Fraud Blocker
Skip to content

מחפשים מכשיר לחיזוק רצפת האגן?

יש לנו פיתרון מהפכני ולא פולשני שישנה את חייך!​

טיפול משולב של כיסא אלקטרומגנטי מהפכני אשר מאמן ומחזק את שרירי רצפת האגן + ליווי צמוד של פיזיותרפיסטית רצפת אגן אשר יחסכו לך חודשים ארוכים של טיפולים מפרכים, ב-6 מפגשים בלבד!

השירות ניתן במרכז לטיפול ברצפת האגן תל השומר ר"ג, רח' גילדסגיים 4, בכפ"ס, רח' הסדנא 6, ובחיפה, שד' ההסתדרות 251

 פיזיותרפיסטית רצפת אגן תלווה אותך לאורך סדרת הטיפולים

 הטיפול אינו פולשני ומתקיים בלבוש מלא

 הטיפול מוכר ע"י כללית מושלם / חברות הביטוח והן מספקות החזרים בהתאם לפוליסה שלך. אנו נלווה אותך בקבלת ההחזרים להם את זכאית

רשימת חברות ביטוח רקע שקוף לבן
כיסא אלקטרומגנטי eChair

מבצע למהירי החלטה - פגישת ייעוץ והתאמה + טיפול ניסיון ב-149 ₪ בלבד!

(במקום 450 ₪)

Hours
Minutes
Seconds

🔒 טופס דיסקרטי, האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

הרופאים שלנו

ד"ר גנדי ביטמן

דוקטור גנדי ביטמן

מומחה גניקולוגיה כללית, אורוגניקולוגיה ורצפת האגן

ד"ר ביטמן הוא מומחה לגינקולוגיה ואורוגינקולוגיה בשיבא מעל 20 שנה. מבצע ניתוחי תיקון פיסטולה (היחיד במרכז הארץ שעושה זאת בשיטה וגינלית), ניתוחים גינקולוגיים בשיטות אנדוסקופיות (לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה), ניתוחים לפרוסקופיים חדשניים לתיקון צניחת איברי האגן, וניתוחים לתיקון דליפת שתן.

הפיזיותרפיסטיות שלנו

תמונה הילה

הילה לנדאו - פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן ושיקום אורטופדי

הילה לנדאו, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן ושיקום אורטופדי.
בעלת תואר ראשון B.P.T בפיזיותרפיה.
בעלת נסיון קליני מגוון ומספר רב של קורסים מתקדמים בתחום רצפת האגן.
מטפלת בשיקום רצפת האגן, טיפול בכאבים ביחסים, אנדומטריוזיס, כאבים במהלך ההריון ושיקום אורטופדי.

תמונה נועה

נועה ניסים - פיזיותרפיסטית רצפת אגן

נועה ניסים, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן ושיקום אורטופדי
בעלת תואר ראשון בפיזיותרפיה B.P.T
בעלת נסיון קליני מגוון ומספר רב של קורסים מתקדמים בתחום רצפת האגן. מדריכת פילאטיס שיקומי, מטפלת בשיקום רצפת האגן הנשית, טיפול בכאבים ביחסים, שיקום רצפת האגן לאחר הריון ולידה, כאבים במהלך ההריון, ושיקום אורטופדי.

פיזיוטרפיסטית 1

ד"ר דנה פודל - פיזיותרפיסטית רצפת אגן

ד"ר דנה פודל, מומחית בעלת דוקטורט בפיזיותרפיה מאוניברסיטת נורת'ווסטרן שיקגו, ארצות הברית.
דנה בעלת נסיון רב בטיפול בבעיות רצפת אגן של נשים וגברים, ואף משלבת תרגילי יוגה בקליניקה כטיפול הוליסטי למגוון בעיות.

