Fraud Blocker
Skip to content

מחפשים פיזיותרפיה רצפת אגן?

יש לנו פיתרון מהפכני ולא פולשני שישנה את חייך!

טיפול משולב של כיסא אלקטרומגנטי מהפכני אשר מאמן ומחזק את שרירי רצפת האגן + ליווי צמוד של פיזיותרפיסטית רצפת אגן אשר יחסכו לך חודשים ארוכים של טיפולים מפרכים, ב-6 מפגשים בלבד!

השירות ניתן במרכז לטיפול ברצפת האגן תל השומר ר"ג, רח' גילדסגיים 4, בכפ"ס, רח' הסדנא 6, ובחיפה, שד' ההסתדרות 251

 פיזיותרפיסטית רצפת אגן תלווה אותך לאורך סדרת הטיפולים

 הטיפול אינו פולשני ומתקיים בלבוש מלא

 הטיפול מוכר ע"י כללית מושלם / חברות הביטוח והן מספקות החזרים בהתאם לפוליסה שלך. אנו נלווה אותך בקבלת ההחזרים להם את זכאית

רשימת חברות ביטוח רקע שקוף לבן
כיסא אלקטרומגנטי eChair

מבצע למהירי החלטה - פגישת ייעוץ והתאמה + טיפול ניסיון ב-149 ₪ בלבד!

(במקום 450 ₪)

שעות
דקות
שניות

🔒 טופס דיסקרטי, האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

הרופאים שלנו

ד"ר גנדי ביטמן

דוקטור גנדי ביטמן

מומחה גניקולוגיה כללית, אורוגניקולוגיה ורצפת האגן

ד"ר ביטמן הוא מומחה לגינקולוגיה ואורוגינקולוגיה בשיבא מעל 20 שנה. מבצע ניתוחי תיקון פיסטולה (היחיד במרכז הארץ שעושה זאת בשיטה וגינלית), ניתוחים גינקולוגיים בשיטות אנדוסקופיות (לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה), ניתוחים לפרוסקופיים חדשניים לתיקון צניחת איברי האגן, וניתוחים לתיקון דליפת שתן.

הפיזיותרפיסטיות שלנו

תמונה הילה

הילה לנדאו - פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן ושיקום אורטופדי

הילה לנדאו, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן ושיקום אורטופדי.
בעלת תואר ראשון B.P.T בפיזיותרפיה.
בעלת נסיון קליני מגוון ומספר רב של קורסים מתקדמים בתחום רצפת האגן.
מטפלת בשיקום רצפת האגן, טיפול בכאבים ביחסים, אנדומטריוזיס, כאבים במהלך ההריון ושיקום אורטופדי.

תמונה נועה

נועה ניסים - פיזיותרפיסטית רצפת אגן

נועה ניסים, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן ושיקום אורטופדי
בעלת תואר ראשון בפיזיותרפיה B.P.T
בעלת נסיון קליני מגוון ומספר רב של קורסים מתקדמים בתחום רצפת האגן. מדריכת פילאטיס שיקומי, מטפלת בשיקום רצפת האגן הנשית, טיפול בכאבים ביחסים, שיקום רצפת האגן לאחר הריון ולידה, כאבים במהלך ההריון, ושיקום אורטופדי.

פיזיוטרפיסטית 1

ד"ר דנה פודל - פיזיותרפיסטית רצפת אגן

ד"ר דנה פודל, מומחית בעלת דוקטורט בפיזיותרפיה מאוניברסיטת נורת'ווסטרן שיקגו, ארצות הברית.
דנה בעלת נסיון רב בטיפול בבעיות רצפת אגן של נשים וגברים, ואף משלבת תרגילי יוגה בקליניקה כטיפול הוליסטי למגוון בעיות.

פיזיוטרפיסטית 2

לי בקר - פיזיותרפיסטית מומחית רצפת אגן

לי בקר הנה פיזותרפיסטית רצפן אגן מוסמכת משרד הבריאות BPT, מטעם ביה"ס לרפואה ולמקצועות הבריאות באוניברסיטת ת"א.
לי בעלת ניסיון רב שנים כפיזיותרפיסטית לרבות עבודה בקופת חולים מכבי, בעמותת "עזר מציון" וכמתרגלת אנטומיה בקריה האקדמית אונו.

