Fraud Blocker
Skip to content

רופא עד הבית | רופא פרטי הביתה 24/7

התקשרו עכשיו והזמינו רופא עד הבית בפריסה ארצית!

1. ישנם מצבים שזמני ההמתנה למוקדן ארוכים יותר, נא התאזרו בסבלנות
2. אנו עושים לילות כימים למענכם כולל שישי ושבת ♥
3. האם אנחנו יכולים לעזור לכם? נא לחצו וקראו 6 שאלות נפוצות בטרם תתקשרו >> 

כמה עולים שירותי רופא עד הבית?

95 ₪

שיחת ייעוץ בטלפון מיידית עם רופא פרטי מקצועי

 שיחת ייעוץ מקצועית וללא המתנה עם רופא בטלפון אשר יוכל לתת לכם מענה מקצועי והמלצות מיידיות לבעיות רפואיות.

 במידת הצורך תקבלו הפניה למיון ללא עיכוב או תשלום נוסף, מה שאומר שאין צורך לרוץ למלר"מ כדי לקבל הפניה למיון!

330 ₪

רופא עד הבית במחיר
מיוחד לקופות החולים 

 אנו עובדים עם כל קופות החולים בארץ. אם אתם חברים באחת מהן, אתם זכאים למחיר מיוחד: כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית

השירות כולל מתן תרופות במידה וניתן וקיים אצל הרופא בשטח (אנטיביוטיקה, זריקת וולטרן וכו')

 בתום הטיפול פנו לקופת החולים לקבלת החזר במידה ואתם זכאים

450 ₪

רופא עד הבית
במחיר מלא

 שירות זה מיועד למי שאינו חבר קופת חולים בארץ. לדוגמא: תיירים, עובדים זרים, תושבים ארעיים וכו'

 השירות כולל מתן תרופות במקום בהתאם להחלטת הרופא בשטח (אנטיביוטיקה, זריקת וולטרן וכו')

 ניתן לקבל החזר מחברת הביטוח שלכם

480 ₪

רופא מומחה
בשיחת זום (לא בחירום)

 שירות שאינו תלוי בקופת החולים. פשוט מתאמים שיחת ייעוץ עם רופא מומחה בתשלום מראש.

 מגוון רחב מאוד של עשרות סוגי רופאים

איך זה עובד?

אוזן קשבת

1. מוסרים לנציג של MyDoctor את מספר ת.ז של החולה, הכתובת ושם קופת החולים בה הוא מנוי

בדיקת זמן המתנה לרופא עד הבית

2. הנציג שלנו בודק בזמן אמת את זמן ההמתנה לרופא בהתאם למיקומכם

רופא עד הבית אייקון

3. הרופא מגיע אליכם הביתה לצורך טיפול ראשוני ומסור מכל ה-♥ כולל מתן תרופות ומרשמים

6 שאלות נפוצות על שירות רופא פרטי

האם יש לנו רופא ילדים

1. יש לכם רופא ילדים?

הרופאים שלנו הם רופאי משפחה כלליים המוסמכים לטפל בילדים מגיל שנה ומעלה. לצערנו לא נוכל לספק רופא לילד מתחת לגיל שנה. נא התקשרו לקופ"ח שלכם במקרה זה

איך משלמים לרופא עד הבית

2. איך אפשר לשלם?

אפשר לשלם גם באשראי וגם במזומן אם מדובר ברופא עד הבית. אם מדובר ברופא אונליין התשלום הוא באשראי מראש

החזר מקופת חולים

3. האם יש החזר מקופ"ח?

תלוי בהסדר שלכם מול קופת החולים, יש לשלם בכל מקרה את ההשתתפות העצמית בגובה 320 ₪, ולאחר הטיפול לפנות לקופה

התייעצות עם רופא מומחה

4. יש לכם רופאים מומחים?

לא, מדובר ברופאי משפחה כלליים אשר נותנים מענה ראשוני לרוב הבעיות. יחד עם זאת יש לנו שירות של הזמנת רופא מומחה אונליין ב-480 ₪. קליק ואתם שם >>

עירוי

5. האם הרופא נותן עירוי בבית?

