Skip to content

מחפשים טיפול בגלי הלם?

יש לנו פיתרון מהפכני ולא פולשני שישנה את חייך!​

 השירות ניתן במרכז לפיזיותרפיה תל השומר, רח' גילדסגיים 4 רמת גן

 פיזיותרפיסטית תלווה אותך לאורך סדרת הטיפולים

 הטיפול אינו פולשני ומתקיים בלבוש מלא

 הטיפול מוכר ע"י קופות החולים / חברות הביטוח והן מספקות החזרים בהתאם לפוליסה שלך. אנו נלווה אותך בקבלת ההחזרים להם את זכאית

רשימת חברות ביטוח רקע שקוף לבן

טיפול בגלי הלם

עולם הפיזיותרפיה הוא עולם שהולך ומתפתח יותר ויותר עם השנים. אנשים רבים זקוקים למגוון טיפולי פיזיותרפיה בעקבות בעיות אורתופדיות במגוון איזורים בגוף, ולכן ככל שהזמן עבר, היה ברור שתחום הרפואה צריך להתפתח ולמצוא פתרונות מתקדמים, טכנולוגיים ואיכותיים. פתרונות אלו היום באים לידי ביטוי במגוון דרכים, שבמרכזם עומדת מטרה אחת – להחזיר את המטופלים למצב בריאותי תקין וטוב, כזה שמאפשר להם לקיים שגרת חיים נעימה וטובה, מבלי להתמודד עוד עם כאבים קשים ולהימנע מפעילויות שונות. 

טיפול בגלי הלם הוא היום אחד מהטיפולים הכי מבוקשים ונפוצים בעולם הפיזיותרפיה, והיום המטרה שלנו היא להכיר אותו קצת יותר מקרוב.

טיפול בגלי הלם
טיפול בגלי הלם
פיזיותרפיסטית רצפת אגן - תוכן עניינים לניווט מהיר

קצת רקע על פיזיותרפיה לפני שמתחילים לצלול פנימה

פיזיותרפיה הוא עולם שלם בתוך תחום הרפואה, ששם דגש עיקרי על ריפוי והחלמה של שרירים, עצבים ועצמות. גוף האדם ככלל עלול לסבול מכל מיני בעיות, נפוצות יותר ונפוצות פחות, ואין ספק שבעיות אורטופדיות המשתייכות לעולם הפיזיותרפיה נמנות עם הבעיות הנפוצות ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל, והן תוקפות נשים, גברים, צעירים ומבוגרים כאחד.

בעולם הפיזיותרפיה נמצאים פיזיותרפיסטים פיזיותרפיסטיות רבות, אשר עושים שימוש במגוון תרגילים וטכניקות על מנת להעניק לאזור הפגוע את הטיפול הפיזיותרפיסטי הראוי לו ביותר.

ההחלטה על הטיפול הפיזיותרפי שיוענק למטופל – איך היא מתקבלת?

מצבים של בעיות פיזיותרפיות הם מצבים שונים מהאחד לשני – קיימים מצבים חמורים ומורכבים יותר, ולצידם מצבים פשוטים וקלים יותר לפתרון. כמובן שקיימים גם הבדלים בין המטופלים עצמם – הבדלים כמו גיל, רקע רפואי, משקל, והנסיבות שהובילו אותם לפציעה או לבעיה האורתופדית.

כל הנתונים האלו נלקחים בחשבון על ידי מטפלי פיזיותרפיה, ובהתאם ניתן להצמיד להם פתרון. לעיתים הפתרון יהיה טמון בסדרת טיפולים ארוכה ולעיתים בקצרה יותר, לפעמים באמצעות תרגילים עצמאיים ולעיתים באמצעות טיפולים בליווי המטפלים – עם אמצעים מיוחדים או בלעדיהם.

טיפול בגלי הלם כחלק מעולם הפיזיותרפיה

דרך נקודות המוצא האלו, אנחנו יכולים להתקדם ולדבר באופן ספציפי על טיפול בגלי הלם. אז מדובר כאן על טיפול מתקדם ביותר, שלוקח את עולם הפיזיותרפיה כמה צעדים קדימה, ומתבסס על הקרנת גלים ישירים אל איזור הפגיעה.