מה מטופלות מספרות

5/5
חוות דעת מיי דוקטור
הקליניקה של מיי דוקטור
כיסא לחיזוק רצפת האגן

איך זה עובד?

אייקון צור קשר 1

1. קובעים פגישת ייעוץ והתאמה, הכוללת בדיקה רפואית ע"י פיזיותרפיסטית מומחית רצפת אגן + טיפול התנסות

כיסא לחיזוק רצפת האגן

2. במידה ואת מתאימה, קובעים סדרת טיפולים באמצעות הכיסא האלקטרומגנטי eChair

יישור שיניים

3. תצאי לדרך חדשה עם שרירי רצפת אגן חזקים שמונעים בריחות שתן מטרידות

איך משלמים לרופא עד הבית

4. נלווה אותך בקבלת החזרים מקופת החולים / חברת ביטוח

פיזיותרפיה רצפת האגן

מה עדיין לא נאמר על רצפת האגן? התפקוד שלה קריטי אצל גברים ואצל נשים כאחד, היא הולכת ומתרופפת עם הגיל ובהתאם למצבים רפואיים שונים, חשוב לשמור עליה ויש לא מעט דרכים לחזק אותה רגע לפני שבריחת השתן דופקת על דלתותיכם. נשים רבות כמו גם גברים רבים נזכרים ברצפת האגן בשלב מאוחר מדי, כשכבר קשה מאוד להחזיר את המצב לקדמותו ולחזק את השרירים באיזור, ולכן לקחנו על עצמנו את משימת הרמת הכפפה כדי לדבר איתכם בצורה קצת יותר רצינית ומעמיקה על פיזיותרפיה רצפת האגן. מדובר כאן על נושא שיש לו משמעות ענקית על חיי היום יום של כל אחד ואחת מכם, ולכן חשוב להכיר אותו בצורה נרחבת ככל הניתן. זה הזמן להפסיק להתעלם מהבעיה ולהתחיל לפתור אותה, גם אם היא עדיין לא התחילה, כדאי לפנות לפיזיותרפיה רצפת האגן בהקדם האפשרי. קדימה – בואו נתחיל!

פיזיותרפיה רצפת האגן
פיזיותרפיה רצפת האגן
פיזיותרפיסטית רצפת אגן - תוכן עניינים לניווט מהיר

רקע על פיזיותרפיה רצפת האגן

אז לא מדובר כאן על שם מפוצץ שלא עומדת מאחוריו שום משמעות, להיפך – פיזיותרפיה רצפת האגן היא אחד התחומים הכי נחקרים וחשובים בעולם הרפואה. גם אם נעשה זום אאוט ונסתכל על תחום הפיזיותרפיה באופן כללי, נגלה שמדובר כאן על תחום שמוקדשת לו מחשבה רבה, נערכים סביבו מחקרים רבים, ובהתאם לכל אלו מופקות המסקנות הדרושות לפיתוח וייעול התחום.

אם נרד לרזולוציות נמוכות יותר, נגלה שגם פיזיותרפיה רצפת האגן היא תחום ספציפי שנחקר תחת זכוכית המגדלת, על מנת לשפר את התהליכים הרפואיים שאותם המטופלים צריכים לעבור. לכן, היום ניתן לומר בפה מלא שהפתרונות של פיזיותרפיה רצפת האגן הם מהמתקדמים והטכנולוגיים ביותר בעולם הרפואה בכלל.

פיזיותרפיה רצפת האגן – מה זה אומר בכלל?

הגיע הזמן שנדבר בצורה קצת יותר נקודתית על פיזיותרפיה רצפת האגן, על מנת שמי מכם שלא מספיק מכיר – יוכל להתחבר בקלות. מדובר כאן על תחום שלם העוסק בחיזוק שרירי רצפת האגן, על מנת שרצפת האגן תוכל למלא את תפקידה החשוב בצורה מלאה וטובה. אז מהו אותו תפקיד?