לא. אם אתם זקוקים לעירוי תצטרכו לפנות למיון או לאחד ממוקדי הרפואה הדחופה באיזור מגורכם. תוכלו לקבל הפניה למיון בשיחת טלפון עם רופא אונליין שלנו

רופא עד הבית קורונה

6. חוששים שנדבקתם בקורונה?

במצב כזה לא נוכל לצערנו לשלוח אליכם רופא הביתה

עובדים עם כל קופות החולים בישראל במחיר מיוחד של 330 ₪ בלבד

קופות חולים שקוף 1
רופא מומחה עד הבית
רופא פרטי עד הבית

ביקורי בית ע"י רופא

היום יותר מתמיד, ביקורי בית ע"י רופא הפכו להיות שירות הכרחי ונחוץ בישראל.

וירוס הקורונה כאן כדי להישאר וסיכויי ההדבקה הגבוהים שלו הביאו את חברות הרפואה הפרטיות בארץ לשדרג את השירותים שלהם כדי לספק שירות טוב ומהיר יותר.

דבר נוסף שרבים אינם יודעים זה שגם קופות החולים המוכרות נעזרות בחברות פרטיות המספקות שירותי רפואה עד הבית בקבלנות משנה, שכן קופות החולים אינן מנהלות בעצמן מערך רפואה עד הבית.

הזמנת רופא פרטי הביתה - תוכן עניינים

שעות ביממה
0
ימים בשנה
0
יישובים בישראל
0 +

ישנן דרכים שונות להזמנת רופא עד הבית

בשנים האחרונות ניתן לראות כי ישנן דרכים שונות להזמנת רופא הביתה – החל מהזמנת רופא דרך קופות החולים השונות ודרך כתבי השירות והחברות פרטיות. כך או אחרת, חשוב מאד לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורכם. בעת בחירת רופא עד הבית אין להקל כך ולבצע תחקיר מקיף אשר יסייע לכם בבחירת הרופא המקצועי והטוב ביותר. מדובר בדרך מצויינת לחסוך את התורים הארוכים בבית החולים ולהימנע מהאפשרות של הידבקות במחלות שונות אליהן אתם עלולים להיחשף בעת ההגעה לבית החולים.

שירות רופא עד הבית של קופ"ח כללית

קופ"ח מספרת ביקור בית של רופא בביתו של החולה‎ ‎רק בשעת לילה בין השעות 6:00-8:00 ו-20:00 עד 24:00. כאמור אין לכללית מערך משלה ולכן נעזרת בחברות My Doctor, ביקור רופא, מלר"ם (מוקד לשירותים רפואיים בע"מ), נטלי ויד להחלמה. השירות כרוך בתשלום השתתפות עצמית ישירה‎ ‎לרופא החברה בגמר הטיפול. המחירים של My Doctor משתלמים והוגנים. יש להציג לכללית את הקבלה עבור השירות לקבלת החזר. ההחזר תלוי בהסדר שלכם מול הקופה ואתם צריכים לפנות אליה כדי לבדוק זאת. למידע נוסף על רופא עד הבית של כללית >>

שירות רופא עד הבית של קופ"ח מכבי

שירות הזמנת רופא לבית של קופת חולים מכבי בא לסייע לחברים הזקוקים לטיפול בבית ובמידה ומדובר בשעות בהן מרפאות מכבי סגורות. במקרים אחרים מספק השירות מענה לצרכים רפואיים בשעות בהן מרפאות מכבי סגורות. השירות אינו מחליף הזמנת אמבולנס לטיפול נמרץ במקום בו הוא נדרש, או פנייה מיידית למוקד רפואה דחופה ו/או חדר מיון בעת חירום. וזו הסיבה ש-MyDoctor נותנת שירות נלווה במחיר הוגן למבוטחי מכבי במשך 24 שעות ביממה. למידע נוסף על רופא עד הבית של מכבי >>