מה שקורה במסגרת הקרנת גלי ההלם אל המקום הפגוע הוא שנוצרת תנועה ברקמות הפגועות באיזור. התנועה הזו גורמת להליכי ריפוי מהירים יותר, ולכאבים ברמה פחותה והרבה פחות תדירה.

האם טיפול בגלי הלם באמת עוזר?

כאשר נכנסות שיטות טיפול שונות לעולם הרפואה, הרבה אנשים נותרים ספקנים לגבי היעילות שלהן ומתלבטים רבות לפני שהם מנסים אותן. טיפול בגלי הלם הוא כבר ממש לא טיפול חדש בעולם הפיזיותרפיה, ויש לו הוכחות רבות להצלחה שנתנה את אותותיה בגופם של עשרות אלפי מטופלים מסביב לעולם.

מדובר כאן על שיטה חדשנית, טכנולוגית ופורצת דרך, שביססה את מעמדה בתור מוצלחת עד מאוד לאורך השנים. כמובן שככל שהזמן הולך ועובר, כך נוצרים עוד חידושים לטיפול בגלי הלם, שממשיך לייעל את עצמו בכל פעם מחדש.

לאילו סוגים של פגיעות מיועד טיפול בגלי הלם?

אם קודם דיברנו על כך שלכל בעיה אורטופדית יוצמד פתרון בהתאם, חשוב להבין שטיפול בגלי הלם בהחלט לא מתאים לכל בעיה אורטופדית באשר היא. בדרך כלל לפני מתן טיפול בגלי הלם יגיע שלב אבחון הבעיה, שבמסגרתו יוכלו המטפלים להבין האם הטיפול אכן יכול להיות יעיל עבורה.

כשמדברים על טיפול בגלי הלם, מדברים על טיפול שיכול להיות יעיל לבעיות שונות, וביניהן מצבים של דורבן בכף הרגל, דלקות שונות בגידים, בעיקר באזורי הברכיים, המרפקים והירכיים, מרפק טניס או גולף, דלקות שונות באכילס ועוד.

מה קורה במסגרת טיפול בגלי הלם?

טיפול בגלי הלם הוא טיפול פשוט יחסית, שבו המטופלים לא צריכים לעשות שום דבר מלבד להתמסר לטיפול ולשכב או לשבת בצורה שנוחה להם. אין כאן היערכויות מוקדמות כמו בטיפולים רפואיים אחרים, שעלולים להביא איתם גם צומות מקדימים לדוגמה.

ברגע שמהטופלים מגיעים אל הטיפול, המטפלים צריכים לאתר את מקום הפגיעה והטיפול, ולסמן אותו. ברגע שהאזור מאותר, ניתן להשתמש במכשיר בצורה המדויקת, הן מבחינת העוצמה והפעלת המתח שלו, והן מבחינת התמקדות באיזור עצמו.

לאחר מכן יאולחש האזור באמצעות משחה או קרם, על מנת שהמטופלים לא יחושו כל כאב כזה או אחר בזמן הטיפול, ויצליחו להישאר רגועים ושקטים לאורך כל כולו. בסוף ההליך הזה, יתחיל הטיפול בפועל.

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם

 

היתרונות של טיפול בגלי הלם

רבים תוהים, אם כן, מה היתרון הגדול של טיפול בגלי הלם. על פניו נדמה שמדובר על טיפול שגרתי, רגיל ועדין, ולכן לא ברור האם הוא אכן יעיל, וגם אם כן – מהם היתרונות הגדולים שלו על פני סוגי טיפול אחרים.

ובכן, כשמדברים על טיפול בגלי הלם מדברים על טיפול שמקצר את תהליכי ההחלמה בכמה וכמה רמות. בעיות אורטופדיות יכולות להתפרש על פני חודשים רבים אם לא שנים רבות, ולכן בזיהוי מהיר של הבעיה ובהענקת טיפול הולם על ידי גלי הלם – ניתן לזרז את ההחלמה של האזור.

מעבר לזה, טיפול בגלי הלם גורם להקלה מיידית בעוצמת הכאב באיזור. הודות לגלי ההלם המעולים, נוצרת תנועה ברקמה שלא רק מזרזת את ההחלמה, אלא גם יוצרת רמות כאב נמוכות יותר.