ובכן, רצפת האגן היא זו האחראית על השליטה בסוגרים. זה אומר שאם שלפוחית השתן שלכם מתמלאת, לדוגמה, ורצפת האגן שלכם מתפקדת במצב טוב – השתן לא פשוט יצא החוצה בלי שליטה, אלא ימתין בשלפוחית עד הרגע שבו תבחרו לגשת לאסלה ולהתפנות.

על מנת שרצפת האגן תוכל לתפקד כראוי, השרירים שלה צריכים להיות מספיק חזקים על מנת לשלוט על כל המקהלה הזאת בצורה מופתית. שרירי רצפת האגן חלשים לא יצליחו לתפקד כהלכה, לעומת שרירי רצפת האגן מתוחזקים ומתפקדים שיוכלו לשלוט על הסוגרים בהצלחה. על חוזקתם ועוצמתם של שרירי רצפת האגן אחראית, ניחשתם נכון, פיזיותרפיה רצפת האגן.

מה קורה במסגרת פיזיותרפיה רצפת האגן?

חשוב להבין שפיזיותרפיה רצפת האגן היום היא ממש לא כמו שהייתה בעבר. בעבר הכלים הטכנולוגיים והמפותחים שעמדו לרשות עולם הרפואה היו מצומצמים ביותר, ועל כן פיזיותרפיה רצפת האגן היתה יכולה להתמקד אך ורק בכלים בסיסיים ביותר, שבדרך כלל לא עירבו שום כלים או מכשירים חיצוניים. עד פריצות הדרך של השנים האחרונות, פיזיותרפיה רצפת האגן היתה באה לידי ביטוי בעיקר באמצעות תרגילים שונים, בהדרכת פיזיותרפיסטים מומחים שהדריכו את המטופלים.

לעומת זאת, היום פיזיותרפיה רצפת האגן עושה שימוש במכשירים סופר מתקדמים, שיכולים לייעל בצורה משמעותית את התוצאות המתקבלות, ולחזק בצורה דרמטית את שרירי רצפת האגן.

פיזיותרפיה רצפת האגן מכבי

מבחינת גודל, קופת החולים "מכבי" נחשבת לשניה מבין קופות החולים הגדולות בארץ. קופת החולים "מכבי" מציעה שירותי פיזיותרפיה רצפת האגן כחלק ממגוון מסלולים וביטוחי בריאות. בקופת החולים "מכבי" קיימים כמה וכמה מסלולים שאליהם ניתן להצטרף, כאשר כל אחד ואחד מהם כוללים היקפים שונים של שירותים, טיפולים, כיסויים, החזרים ועוד.

במסגרת המסלול הראשוני ביותר, שנקרא גם "הסל הבסיסי" של קופת החולים "מכבי", ניתנים מגוון שירותי פיזיותרפיה רצפת האגן ללקוחות הקופה, אשר משתנים בהתאם למכוני הפיזיותרפיה של הקופה.

פיזיותרפיה רצפת האגן כללית

כשמדברים על קופת החולים "כללית" כבר מדברים על קופת חולים גדולה יותר, עד כדי כך שהיא הגדולה ביותר מבין קופות החולים בארץ. מבין שירותיה של קופת החולים "כללית" ניתנים גם שירותים שונים של פיזיותרפיה רצפת האגן, החל מטיפולים קבועים ועד טיפולים בודדים.

קופת החולים "כללית" מפעילה גם אתר אינטרנט שמסביר לגולשים כולם – בין אם הם חברי הקופה ובין אם לא, על כל מיני טיפולים והליכים רפואיים בצורה מפורטת ומאורגנת. כחלק מהשירות הזה, קופת החולים "כללית" מסבירה באופן ברור ביותר על ההליכים השונים של טיפולי פיזיותרפיה רצפת האגן, ועל המסלולים השונים להצטרפות כחברי הקופה לקבלת הטיפולים הללו.

פיזיותרפיה רצפת האגן מאוחדת

קופת החולים "מאוחדת" מפעילה מערך גדול של טיפולי פיזיותרפיה רצפת האגן, יחד עם מטפלים ומטפלות מקצועיים שמלווים את המטופלים לאורך כל ההליך. חברי קופת החולים "מאוחדת" צריכים להיות שייכים לאחד מהמסלולים הנרחבים יותר של הקופה, כמו מאוחדת עדיף ומאוחדת שיא, על מנת להנות משירותי פיזיותרפיה רצפת האגן.