שירות רופא עד הבית קופ"ח מאוחדת

מאוחדת מאפשרת לבצע הזמנת ביקור רופא הביתה רק כשהמרפאה סגורה לקבלת מענה למגוון צרכים רפואיים. ביקור רופא אינו מחליף הזמנת אמבולנס לטיפול נמרץ או פנייה למוקד רפואה דחופה או חדר מיון בעת מצב חירום. גם פה על הלקוח לשלם את מלוא הסכום הנדרש ישירות לספקית השירות בעת ביקור הדוקטור ולארח מכן מקבלים החזר בקופה כך לזכאים. למנויים של מאוחדת שיא מגיעה הנחה משמעותית לשירות זה אך נדרשת תקופת אכשרה של 12 חודשים (ב-MyDoctor תקופת האכשרה היא חודשיים בלבד ולכן עדיפה) שירות רופא עד הבית של קופ"ח לאומית. למידע נוסף על רופא עד הבית של מאוחדת >>

שירות רופא עד הבית של קופ"ח לאומית

קופ"ח לאומית, כמו שאר הקופות, אינה מספקת שירותי רופא עד הבית בעצמה אלא נעזרת בספקית החיצונית נטלי. שימו לב, השירות של נטלי ניתן רק בימי חול בין השעות 19:00 בערב ל-07:00 בבוקר, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 14:00 בצהריים ועד 07:00 בבוקר ביום א’ או ביום שלאחר החג. ניתן לבצע את ההזמנה החל מחצי שעה לפני שעת תחילת הפעילות עד חצי שעה לפני שעת סיום הפעילות. אנו מזכירים ש- My Doctor מספקת שירות ללא הגבלת ימים ובמשך 24 שעות ביממה. למידע נוסף על רופא עד הבית של לאומית >>
 
רופא עד הבית
רופא עד הבית

התפתחות שירותי הרפואה עד הבית

אם פעם רופא עד הבית, בדיקות עד הבית, תרופות במשלוח עד הבית או מענה אונליין של רופא היו בגדר חלום רחוק עד בלתי ישים, הרי שבזמן משבר הקורונה לא נותרה ברירה אלא להתגייס במאמץ משותף על מנת לאפשר לשירותים האלו להתקיים בצורה מיטבית, יעילה ומהירה.

כמו כן, רבים משתמשים בייעוץ הטלפוני כדי לקבל מענה הרפואי ראשוני, כזה אשר יוכל לאבחן האם יש צורך אמיתי בשירותי ביקור בית ע"י רופא פרטי, או האם תוכלו להסתפק במרשם שקיבלתם מרופא המשפחה ו/או בנטילת תרופות ללא מרשם, המצויות בכל בית מרקחת באיזור – הכל בהתאם לאבחון הראשוני. אבל שלא יהיה לכם ספק, במידה ויש צורך, ינקטו צעדים נוספים כדי שתוכלו לחזור לשגרת החיים הבריאה שלכם. ל-My Doctor מגוון פתרונות מתקדמים למענכם.

אילו בדיקות מבצע הרופא?

רופא פרטי אשר יגיע לבית שלכם יבצע את מגוון הבדיקות הדרושות זאת בהתאם להיסטוריה הרפואית שלכם ובהתאם לבעיה אשר אתם סובלים מממנה. בין היתר הוא יעשה שימוש במכשור שונה כמו מד לחץ דם או מכשיר אק"ג לצורך בדיקה מקיפה. לאחר ביצוע הבדיקות השונות הוא ימסור את האבחנה שלו תוך המלצה על נטילת תרופות מתאימות.

ניתן להיוועץ עם רופא פרטי טרם הגעתו?

המנויים שלנו יכולים להתייעץ עם רופא מקצועי אונליין אשר ימליץ האם לשלוח רופא לביתכם או שמה הוא יפתור את הבעיה הרפואית שלכם כבר בשיחת הטלפון. רופא מקצועי יעשה שימוש בידע הרב אשר עומד לרשותו על מנת למצוא פתרון לבעיה הרפואית שלכם ולהגיע אליכם במהירות לצורך המשך טיפול.

מה היתרונות בהזמנת רופא עד הבית?

כשמזמינים רופא עד הבית מקבלים את כל סל היתרונות שאפשר לקבל כגון: מקצועיות הרופא, זמינות הרופא (כך לא תצטרכו לחכות לתור שלכם ותוכלו לקבל רופא בכל שעה), בדיקות על המקום ונוחות של קבלת רופא עד לספת ביתכם מבלי לצאת מהבית.