בנוסף לכל אלו, חשוב לציין שטיפול בגלי הלם מתמקד באופן ספציפי באיזור הפגוע, מה שיכול להעניק לו ריפוי מהיר הרבה יותר מאשר טיפולים נרחבים יותר שלא נוגעים באופן ישיר בבעיה עצמה.

על פני כמה זמן יתפרש טיפול בגלי הלם?

אז חשוב להבין, בהמשך למה שציינו קודם בקצרה, שטיפול בגלי הלם הוא לא טיפול שעובד בשיטת ה"שגר ושכח". לא מדובר כאן על טיפול חד פעמי, אלא להיפך – על טיפול שיכול לחזור על עצמו במשך שלוש או ארבע פעמים לפחות עד שיוביל אל עבר ריפוי או הטבה במצב.

בכל מקרה, חשוב להבין שטיפול בגלי הלם הוא דבר ששווה את הסבלנות שלכם, ולכן גם אם תצטרכו לחזור עליו שוב ושוב – בסופו של דבר תגיעו לתוצאות לא פחות ממעולות.

כואב או לא כואב? זאת השאלה

אחת השאלות הנפוצות ביותר סביב טיפול בגלי הלם היא האם הוא טיפול כואב. אנשים רבים התרגלו לעבור טיפולים רפואיים שונים שהובילו אותם להתמודד עם כאבים אדירים, גם בזמן הטיפול וגם אחריו, ובחלק מהמקרים גם בהיערכות לקראתו.

להבדיל מטיפולים שכאלו, טיפול בגלי הלם שומר על רמת כאב מזערית עד אפסית ביותר, ומה שבטוח הוא שהכאבים שאיתם אתם מתמודדים עכשיו הם בוודאות נוכחים ומשמעותיים יותר. התאפסו על עצמכם, הביטו לכאב בעיניים, וגשו לטיפול בגלי הלם כדי לעזור לעצמכם.

האם ניתן לקבוע טיפול בגלי הלם מהרגע להרגע?

בשנים האחרונות נוצר מצב שטיפול בגלי הלם הוא טיפול שקשה מאוד לתאם מהרגע להרגע. הסיבה לכך טמונה בעובדה שבעיות אורטופדיות הן נפוצות בקרב כל כך הרבה אנשים. אותם אנשים מגיעים בכמויות גדולות לתיאום טיפול בגלי הלם, והביקוש פשוט עולה על ההיצע. לכן, הרבה פעמים טיפול בגלי הלם הוא טיפול קשה מאוד להשגה, אולם יש לעניין הזה פתרון שנכיר בהמשך.

לבינתיים, חשוב להכיר את האפשרויות הסטנדרטיות שלכם בתור חברי קופות החולים, שמציעות גם הן טיפול בגלי הלם מצד אחד, אך מצד שני נתקלות בבעיות חמורות ברגע התיאום שלו.

קופות החולים כמו מכבי, לאומית, כללית או מאוחדת הן קופות חולים גדולות, שאצלן מתרכזים מרבית אם לא כל תושבי מדינת ישראל. בתור חברי קופות החולים, תושבים אלו נהנים ממגוון מסלולי ביטוח בריאות המוענקים להם על ידי הקופה, שכל אחד ואחד מהם מכיל כל מיני שירותים שונים – מהבסיסיים ביותר ועד המקיפים ביותר. לצערנו וגם לצערכם, קופות החולים מוגבלות בכוח האדם שלהן, ולכן הן לא תמיד מספיקות ומצליחות להגיע לכל פנייה ופנייה בזמן.

תיאום תור לטיפול בגלי הלם בקופות החולים – למה הוא לוקח כל כך הרבה זמן?

הרי איפה הבעיה מתחילה? מספר הרופאים והרופאות הוא מוגבל ומצומצם, כמות חברי הקופה מגיעה למאות אלפי אנשים, ובסופו של דבר – לא כולם יוכלו לקבל את הטיפול הנחוץ להם ברגע שבו הם זקוקים לו. כשהביקוש עולה פי כמה וכמה על ההיצע, מתחילות הבעיות.

הבעיות האלו נותנות את אותותיהן בכל הנוגע לקביעה ותיאום של טיפול בגלי הלם מהרגע להרגע. המון אנשים זקוקים לטיפול מידי עבור הטיפול בבעיה האורתופדית שלהם, ונאלצים להיתקל בסירוב, בתורי ענק, בהמתנות של שבועות אם לא חודשים רבים ובעיקר בתסכול עמוק ואין סופי.