מה היתרונות והחסרונות של טיפולי פיזיותרפיה רצפת האגן דרך קופות החולים?

אז למה בעצם אנחנו מספרים לכם את כל זה? פשוט מאוד – משום שבקרוב תראו שהשירותים שלנו -MyDoctor הם הרבה יותר יעילים עבורכם, ויכולים לעשות שינוי אמיתי בחיים שלכם. עד כמה אמיתי? ובכן, אם דרך קופות החולים תצטרכו להמתין במשך שבועות רבים, במקרה הטוב, ואף במשך חודשים רבים, במקרה הפחות טוב, רק בשביל לקבוע תור למפגש ראשוני עם איש מקצוע מתחום הפיזיותרפיה רצפת האגן – הרי שאצלנו ב-MyDoctor הדברים עובדים בצורה שונה לחלוטין.

מבחינתנו, שירות טוב הוא כזה שמעניק למטופלים את מה שהם צריכים באותו הרגע, לפני שהמצב הבריאותי שלהם מתדרדר, לפני שהבעיה הופכת לבלתי הפיכה, ולפני שהם מתייאשים ומרימים ידיים בתסכול מההליך האין סופי הזה. לכן, מבחינתנו אין בכלל שאלה, וברור שמסלולי קבלת השירות שלכם מ-MyDoctor יהיו יעילים יותר מאשר אלו שתקבלו דרך קופות החולים השונות – טובות, גדולות, איכותיות ומקצועיות ככל שיהיו.

פיזיותרפיה רצפת האגן בשיטה המסורתית – התרגילים שכדאי להכיר

נחזור לדבר על השיטות השונות של פיזיותרפיה רצפת האגן, כדי לתת לכם כמה כלים רלוונטים לתרגול בפועל. אז אם נוציא לרגע את המכשירים הטכנולוגיים והמפותחים מהמשוואה, ונתמקד בשיטות העבר שגם היום רבים נעזרים בהן, נגלה שקיימים לא מעט תרגילים שנועדו לחזק את שרירי רצפת האגן באמצעות כיווצים. התרגילים האלו, שנקראים גם תרגילי קיגל, באים במטרה לעבוד על כיווץ שרירי רצפת האגן והרפייה שלהם, בכמה וכמה תנוחות שונות שיכולות למקסם את התוצאות.

בין היתר, ניתן למצוא תרגילי קיגל שמתמקדים בכיווץ שרירי רצפת האגן והישבן בזמן ישיבה, חלקם בזמן עמידה ואילו חלקם בזמן שכיבה נינוחה על הגב. על מנת לבצע את תרגילי הקיגל, אין כל צורך בשימוש בעזרים חיצוניים, אלא פשוט במזרון או מגבת שיתמכו בגב, בישבן וברגליים בזמן ביצוע התרגילים.

תרגילי פיזיותרפיה רצפת האגן לדוגמה

לצורך הדוגמה, נסתכל על כמה מהתרגילים הבולטים ביותר בתחום. אחד התרגילים הנפוצים מתבצע תוך עמידת שש, כאשר בין כפות הידיים לקו הכתפיים יורד קו מאונך שמקביל ביניהם, ואותו הדבר בין קו האגן לבין הברכיים. במנח הזה יש לקמר את הגב לכמה שניות, תוך כיווץ של שרירי רצפת האגן, ואז לשחרר ולהרפות את השרירים.

תרגיל נוסף מתבצע בשכיבה על הגב, כאשר הידיים מתפרשות לצדדים כשהרגליים מכופפות וכפות הרגליים נתמכות ברצפה. ברגע הזה, יש להרים את הישבן והאגן כלפי מעלה, תוך כיווץ של שרירי רצפת האגן ושל שרירי הישבן. לאחר כמה שניות, יש להוריד בחזרה את הישבן והאגן אל המזרון ולהרפות.