להלן הפירוט המלא של היתרונות:

1. בדיקות מהירות

רופא עד הבית מביא איתו תיק ציוד ובו מגוון בדיקות שונות הנועדו לברר מה טיב המטופל שמולו ומה התרופה והטיפול אליו הוא זקוק. הרבה יותר נוח לעבור טיפול שמכיל בתוכו גם בדיקות על המקום. במצב רגיל מה שהייתם צריכים לעשות זה לקבוע תור לרופא ולקבל מרשם לבדיקות שונות וכשמזמינים רופא פרטי עד הבית המצב הוא שונה.

2. זמינות

ברפואה הציבורית קיימים מצבים בהם התור הקרוב ביותר הוא רק בעוד כמה ימים ואילו היתרון הבולט ברפואה עד הבית היא בכך שמהרגע שאתם מזמינים רופא ועד שהוא מגיע אליכם לא יעברו יותר מכמה שעות. כך תוכלו לקבל טיפול בזמן ולא למשוך את התחושה הרעה והחולי המגיעים עם ההמתנה לתור המיוחל.

3. אין צורך לבזבז זמן על יציאה מהבית

יציאה לרופא כרוכה בזמן רב בין אם זה הזמן של הנסיעה, חיפוש מקום חניה ועוד. בנוסף אם אתם מעוניינים בנוחות מירבית כשאתם נבדקים או כשאתם לא מרגישים טוב, תוכלו להשיג את התחושה הזאת רק ברפואה ביתית.

4. חיסכון במפגש עם אנשים חולים אחרים

לא תמיד כשהולכים לרופא היא רק בגלל שברגע הנתון לא מרגישים טוב. מפגש עם רופא אצלכם בבית מונע ממכם להתקל באנשים חולים אחרים ובמידה ואתם בקבוצות סיכון כאלה ואחרות המצב הוא אפילו יותר מסוכן עבורכם לצאת לקופת החולים ולהתקל בחולים אחרים.

5. מקצועיות

רופא עד הבית הינו רופא פרטי. ברפואה הפרטית יש דגש מאוד גבוה על מיומנות ומקצועיות הרופא. רופאים שאינם מקצועיים לא ישארו ברפואה הפרטית ויעברו לרפואה הציבורית היכן שהסטנדרטים הרפואים ירודים יותר וכמו כן עייפות החומר גבוהה יותר עקב תורניות ארוכות והימצאות ארוכה במיון תחת לחץ רב. לכן בהזמנת רופא עד הבית תקבלו רופא מקצועי שרוצה לעזור לכם ולטפל בכם בצורה הטובה ביותר.

6. עובדים 24/7

להבדיל מהרפואה הציבורית שיש לה זמני פתיחה וזמני סגירה ברורים, ברפואה הפרטית אין את המצב הזה וגם אם תרגישו לא טוב בשעות הקטנות של הלילה תוכלו להיות רגועים שיש מי שער ויכול לבוא עד אליכם ולטפל בכם מבלי שתצטרכו לצאת מהבית ולהוסיף לתחושה הלא טובה שקיימת.

רופא פרטי – מה התכונות החשובות שלו שאנו מקפידים עליהן

המעלות של רופא טוב הן חשובות ביותר גם למטופל וגם לחברה בה הוא מועסק. אנו רואים בתכונות מסוימות ערך עליון כאשר אנו מקבלים אלינו רופאים פרטיים, ולכן ריכזנו עבורכם רשימה לגבי רופא פרטי – מה התכונות החשובות שלו שאנו מקפידים עליהן:

1. שירותיות

לנו חשוב שתדעו שכאשר מגיע אליכם רופא פרטי תודעת השירותיות שלו תהיה גבוהה והוא יוכל לגשת אליכם בצורה הטובה ביותר. אנו חושבים שלא רק מקצועיות זה חשוב אלא גם שבסופו של יום תוכלו להרגיש שמי שהגיע אליכם היה נחמד ויצאתם בתחושה נעימה מהחווית טיפול אצלנו.