פיזיוטרפיסטית 2

לי בקר - פיזיותרפיסטית מומחית רצפת אגן

לי בקר הנה פיזותרפיסטית רצפן אגן מוסמכת משרד הבריאות BPT, מטעם ביה"ס לרפואה ולמקצועות הבריאות באוניברסיטת ת"א.
לי בעלת ניסיון רב שנים כפיזיותרפיסטית לרבות עבודה בקופת חולים מכבי, בעמותת "עזר מציון" וכמתרגלת אנטומיה בקריה האקדמית אונו.

מה מטופלות מספרות

5/5
חוות דעת מיי דוקטור
הקליניקה של מיי דוקטור
כיסא לחיזוק רצפת האגן

איך זה עובד?

אייקון צור קשר 1

1. קובעים פגישת ייעוץ והתאמה, הכוללת בדיקה רפואית ע"י פיזיותרפיסטית מומחית רצפת אגן + טיפול התנסות

כיסא לחיזוק רצפת האגן

2. במידה ואת מתאימה, קובעים סדרת טיפולים באמצעות הכיסא האלקטרומגנטי eChair

יישור שיניים

3. תצאי לדרך חדשה עם שרירי רצפת אגן חזקים שמונעים בריחות שתן מטרידות

איך משלמים לרופא עד הבית

4. נלווה אותך בקבלת החזרים מקופת החולים / חברת ביטוח

מכשיר לחיזוק רצפת האגן מבית MyDoctor

שרירי רצפת האגן הם שרירים לא פחות מקריטיים בחיי היום יום של כולכם. מי מכם שעדיין לא מכיר אותם, מדובר על השרירים שאחראיים על פעילות תקינה של הסוגרים, כך שתתקיים שליטה מלאה על פתחי השתן והצואה. כאשר שרירים אלו הופכים לרופפים ונחלשים מסיבות כאלו ואחרות, הם בהתאם לא יכולים למלא את תפקידם בצורה טובה, ולגרום למצבים מתסכלים ומייאשים של בריחות שתן. על מנת לא להגיע למצבים של בריחות שתן, הן בקרב גברים והן בקרב נשים, כדאי לכם להכיר מכשיר חדש שנועד לחזק את שרירי רצפת האגן בצורה משמעותית, ולגרום להם לעבוד באופן תקין, בלי קשר למין, גיל, מצב בריאותי ועוד. הנה ההיכרות הראשונית עם מכשיר לחיזוק רצפת האגן שיעשה לכם את החיים קלים יותר, אז בואו לקבל הצצה על ה-eChair של חברת MyDoctor בשורות הבאות.

מכשיר לחיזוק רצפת האגן מבית MyDoctor
מכשיר לחיזוק רצפת האגן מבית MyDoctor
פיזיותרפיסטית רצפת אגן - תוכן עניינים לניווט מהיר

מהו מכשיר לחיזוק רצפת האגן?

אם גם את או אתה סובלים מבריחת שתן, בוודאי כבר יצא לכם לשמוע על כל מיני מכשירים שהגיעו לעולם במטרה לעשות בו שינוי, ולהצליח לחזק את שרירי רצפת האגן במינימום מאמץ. לאורך השנים אכן נעשו לא מעט ניסיונות לפתח מכשירים מהסוג הזה, אך הם רובם ככולם עלו בתוהו ולא הוכיחו את עצמם במבחן המציאות.

לעומת זאת, היום כשמדברים על מכשיר לחיזוק רצפת האגן מדברים על מכשיר חדשני, טכנולוגי וסופר מתקדם. אותו מכשיר, ה-eChair שעליו נרחיב ממש כאן בהמשך, הוא מכשיר שלא רק הוכיח את התוצאות שלו, אלא חולל מהפכה של ממש בקרב חייהם של נשים רבות וגברים רבים שעשו בו שימוש. עם כל הפרטים שנספר לכם כאן, אין לנו ספק שגם אתם תרצו להצטרף למהפכה תוך זמן קצר. רגע לפני שזה קורה, הנה כמה פרטים על השיטות המסורתיות לחיזוק רצפת האגן.

האם ניתן לחזק את שרירי רצפת האגן גם בלי מכשיר?

