקש שייעשו מנוחות הבית שלכם, במועדים הנוחים לכם. השירות מתאים בעיקר לאלו שמרותקים לביתם או שאין באפשרותם לצאת מהבית.

בדיקת אומדנים

השירות הראשוני שתוכלו לקבל הוא בדיקת אומדנים כללית שתוכל לחסוך ממכם ביקור רופא שיהיה הרבה יותר יקר וככל הנראה תצטרכו להמתין עבורו יותר זמן.

בבדיקת אומדנים כללית האחות תיקח מכם את כל המדדים הרלוונטיים כדי להעריך את המצב הבריאותי שלכם כמו בדיקת חום, מדידת לחץ דם, דופק ורמת סוכר ומתן עזרה ראשונה.

בדיקת האומדנים הכללית על יד אחות בבית מאפשרת לכם לקבל שירות מהיר ומקצועי על ידי אחיות שעברו הכשרה מקיפה ובכך לקבל שירות רפואי ללא צורך ללכת עד לקופות החולים או לחדרי המיון בשביל בדיקות פשוטות.

בדיקת האומדנים הכללית מאפשרת לאחות להעריך את מצבכם ולייעץ לכם כיצד להמשיך את הטיפול. הבדיקה יכולה לחסוך לכם ביקור רופא או הליכה לחדר מיון כך שתוכלו להמשיך לבצע את הטיפול מהבית.

מתן זריקות

האחיות שמגיעות לטיפול הביתי מוסמכות גם לתת זריקות מסוימות למטופלים כחלק מהטיפול שקבע הרופא שלהם או כטיפול חדש פעמי. הזריקות הם חלק בלתי נפרד מהטיפול ולפעמים הם התרופה למצבים רפואיים, אך במקום שתצטרכו לבוא לרופא או לבית החולים ולחכות זמן רב בתור תוכלו לקבל את השירות בבית ללא מאמץ.

אחת הזריקות שאפשר לקבל בעזרת שירותי אחיות עד הבית היא זריקת וולטרן. וולטרן היא תרופה אנטי דלקתית המשמשת להקלה של כאבים מאוד חזקים כמו גב תפוס, כאבי צוואר או פריצות דיסק. למרות שהתרופה מאוד יעילה להשכחת הכאב חשוב לדעת שהיא לא מרפאת את הבעיה.

הזריקה יכולה להינתן בבית על ידי אחות מקצועית ומנוסה ובכך להקל עליכם את הצורך להיסחב עד לבית החולים עם כאבים חזקים.

בנוסף ניתן לקבל בבית היא זריקת קלקסן. הזריקה מיועדת הרבה פעמים למטופלים אחרי ניתוחים שונים, בעיקר ניתוחים אורתופדיים, שלאחריהם המטופלים מוגבלים בתנועה. החומר הפעיל בזריקה הוא נוגדן קרישה שמטרתו לדלל את הדם למנוע פקקת ורידים.

בדיקת הוספיס בבית

שירות נוסף שאפשר לקבל בבית הוא שירותי הוספיס. שירות זה ניתן למטופלים החולים במחלה חשוכת מרפא או במחלה קשה בשלב סופני ורוצים לחיות את הזמן שנשאר להם בבית ולא בבית החולים.

השירות כולל מתן משככי כאבי כמו מורפיום בבית, עזרה במטלות יומיומיות ובכלל עזרה עם קשיים גופניים ורגשיים כאחד למטופל ולבני משפחתו.

הטיפול מאפשר למטופל לבחור איפה לסיים את חייו ולבלות את רגעיו האחרונים מוקף באנשים האוהבים אותו ובסביבה מוכרת ונעימה.

חבישות וטיפול בפצעים

שירות אחיות עד הבית ניתן גם עבור טיפולים אחרים שונים כמו פציעות שונות כתוצאה מתאונות קטנות, שניתן לטפל בהן ולחבוש אותן בבית ללא צורך בבדיקת רופא.

שירות נוסף שניתן לעשות מהבית הוא החלפת סטומה. בין אם זה סטומה קבועה של חולה אונקולוגי או חולה קוליטיס או קרוהן ובין אם זה סטומה זמנית שהותקנה לאחר ניתוח או פציעה חמורה.

אתם יכולים להזמין אחות עד הבית שתוכל לבוא ולהחליף את הסטומה למטופל מבלי שיצטרך ללכת כל פעם לבית החולים.