2. מקצועיות ומיומנות

הרופאים שלנו יבדקו אתכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר. לנו חשוב שהם יבדקו לעומק כל בעיה ובעיה ובכך להגיע לפתרון טיפולי בצורה המהירה ביותר אך גם המקצועית ביותר, יחד עם הציוד המקצועי והטכנולוגי שאנו מספקים לרופאנו.

3. אמינות

בשביל ליצור מערכת יחסים בריאה עם הרופאים שלנו אנו מקפידים שהרופאים שברשותינו יהיו אמינים ולא ינסו "לטאטא" בעיות מתחת לשטיח. גם כאשר הם מגיעים אליכם המטופלים לנו חשוב שתדעו שאתם בידיים בטוחות.

4. רגישות

תחום הרפואה הוא תחום רחב וכך גם האנשים ההולכים ללמוד רפואה, אנו מחפשים רופאים שיודעים לגשת אליכם בצורה רגישה ונכונה עם תקשורת טובה ובכך שחווית הטיפול תהיה טובה ותשמחו שיש מישהו כזה שבא לטפל בכם.

5. תקשורתיות ושיקוף

 אנו מאמינים שתקשורתיות ושיקוף הבעיה היא הדרך הטובה ביותר להעביר לחולה את הצורך בטיפול ואיך לטפל בצורה הטובה ביותר. ככל שהרופא תקשורתי ומשקף כך החולה- הלקוח מבין מה המצב הרפואי שלו ומצליח ליצור שפה משותפת עם הרופא.

6. דיוק ונחישות

רופא טוב הוא רופא שמאבחן את המחלה בצורה המדויקת ביותר וגם כאשר הוא לא מצליח למצוא את הבעיה או את מקור הבעיה, נחישות יכולה לעזור לו ולתרגם את זה לפתרון. לא כל מחלה היא קלה לגילוי ולפעמים יש צורך בכל מיני בדיקות. אנו רוצים לספר לכם שאצלנו אין הגבלה על בדיקות לרופא והוא יכול ורשאי לבדוק אתכם כמה שהוא רוצה, כל עוד הכיוון מחשבה שלו הוא הגיוני ורציונלי. אנו שמים את הבריאות שלכם במקום הראשון.

על פי מה נמדד הרופא?

חשוב לנו שתדעו שבעינינו רופא טוב נמדד על פי סך התכונות החיוביות והשליליות שלו ולכן אנו שמים דגש על כמה וכמה תכונות בשביל שאתם תקבלו את חווית הטיפול הטובה ביותר. בנוסף אנו מבינים שיש בדיקות שאינן נעימות או לפעמים חוסר רצון להגיע לרופא ולכן אצלנו הרופאים הפרטיים מבינים את המצב, ניגשים לכך בצורה נעימה ככל הניתן, כך שגם תקבלו את הטיפול המתאים עם הבדיקות המתאימות וגם תבריאו כמה שיותר מהר.

ביקור רופא עד הבית
ביקור רופא עד הבית

למה להזמין רופא הביתה ולא לרוץ למוקד?

כשחולים ולא מרגישים טוב באמצע הלילה יש כמה פתרונות, או ללכת למוקד חירום או להזמין רופא הביתה. אנו רוצים להביא לפניכם מדוע כדאי להזמין רופא הביתה ולא לרוץ למוקד חירום בשביל הפעם הבאה שלא תרגישו טוב ותתהו מה הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

1. מחלות אחרות

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהזמנת רופא הביתה במקום ללכת למרפאה הוא הסיכון המופחת לחשיפה למחלות. מרפאות ובתי חולים הם מקומות שבהם אנשים עם מחלות ומחלות שונות לבקר לחפש טיפול רפואי. מקומות אלה צפופים לעתים קרובות, וקל לבוא במגע עם חיידקים ווירוסים. גם לאחר נקיטת כל אמצעי הזהירות הדרושים, עדיין יש סיכוי לתפוס משהו בעת ביקור במרפאה או בבית החולים. הזמנת רופא הביתה, לעומת זאת, מבטלת את הסיכון הזה לחלוטין.