אז כן, מכשיר לחיזוק רצפת האגן הוא מכשיר חדשני ביותר, ועד שהוא הגיע לעולם הרבה אנשים הקפידו על ביצוע תרגילים רבים לצורך הגעה לתוצאות של חיזוק שרירי רצפת האגן. בנוסף, אנשים רבים שמחים להמשיך לבצע תרגילים של חיזוק שרירי רצפת אגן במקביל לשימוש ב-eChair, פשוט על מנת לשמור על הכושר שלהם ולא לאבד את הרצף.

בסופו של דבר, המטרה המרכזית והמשותפת גם של מכשיר לחיזוק רצפת האגן וגם של התרגילים העצמאיים היא מטרה ברורה – לגרום למצב של הימנעות מבריחת שתן, או של התמודדות איתה אחרי שהיא כבר מופיעה. כמו שנלמד בהמשך, מדובר על בעיה שאינה בוחלת באמצעים, ונותנת את אותותיה בקרב נשים וגברים כאחד, בקרב צעירים ומבוגרים כאחד ועוד, ולכן חשוב שלא להתעלם ממנה, אלא להימנע ממנה ככל הניתן ולהתמודד איתה במהירות האפשרית.

ההבדלים בין שימוש במכשיר לחיזוק רצפת האגן לבין חיזוק עצמאי

כמובן שקיימים הבדלים בין מכשיר לחיזוק רצפת האגן לבין תרגילים שמשמשים לחיזוק העצמאי של השרירים, ולכן חשוב לעמוד עליהם כעת. בהמשך תוכלו לבחון את ההבדלים האלו גם באופן אישי, אחרי שתתחילו להנות מהתוצאות של הטיפולים במכשיר, אבל לבינתיים אלו הנקודות שכדאי לכם לצפות להן:

 1. המהירות שבה התוצאות יופיעו – כשאתם מבצעים תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן, אתם צריכים לחזור אליהם לפחות אחת ליום ובמשך תקופה ארוכה במיוחד שנעה בין שבועות לבין חודשים ארוכים. רק בתום התקופה הזו תוכלו להתחיל להנות מהתוצאות, וזאת בהנחה שתקפידו על רצף ביצוע התרגילים, תדירות הביצוע שלהם ועוד.
  לעומת זאת, באמצעות מכשיר לחיזוק רצפת האגן תוכלו לראות תוצאות מהירות במיוחד, שיתחילו לתת את אותותיהן בתוך ששה טיפולים בלבד על מכשיר ה-eChair. את הסיבה לכך נשאיר לשלב מאוחר יותר, אבל לבינתיים כדאי שתכירו בעובדה הזו.
 2. המאמץ שאתם צריכים להשקיע – אין ספק שכשאתם מבצעים תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן, אתם משקיעים מאמץ רב בעניין. אז לא, אולי לא מדובר כאן על תרגילי כושר אינטנסיביים שידרשו מכם להזיע ולהתאמץ יתר על המידה, אבל בהחלט מדובר על תרגילים שתצטרכו להיערך אליהם מראש, עם מזרון, בגדי ספורט נוחים ועוד. היות ומדובר על תרגילים שכן דורשים מאמץ, ייתכן מאוד שחלק מכם יוותרו עליהם מראש, ובהתאם יאלצו להמשיך ולהתמודד עם בריחת שתן.
  לעומת זאת, מכשיר לחיזוק רצפת האגן כמו ה-eChair אינו דורש שום מאמץ מכל סוג שהוא. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לקבוע לעצמכם את סדרת הטיפולים, להגיע אליה בזמן ולפי לוח הזמנים הנקבע, להתיישב על הכסא ולתת לו לעשות את העבודה במקומכם. פשוט, לא?
 3. מחויבות לטווח הארוך לעומת מחויבות לטווח הקצר – מעבר למהירות התוצאות שעליה דיברנו קודם לכן, המחויבות שלכם לתרגילי חיזוק רצפת האגן צריכה להיות הרבה יותר אינטנסיבית וממושכת מאשר המחויבות שלכם לסדרת הטיפולים על ה-eChair. בעוד המחויבות לתרגילים העצמאיים תתפרש על פני כמה שבועות ואפילו חודשים, המחויבות שלכם לסדרת הטיפולים נקובה בזמן, ומגיעה ל-6 מפגשים בלבד.
 4. יעילות – היעילות היא אחד הקריטריונים החשובים ביותר בכל הנוגע לחיזוק שרירי רצפת האגן. בסופו של דבר, כשאתם מבצעים תרגילים עצמאיים לחיזוק שרירי רצפת האגן אתם תשיגו מספר מוגבל של כיווצי קיגל בכל תרגול. לעומת זאת, ישיבה על ה-eChair תוביל אתכם לכ-11,000 כיווצי קיגל בטיפול אחד בלבד. למעשה, באופן הזה נחסך לכם המון זמן יקר, מאמץ עילאי וכמובן מקוצר משמעותית הטווח שדרוש לכם על מנת להגיע לתוצאות.