עוד תרגיל נפוץ ופשוט ביותר לביצוע מתבצע בעמידה על שתי הרגליים. על מנת לתרגל, יש להניף את אחת הרגליים למעלה עד שהברך מגיעה לקו המותניים, ותוך כדי עלייתה של הרגל יש לכווץ את שרירי הישבן ורצפת האגן. לאחר כיווץ של כמה שניות יש להוריד את הרגל בחזרה למקומה, ובמקביל להרפות את השרירים. על תרגיל זה ניתן לחזור במשך כמה פעמים, וכן ניתן להחליף בין הרגליים מדי פעם לצורך הגיוון.

תרגיל מפורסם נוסף מתבצע בישיבה על המזרון, כאשר הרגליים נמצאות בפיסוק קל והידיים תומכות בגוף מאחורי הגב. מתוך מנח הישיבה יש להרים את הישבן והאגן תוך כיווץ שרירי רצפת האגן בזמן העלייה, ולהוריד את הישבן בחזרה תוך הרפייה של השרירים.

כמובן שקיימים עוד ועוד תרגילים מסוג זה, שיכולים לסייע בצורה משמעותית לקבלת התוצאות וחיזוק שרירי רצפת האגן.

אם תרגילי הקיגל טובים כל כך, מדוע נמצא להם תחליף טכנולוגי?

אם תחשבו על זה, כמעט כל תחום היום מנסה לשכלל את עצמו, על אף השיטות "הישנות והטובות" שבו. לצורך העניין, גם תחום הבישול שבו ניתן לייצר בצק מעולה תוך לישה ידנית, נהנה היום ממגוון מכשירים מתקדמים שיכולים לייצר בצק מצוין גם בלי התערבות אנושית מלבד הכנסת המצרכים למכשיר. מה שכן, לצד המכשירים האלו, יהיו שפים שעדיין יעדיפו ללוש את הבצק עם הידיים. אז למה בכל אופן?

ובכן, ממש כמו בתחום הבישול, גם בתחום פיזיותרפיה רצפת האגן יהיו כאלו שיעדיפו עדיין לבצע תרגילים בצורה ידנית, אולם התוצאות ידרשו הרבה יותר מאמץ וגם יגיעו אחרי הרבה יותר זמן. לצורך העניין, תוצאות שיתקבלו מתרגילים ידניים לחיזוק שרירי רצפת האגן אחרי חודשים ארוכים, יהיו זהות לתוצאות שיתקבלו ממכשירים טכנולוגיים לחיזוק שרירי רצפת האגן אחרי שעות ספורות בלבד.

בהתאם לנתון הזה, ניתן להבין שהתחליף הטכנולוגי שעליו נדבר מיד הוא הרבה יותר מהיר, הרבה יותר יעיל, ודורש מהמטופלים הרבה פחות מאמץ. מדובר כאן על שילוב מצוין שלא רק מעניק תוצאות מצוינות, אלא גם מזהה את הצורך האנושי של המאה ה-21.

כאן ועכשיו – מה קורה כשהעצלות וחוסר האיפוק תפסו את מקומם של הסבלנות וההתמדה?

אז כן, אם נסתכל על הסיבות שהובילו את התחום של פיזיותרפיה רצפת האגן להתפתח, נמצא שלצד היעילות והטכנולוגיה עומדות סיבות נוספות. אנשי המאה ה-21 מתאפיינים בחוסר איפוק, ברצון לקבל תוצאות כאן ועכשיו, יש להם הרבה פחות סבלנות והם עלולים להתייאש ולהרים ידיים מתהליכים ארוכים אם לא יקבלו תוצאות מיידיות.

היות ותרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן הם תרגילים שדורשים זמן וסבלנות, הם כבר לא מתיישבים בקנה אחד עם התפישה האנושית של המאה ה-21, ואת מקומם צריך היה לתפוס מכשיר מתקדם יותר, שמבין את הרציונל הזה ונותן לו מענה מדויק. כאן, בנקודה הזאת בדיוק, אנחנו יכולים להתחיל לדבר על ה-eChair מבית MyDoctor.