אתה יכול להיות רגוע בידיעה כי הבית שלך מציע סביבה נקייה ובטוחה, ללא כל חיידקים זיהומיות או וירוסים. בנוסף, כאשר רופא מבקר בביתך, הם יכולים להציע טיפול ותשומת לב מותאמים אישית, מה שעלול להוביל לתוצאות טיפול טובות יותר. להיות בנוחות של הבית שלך יכול גם לעזור להפחית כל חרדה או מתח שיש לך על ביקור במרפאה או בבית חולים. בסך הכל, הזמנת רופא הביתה יכול להיות אפשרות נוחה ובטוחה למי שמחפש טיפול רפואי.

2. זמינות

כשהולכים למוקד חירום אתם צריכים לקחת בחשבון שאתם הולכים "לבזבז" כמה שעות טובות מהחיים שלכם על המתנה, זה יכול להיות גם באמצע הלילה שעייפים וממתינים לתורכם על כיסאות לא נוחים. גם פה הזמנת רופא הביתה יכולה לחסוך לכם את ההמתנה לתורכם ותוכלו לחכות לרופא בנוחות במיטה שלכם עד שהוא יגיע לדירתכם.

3. בדיקות

אין הבדל ברמת הציוד שרופא פרטי מחזיק על עצמו ומוקד חירום, במידה והמדדים שלכם יהיו מאוד לא טובים ברמת סכנת חיים גם רופא פרטי יוכל לשלוח אתכם למיון להמשך בדיקות רק שהדרך למיון תהיה נעימה יותר בלי המעבר במוקד החירום.

4. יחס אישי

הזמנת רופא הביתה משמעות הדבר הוא שהטיפול היחידי ברגע הנתון הוא בכם, אין לרופא זה לחץ לסיים את הטיפול וללכת וכל תשומת הלב שלו נתונה בכם. כשזה נוגע לבריאות שלכם עדיף לכם שכל תשומת הלב של הרופא המטפל תהיה בכם ללא לחץ של סיום הטיפול בזמן.

5. נוחות

הבדיקה והטיפול יעשו אצלכם בבית, בסלון או במיטה בנוחות שלכם ובכך הטיפול יעבור בצורה נעימה יותר ופחות קר ומנוכר, שאלה התחושות שבדרך כלל מרגישים בהליכה למוקד חירום.

6. מקצועיות

רופאים פרטיים הם רופאים שנבחרו בקפידה מטעם החברה שמעסיקה אותם, לכל חברה יש את הסטנדרטים שלה. רפואה פרטית ידועה ברפואה עם סטנדרטים גבוהים יותר ולכן הרופאים שתקבלו יהיו מקצועיים ומיומנים ולא עייפים כמו הרופאים הנמצאים במוקד חירום וצריכים לטפל בחולים ללא הפסקה או מנוחה.

7. טיפול מותאם אישית עם רופא עד הבית

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהזמנת רופא עד הבית הוא הטיפול המותאם אישית שאתה מקבל. כאשר אתה הולך למרפאה, אתה מטופל לעתים קרובות כמו רק חולה אחר, והרופא לא יכול להיות זמן לתת לך את תשומת הלב המותאמת אישית שמגיע לך. עם זאת, כאשר אתה מזמין רופא עד הבית, הוא יכול לתת לך את מלוא תשומת הלב שלהם ולהתמקד הצרכים הספציפיים שלך. זה מאפשר לו ליצור תוכנית טיפול מותאמת אישית לדרישות הייחודיות שלך.

בנוסף, לאחר רופא לבקר אותך בבית חוסך לך זמן ומפחית את הלחץ של נסיעה למרפאה. אתה יכול גם למנוע את זמן ההמתנה במרפאות, אשר יכול להיות ארוך למדי, ולעתים קרובות לגרום לתסכול. על ידי הזמנת רופא עד הבית אתה לא צריך לדאוג חניה או תחבורה. יתר על כן, ביקור רופא בבית יכול להועיל במיוחד לחולים קשישים או נכים שעשויים למצוא אתגר לנסוע למרפאה. בסך הכל, הזמנת רופא לביתך לקבלת טיפול רפואי היא דרך נהדרת לקבל תשומת לב אישית, לחסוך זמן, להפחית מתח ולהבטיח את שתקבל טיפול ראוי.