תרגילים שניתן להשתמש בהם לצורך חיזוק רצפת האגן

כמובן שכל הפרטים הללו לא נועדו למנוע מכם לבצע תרגולים לשם חיזוק שרירי רצפת האגן באופן עצמאי, ההיפך הוא הנכון – אתם מוזמנים בהחלט להמשיך ולהקפיד עליהם גם בעת הטיפולים על ה-eChair. בחרנו לצרף לכם כאן מספר תרגילים שיוכלו לסייע לכם לבצע אימונים קצרים ועצמאיים, אז הנה הם לפניכם:

 1. הצטיידו במזרון או במגבת, שכבו על הגב וצרו פישוק קטן בין הרגליים שלכם. דמיינו ששרירי רצפת האגן שלכם מהווים מעין מעלית שעולה בכל פעם קומה אחת, וצרו תנועת כיווץ בהתאם: תחילה כווצו מעט, לאחר מכן כווצו מעט יותר, לבסוף כווצו בצורה מקסימלית את שרירי רצפת האגן והרפו. תוכלו לחזור על תרגיל זה במשך כמה וכמה פעמים, כראות עיניכם. תרגיל זה ידוע גם בשמו "תרגיל המעלית".
 2. הצטיידו במזרון או במגבת ושכבו על הגב. את הידיים פרשו לצדדים, כך שהתרגיל יוכל לבוא לידי ביטוי בצורה המקסימלית. כעת הרימו את הישבן והאגן יחד מהמזרון לכיוון מעלה, תוך כיווץ שרירי רצפת האגן והבטן. החזירו את הישבן והאגן למקומם על המזרון, הרפו, וחזרו על התרגיל במשך כמה חזרות וסטים.
 3. תרגיל זה מתבצע בעמידה על שש, ולא בשכיבה כמו שני התרגילים הקודמים. עמדו בעמידת שש, וצרו קווים ישרים מקו הכתפיים למנח כפות הידיים, ומקו האגן למנח הברכיים. תוך כדי עמידת השש, צרו קימור בגב וכווצו במקביל את שרירי רצפת האגן והבטן. שמרו על הקימור והכיווץ במשך כ-15 שניות, הרפו, וחזרו על התרגיל שוב.
 4. בחזרה למזרון או המגבת: צרו פיסוק קל בין הרגליים ושבו בצורה זקופה. את הידיים יש להניח מאחורי הגב בפוזיציה שתספק תמיכה לכל הגוף. מתוך המנח הזה, כווצו את שרירי הישבן יחד עם שרירי רצפת האגן, אספו את הבטן, הרימו את הישבן מעט למעלה, הרפו והתיישבו בחזרה. גם את תרגיל זה ניתן לבצע כמה וכמה פעמים.
 5. גם בתרגיל הזה רצוי להיעזר במגבת או במזרון, עליהם יש לשבת בסיקול רגליים (ישיבה מזרחית). יש לשבת בצורה זקופה, ולהרפות את השרירים בגוף. מתוך ישיבה זו, יש לכווץ את שרירי רצפת האגן, במקביל להרפייה של שרירי הישבן ושל שרירי הירכיים. לאחר כיווץ של מספר שניות, הרפו וחזרו על התרגיל בשנית.
 6. ניפרד שוב מהמזרון או מהמגבת, ונעבור למצב עמידה. יש לעמוד בצורה זקופה על רגל אחת, ולכופף את אחת הרגליים לפנים, עד להגעת הברך לקו האגן. בזמן הרמת הרגל יש להכניס פנימה את הבטן, ולכווץ את שרירי רצפת האגן. על תרגיל זה ניתן לחזור במשך כמה פעמים, תוך החלפת הרגליים במידה ותהיו מעוניינים בכך. 