מכאן הבעיה רק מתחילה, והיא הולכת ומתעצמת בהתאם – מטופל או מטופלת שלא מקבלים את הטיפול הראוי להם, עלולים למצוא את מצבם הבריאותי מתדרדר לאט לאט, ועד שיגיע תורם לקבל את הטיפול – הוא כבר לא יהיה יעיל עבורם. מדובר כאן על לא פחות ממפח נפש עבור אותם אנשים, שלו רק היו מקבלים את הטיפול שלהם בזמן – היו יכולים לחזור לשגרת החיים שלהם ולפתור את הבעיה האורתופדית שלהם בכמה צעדים פשוטים.

אנחנו ב-MyDoctor, כפי שתראו כאן ממש בהמשך, באים במטרה לפתור את הבעיה הזו ולהעלים אותה מעל פני השטח, כדי שאף אחד או אחת מכם לא יצטרכו לסבול באופן הזה.

מה העלות של טיפול בגלי הלם?

המחיר של טיפול בגלי הלם יכול להשתנות בהתאם לצורך של המטופלים. יהיו מטופלים שעבור חומרת הבעיה שלהם טיפול אחד יספיק, יהיו כאלו שיצטרכו להיעזר בסדרת טיפולים של בין שלושה לארבעה טיפולים, ויהיו גם כאלו שעבורם עשרה מפגשים יהיה המספר המומלץ ביותר.

בהתאם לכמות הטיפולים כך המחיר של כל טיפול יהיה זול יותר, ולכן כדאי לדעת לקראת מה אתם הולכים כאן. ובכן, באופן כללי מחיר טיפול בגלי הלם בודד ינוע בין כ-300 ש"ח ל-400 ש"ח. מחיר טיפול בגלי הלם בחבילה של שישה טיפולים יכול להגיע לבין 270 ש"ח ל-320 ש"ח לטיפול, ואילו מחיר טיפול בגלי הלם בתוך חבילה של עשרה טיפולים שלמים יגיע למחירים נוחים הרבה יותר, שינועו בין כ-250 ש"ח ל-280 ש"ח בלבד.

כמובן שההמלצה שלנו אליכם היא לרכוש את החבילה המתאימה לכם, ולא רק בהתאם למחיר הסופי שתקבלו, וכמובן במידת הצורך מומלץ גם להתייעץ עם הרופאים המטפלים שלכם על מנת לקבל את החבילות המשתלמות ביותר ובמקביל גם היעילות ביותר.

מדוע טווח המחירים גדול כל כך?

המחיר של טיפול בגלי הלם הוא לא אחיד. ייתכן שחלק מכם יקבלו את הטיפול שלהם במרפאה מסוימת לעומת חלק מכם שיעדיפו להיות מטופלים במרפאה אחרת לגמרי, ייתכנו הבדלים בין אנשי המקצוע במקום – מנוסים יותר ומנוסים פחות, מיקום המרפאה ועוד. כל הקריטריונים האלו יוכלו להרכיב יחד את המחיר של טיפול בגלי הלם, ולכן יש להיערך לטווח מחירים שיכול לזוז מעט למטה או למעלה בהתאם.

MyDoctor – שירותי רפואה פרטיים ונפלאים

הבטחנו קודם לכן שנגיע לפתרונות מעולים לקביעת טיפול בגלי הלם בטווח הקצר, ועכשיו הגיע הרבה לעשות את זה. אז ברוכים הבאים אלינו, אנחנו חברת MyDoctor, ואנחנו מעניקים שירותי רפואה פרטיים ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

כחלק מכתבי השירות שלנו למנויי MyDoctor, אנחנו מציעים אין ספור אפשרויות רפואיות לטיפולים, ביקורים במרפאות, שירותי רפואת שיניים שונים, ושירותי רפואה כלליים נוספים. בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו כמה מהמתקנים המשוכללים, המתקדמים, הטכנולוגיים והיעילים ביותר בעולם, כמו ה-eChair לחיזוק שרירי רצפת האגן, תאי חמצן מצוינים, וכמובן גם טיפול בגלי הלם בתחום הפיזיותרפיה.

למה דווקא MyDoctor?