8. סביבה רגועה יותר

 אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הזמנת רופא הביתה במקום ללכת למרפאה היא הסביבה הרגועה יותר. אנשים רבים חוששים מהמחשבה על ביקור במרפאה או בבית חולים עקב האווירה הסטרילית ולעיתים קרובות מעוררת חרדה. כאשר אתה מזמין רופא לביתך, אתה יוצר סביבה נוחה ומרגיעה יותר עבור עצמך. זה יכול להועיל במיוחד למי שחווה חרדה או פחד בעת ביקור במתקנים רפואיים. בנוסף, אתה יכול להתאים אישית את החלל כך שיתאים לצרכים ולהעדפות שלך, מה שיכול לעזור לך להרגיש יותר בנוח. עם סביבה רגועה יותר, ייתכן שיהיה לך קל יותר לתקשר עם הרופא שלך ולדון בדאגות הבריאותיות שלך. בסופו של דבר, ביקור רופא בבית יכול להיות דרך אישית יותר, נוחה ופחות מלחיצה לקבל טיפול רפואי.

כשלקוחות שלנו מזמינים רופא עד הבית, בדרך כלל הם מעוניינים בדברים אלה:

1. נוחות

קבלת טיפול רפואי בסביבה הביתית הנוחה והמוכרת, ללא צורך לצאת מהבית כשלא חשים בטוב.

2. זמינות

אפשרות לקבל טיפול רפואי מחוץ לשעות הפעילות של המרפאות או בסופי שבוע וחגים.

3. תשומת לב אישית 

ביקור בית מאפשר לרופא להקדיש יותר זמן ותשומת לב לחולה, בפרטיות וללא הסחות דעת.

4. מניעת זיהומים 

הימנעות ממגע עם חולים אחרים בחדר המתנה או במרפאה.

5. טיפול מותאם אישית

הרופא יכול להתרשם טוב יותר מסביבת המטופל והרגליו, ולהתאים את הטיפול בצורה מיטבית.

6. מקרי חירום

במקרים דחופים, כשהמטופל מתקשה להגיע למרפאה או לחדר מיון בכוחות עצמו.

7. מעקב אחר מצבים כרוניים 

מטופלים עם מחלות כרוניות שמתקשים בניידות יכולים לקבל מעקב סדיר בבית.

בסך הכל, ביקורי בית של רופא מספקים פתרון נוח ואישי יותר למטופלים שזקוקים לטיפול רפואי, בפרט כשיש קושי להגיע פיזית למרפאה

כיצד מזמינים רופא עד הבית?

ניתן להתקשר אלינו עכשיו ולהזמין רופא עד הבית, המספר שלנו הוא 8161*.

רוצים להצטרף כמנויים שלנו, דבר שיעניק לכם את הזכות להזמין רופא פרטי הביתה במחיר זול משמעותית? השאירו פרטים בטופס למטה או היכנסו לעמוד כתב המנוי של MyDoctor >>

רוצה להצטרף כמנוי שלנו?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

טופס זה אינו מיועד להזמנת רופא הביתה אלא רק כדי לקבל פרטים על הצטרפות כלקוח קבוע לאחד מכתבי המנוי שלנו. 
להזמנת רופא הביתה התקשרו למספר 8161*

🔒 האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL והפרטים שלכם שמורים עמנו 🔒

שאלות נפוצות על שירות רופא עד הבית

פשוט מתקשרים אלינו! אנחנו עונים מיד וזמינים עבורך 24 שעות יממה, 7 ימים בשבוע, צריך פשוט להתקשר לטלפון ולהמתין למענה מהיר.

כן, יש לנו מחיר מיוחד לכל קופות החולים בישראל – 330 ₪ בלבד להזמנת רופא הביתה.

השירות ניתן בכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור, לרבות מעלה אדומים.

יחד עם זאת, כרגע השירות אינו ניתן ביהודה ושומרון.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

כתב המנוי שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

דילוג לתוכן