סוגים של בריחת שתן שכדאי להכיר

כל התרגילים האלו, במיוחד בשילוב עם הטיפול על ה-eChair, יכולים להוביל אתכם להתמודדות טובה עם מצבים של בריחת שתן. מה שכן, חשוב גם להבין אילו מצבים של בריחת שתן קיימים, אז זה הזמן להכיר אותם:

 1. בריחת שתן בדחף – בריחת שתן בדחף היא מצב שבו האישה או הגבר מרגישים דחף למתן שתן, ועוד לפני שהם מספיקים לגשת לשירותים ולהתפנות – מתקיימת בריחת שתן.
 2. בריחת שתן במאמץ – בריחת שתן במאמץ אופיינית הן לגברים והן לנשים, בזמן שהם מבצעים פעילויות מאומצות כמו ריצה, קפיצה, דילוגים, הליכה מהירה ועוד.
 3. בריחת שתן תפקודית – מצב זה של בריחת שתן נובע מתוך מצבים בריאותיים שאינם  אותם, ובהתאם תיגרם בריחת השתן.

להרים ידיים ולקבל את המצב כמו שהוא? ממש לא: על סדרת הטיפולים של ה-eChair

אנחנו בחברת MyDoctor מציעים לכם סדרת טיפולים יעילה במיוחד על ה-eChair. בתור החברה שמשווקת את המכשיר באופן בלעדי בארץ, אנחנו יכולים לספר לכם על סדרת הטיפולים שלנו, כך שאין לנו ספק שתצטרפו אליה גם אתם בהזדמנות הקרובה ביותר.

סדרת הטיפולים שלנו בנויה מששה מפגשים. כל מפגש יתפרש על פני 28 דקות בלבד, שבמסגרתן תשבו על ה-eChair. כאמור, כמות כיווצי הקיגל ב-28 הדקות האלו תגיע לכ-11,000, ולכן תוך 6 טיפולים תוכלו כבר להנות מהתוצאות.

חברת MyDoctor – מדוע להיות מטופלים דווקא אצלה?

אנחנו בחברת MyDoctor מציעים מגוון שירותי רפואה פרטית, שאותם תוכלו לקבל במחירים הוגנים ומשתלמים, ותוך זמן קצר במיוחד. במסגרת שירותינו, אנחנו מציעים את סדרת הטיפולים על ה-eChair שאותן תוכלו לקבל אצלנו באופן בלעדי, בין אם אתם נמנים עם מנויי כתב השירות שלנו ובין אם לא.

איך מצטרפים?

אנחנו ב-MyDoctor מציעים לכם שתי דרכי הצטרפות נגישות וזמינות, האחת מהן דרך שיחה טלפונית למספר 072-397-2-386, והשניה היא השארת פרטים

במקביל, בשיחת הטלפון נציגי השירות שלנו ישמחו להעניק לכם כל פרט מידע שחסר לכם, לשתף אתכם במחירים המשתלמים שלנו, ולספר לכם עוד על החברה שלנו. קדימה, אל תבזבזו יותר זמן יקר – הצטרפו לסדרת הטיפולים והתחילו להינות!

רוצה לקבל מידע נוסף על מכשיר לחיזוק רצפת האגן?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 טופס דיסקרטי, האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

שאלות נפוצות

דילוג לתוכן