אז למה לבחור דווקא בנו, אתם שואלים? פשוט מאוד – כי אצלנו אתם עומדים לקבל הרבה יותר תועלת, בהרבה פחות כסף. אנחנו מציעים למנויים שלנו מסלולים מעולים להצטרפות, שמאפשרים להם להנות מכל השירותים שלנו בכל רגע ורגע ביום – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אצלנו נמצאים טובי אנשי המקצוע מעולם הרפואה על כל גווניו – החל מפסיכולוגים מעולים, דרך רופאי שיניים מומחים, וכמובן שגם עד פיזיותרפיסטים מצוינים בעלי ניסיון רב, ידע עשיר וגישה מצוינת.

אנחנו מאמינים שהנוסחה הטובה ביותר למתן שירות ללקוחות שלנו טמונה בעלות משתלמת תמורת תועלת מדהימה. אצלנו לא תמצאו מחירים נמוכים תמורת שירות בינוני, אלא מחירים הוגנים תמורת טיפולים שישאירו אתכם בריאים ומרוצים לטווח הארוך.

אחד היתרונות הגדולים ביותר שלנו הוא הזמינות המיידית שלנו לטיפולים. אם קודם הזכרנו את הקושי בקביעה ותיאום של תורים אל מול קופות החולים השונות, אז עכשיו אנחנו גאים להציג בפניכם את הפתרון המעולה שלנו – שירותים זמינים ונגישים בכל רגע ורגע.

הרי מה האפשרויות שלכם ברגע שאתם מקבלים סירוב מהקופה? ובכן, לתאם לעצמכם טיפול בגלי הלם באמצעות אנשי מקצוע פרטיים, שיגבו מכם, בהתאם לאופי העבודה שלהם, הרבה יותר כסף מזה שאותו אתם מוכנים או אפילו יכולים לשלם. אנחנו ב-MyDoctor דוגלים בשיטה אחרת לגמרי – גם מחיר הוגן וגם זמינות גבוהה – בלי טריקים, בלי אותיות קטנות ובלי תנאים בלתי אפשריים.

טיפול בגלי הלם ב-MyDoctor

מבחינתנו, לקוחות שמחכים במשך חודשים ארוכים לטיפול שיכול לעזור להם – הם לקוחות שלא מקבלים את המיטב. זהו הקו המנחה אותנו ב-MyDoctor: להעניק לכם את המיטב, בזמן שנכון ומתאים לכם. בהתאם, אנחנו מפעילים מערך שלם של פיזיותרפיסטים מעולים עם כל הציוד המקצועי ביותר בתחום, כדי שאתם תוכלו לקבל מענה לכל בעיה בכל רגע נתון ובלי המתנות מיותרות.

מהרגע שתצטרפו אל השירות שלנו, תוכלו להרגיש איך כל התהליך משתנה ונכנס לתוך סביבה הרבה יותר רגועה, נעימה, נגישה ושירותית. אם התרגלתם לטלפונים מהירים וחסרי סבלנות מטעם אנשי שירות קצרים בזמן ובאנרגיה, הרי שאצלנו מדובר על עולם אחר לחלוטין של אפשרויות.

ה"אני מאמין" שלנו הוא זה שמלווה אותנו החל משיחת ההצטרפות שלכם כמנויים לכתב השירות שלנו, דרך שיחות תיאום התורים, ועד הטיפולים עצמם בפועל והמענה שיינתן לכם אחרי שתסיימו אותם. המטרה שלנו היא משותפת – להצעיד אתכם ביחד אל עבר עתיד בריאותי טוב יותר, איתן יותר, זמין יותר ומקצועי יותר.

הצטרפו אלינו עוד היום במספר הטלפון 072-397-2-396 והתחילו להנות מכל הטוב הזה, ותאמינו לנו – תוך דקות ספורות כבר תוכלו להרגיש בשינוי.

רוצה לקבל מידע על טיפול בגלי הלם?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 טופס דיסקרטי, האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

שאלות נפוצות

פשוט מתקשרים אלינו ל-072-397-2-386 או משאירים פרטים בטופס

המחיר משתנה בהתאם לכמות הטיפולים. כרגע יש לנו מבצע מוגבל בזמן של פגישת ייעוץ + טיפול התנסות ללא תשלום!

כן, אנו נדריך אותך על התהליך לקבל ההחזרים.

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

דילוג לתוכן