חבישה סטרילית של פיק ליין

למטופלים אונקולוגיים שיש להם צנתר מרכזי מסוג פיק ליין יכולים גם כן לקבל שירות כחלק משירות אחיות עד הבית, החלפה סטרילית של הצנתר ללא צורך להגיע לבית החולים.

החלפת החבישה הסטרילית של הצנתר צריכה להיעשות לפחות פעם בשבוע ועדיף בסביבה כמה שיותר סטרילית. כמובן שאם החבישה רטובה יש להחליפה מיד.

החלפת החבישה מצריכה ציוד רפואי וניסיון רפואי וכמו כן יש צורך לאבחן את מוצא הצנתר בזמן ההחלפה כדי לבדוק שהוא אינו מזוהם ולכן חשוב שהמשימה תתבצע על ידי איש צוות רפואי.

אחיות מנוסות שעובדות עם חולים אונקולוגיים יכולות לבצע את המשימה הזאת מנוחות הבית של המטופלים ללא צורך ללכת לבית החולים ולהסתכן בסביבה פחות נקייה.

עירוי

אחד השירותים הבסיסיים הניתנים בבתי החולים הוא עירוי. הטיפול מאוד נפוץ וכמעט כל בן אדם טופל בחייו בעירוי. לכן, זה רק נכון שהטיפול יוכל להיעשות גם בבית.

אחות המגיעה עד הבית יכולה לתת למטופל עירוי רגיל המכיל תמיסת סיילין הנועד לטפל במקרים של איבוד נוזלים או מחסור באלקטרוליטים. העירוי הוא טיפול בסיסי וחבל שתלכו עד לבית החולים כדי לקבל אותו.

בנוסף, עירוי אחר שניתן לעשות בבית הוא עירוי ברזל, למקרים של אנמיה. עירוי זה משמש בעיקר נשים לאחר לידה שסובלות מאנמיה חמורה.

טיפול בקטטר

הכנסת קטטר היא הליך שנעשה כאשר מטופל אינו מסוגל לתת שתן בכוחות עצמו. ההליך נדרש במקרים מסוימים של מחלות בדרכי השתן או לאחר ניתוחים מסוימים.

בכל המקרים הכנסת קטטר חייבת להיות על פי הוראת רופא, אך הכנסת הקטטר עצמו והטיפול בו יכולים להיעשות על ידי אחיות מנוסות בנוחות בבית.

הקטטר חייב להיות מוחלף לפחות אחת לחודש במקרים של קטטר קבוע. ובכל הקשור לטיפול בקטטר יש להיות מאוד זהירים על מנת להימנע מזיהומים של הקטטר שיכולים להוביל לזיהומים בדרכי השתן.

ההליך של הכנסה או החלפה של קטטר דורש מיומנות רפואית וציוד רפואי אך זהו עדיין הליך יחסית פשוט שניתן לעשות גם בבית בעזרת שירותי אחיות ביתיים, ולהימנע מלהגיע לבית החולים.

טיפול בזונדה

הכנסת זונדה היא הליך רפואי בו מחדירים צינור ארוך, דק וגמיש דרך האף של המטופל אל הקיבה לצורך הזנה אצל מטופלים שלא מסוגלים לאכול ולשתות מספיק בעצמם.

הכנסת הזונדה מצריכה אישור רופא ויכולה להיעשות על ידי איש צוות רפואי- אחות או רופא ולכן זאת פעולה שיכולה להתבצע גם בבית. הכנסת הזונדה מצריכה ניסיון רפואי על מנת להימנע מהחדרת הצינור לקנה הנשימה במקום לוושט.

הזונדה היא בעצם גוף זר שמכניסים לגוף, ולכן כמו בכל הליך שכזה יש צורך בטיפול ומעקב על מנת למנוע תופעות לוואי שונות כמו זיהומים, שלשולים, הקאות וכו'. לכן, גם המשך הטיפול בזונדה מצריך מעקב רפואי, אך הוא יכול להיעשות על ידי שירותי אחיות עד הבית.

אחיות סיעודיות פרטיות

שירותי אחיות סיעודיות פרטיות בבית כוללים מגוון רחב של שירותי בריאות הניתנים לניהול בקלות בביתכם. שירותי סיעוד לטיפול ביתי הם בדרך כלל זולים יותר מאשפוז בבתי חולים ובתי אבות, תוך שהם יעילים באותה מידה כמו הטיפול הרפואי המוצע בבית החולים ואף שומרים על מידה נוספת של ביטחון מפני הידפקות במחלות ווירוסים מדבקים ממאושפזים נוספים.

שירות אחיות בבית מציע טיפול סיעודי בהתאמה אישית בבית, כפי שמוצע בבית חולים טיפוסי, תוך התחשבות רבה יותר כלפי המטופל ובמשפחת המטופל. השירותים המוצעים על ידי סיעוד ביתי ניתנים על ידי אחיות מוסמכות פרטיות ומנוסות. ולכן אתה לא צריך לדאוג לגבי איכות השירות שמציעה האחות הביתית.

קופות החולים אינן מספקות פיתרון מלא

קופות החולים אינן ממהרות לשלוח אחיות פרטיות לבית הלקוח. שירותי רפואה עד הבית לא ניתנים היום בעבור כל כאב בטן חריג או כאב ראש חד. קופת חולים כללית לדוגמא, דורשת שבשלב הראשון המבוטח להיכנס לאתר האינטרנט של קופת החולים, יזין קוד משתמש וסיסמה וישלח שאילתא או בקשה אל רופא המשפחה שלו. השירות של MyDoctor אינו דורש זאת.

אחות פרטית לאחר ניתוח

מטופלים רבים עוברים ניתוחים, ולאחר תקופת האשפוז בבית החולים הם עוברים להמשך טיפול ושיקום בביתם. מטופלים אלה זקוקים לשירות אחיות פרטית לאחר ניתוח אשר כולל פיקוח צמוד בתדירות גבוהה ולא שירות חד פעמי. התקשרו אלינו לקבלת מחיר מיוחד לשירות זה.

איך מזמינים אחות פרטית?

זה פשוט! מתקשרים ל-072-397-2-397 (שלוחה 2) וחוסכים תורים, זמן וסיכוי להידבקות!

רוצה לקבל מידע על הצטרפות כמנוי?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

טופס זה אינו מיועד להזמנת אחות פרטית עד הבית אלא רק כדי לקבל פרטים על הצטרפות כמנוי קבוע לאחד מכתבי השירות שלנו. 
להזמנת אחות פרטית התקשרו ל-072-3972397 (שלוחה 2)

🔒 האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL והפרטים שלכם שמורים עמנו 🔒

שאלות נפוצות על שירות אחיות עד הבית

פשוט מתקשרים אלינו! אנחנו עונים מיד וזמינים עבורך 24 שעות יממה, 7 ימים בשבוע, צריך פשוט להתקשר לטלפון ולהמתין למענה מהיר.

בהחלט, האחיות שאנו עובדים איתן מקצועיות ומנוסות מאוד.

האחיות שלנו מגיעות לכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור, לרבות מעלה אדומים.

יחד עם זאת, כרגע השירות אינו ניתן ביהודה ושומרון.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

לכל הגילאים! ניתן להזמין שירות אחיות פרטי לכל מי שחפץ בכך.

כן, כשאתם עושים מנוי לכתב השירות של MyDoctor אתם זכאים לכל הטיפולים שלנו בהנחות משמעותיות. קחו בחשבון שהמנוי נכנס לתוקפו חודשיים אחרי שהזמנתם אותו (תקופת אכשרה), ולכן במקרים דחופים וחד פעמיים בכל מקרה תצטרכו לשלם את המחיר המלא.

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

 

מידע נוסף

אחות פרטית להשגחה

אחות פרטית להשגחה

החיים מלווים כל מיני סיטואציות רפואיות שמצריכות מאיתנו ביום בהיר אחד להתכנס ולהתגודד סביב קרוב המשפחה או החבר שעבר אותן. ניתוחים, אשפוזים, השתלות ועוד הם

למידע נוסף »
אחות פרטית ללידה

אחות פרטית ללידה

כמעט כל אישה מכירה את הרגעים שמתלווים אל הליך הלידה. ההתכווננות אליה, הכנת הגוף אליה, הלידה עצמה וכמובן ההתמודדות עם ההנקה ודברים נוספים הן פעולות

למידע נוסף »
לסיכום, שירות אחות פרטית עד הבית הוא שירות מומלץ ביותר למטופלים אשר מעדיפים לקבל טיפול באיזור הנוחות שלהם. אז קדימה, הזמינו אחות עכשיו >>