הכירו את המכשיר שחולל מהפכה בפיזיותרפיה רצפת האגן: ה-eChair

אם היינו מספרים לכם שאתם יכולים להגיע לתוצאות בצורה הרבה יותר מהירה, להבטיח לכם שתצטרכו להשקיע מאמצים מועטים במיוחד כדי להגיע אליהן, להראות לכם אלפי אנשים שעשו את זה לפניכם ויצאו מרוצים, וגם להוכיח לכם שהתוצאות שיתקבלו יוכלו ללוות אתכם לטווח הארוך – נכון שלא הייתם מתלבטים אפילו לשניה? אז את כל אלו בדיוק אתם עומדים לקבל בעזרת הטיפולים על ה-eChair שלנו, של חברת MyDoctor.

אנחנו בטוחים שעכשיו עולות לכם המון שאלות, אז זה הזמן לענות עליהן בצורה מסודרת וברורה. אז איך עומד ה-eChair לשנות את חייכם? הנה כל התשובות.

eChair – סדרת טיפולים עם הבטחה ברורה: חייכם עומדים להשתנות מן הקצה אל הקצה

אנחנו בטוחים שאם אתם סובלים מבריחת שתן, אתם כבר יודעים בעצמכם עד כמה המצב הזה מתסכל ומייאש. אתם כבר לא יכולים להיות ספונטנים כמו שהייתם בעבר, אתם חייבים להיות בקרבת תא שירותים זמין, אתם מביאים איתכם לא פעם לבנים להחלפה, ואתם חווים תסכול עמוק בכל פעם שהשתן מוצא את דרכו החוצה בלי השליטה שלכם.

כל הסיטואציות האלו עומדות להיות מאחוריכם מהרגע שתחליטו שאתם מצטרפים לסדרת הטיפולים של ה-eChair. אז איך בעצם עובד כל זה? הנה כל הפרטים:

*סדרת הטיפולים על ה-eChair של חברת MyDoctor מורכבת מששה טיפולים בלבד. במסגרת הטיפולים כל מה שתצטרכו לעשות הוא לשבת על הכיסא ולתת לו לעשות את שלו.

*אורך כל טיפול 28 דקות בלבד. בזמן זה תוכלו להתפנות לעיסוקים שלכם – גלישה ברשתות החברתיות, קריאת מגזינים ועיתונים, או צ'יטוט עם האנשים הקרובים אליכם בטלפון הנייד.

*במסגרת כל טיפול על ה-eChair יתקבלו כ-11,000 כיווצי קיגל. מדובר על מספר מטורף של כיווצים, שעל מנת להגיע אליהם בצורה ידנית תצטרכו לעבוד קשה. עד כמה קשה? ובכן, כמות הכיווצים הזו תתקבל בדרך כלל תוך כמה וכמה חודשים, לעומת 28 דקות טיפול בלבד. מדהים, לא?

*עוד לפני הטיפול, תתואם לכם פגישה עם אנשי צוות מומחים מתחום פיזיותרפיה רצפת האגן. הפיזיותרפיסטים שילוו אתכם בדרך יקבלו את תמונת המצב הכוללת שלכם – גיל, רקע רפואי, מחלות, מצב נתון של בריחת שתן ועוד. בהתאם, הם יוכלו להבין האם הטיפול על ה-eChair אכן יכול להיות יעיל עבורכם, ולהתאים לכם סדרת טיפולליצור איתנו קשרים לפי זמנים ברורים וקצב שמתאים לכם באופן אישי.

למה דווקא חברת MyDoctor?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם עכשיו מדוע לבחור דווקא בחברה שלנו, אבל אל דאגה – גם לשאלה הזו יש לנו את כל התשובות. אז למה דווקא MyDoctor?

*אנחנו אחת מהחברות הגדולות במדינת ישראל לשירותי רפואה פרטית.

*זמני ההמתנה אצלנו הם קצרים במיוחד, כך שתוכלו להנות מטיפולים מהרגע להרגע, מבלי המתנות מיותרות שעלולות להחמיר את המצב הרפואי שלכם.

*השירות שלנו הוא מצוין, ונמצאים אצלנו אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם – החל מפיזיותרפיה רצפת האגן, דרך שירותים פסיכולוגים ועד שירותי רפואה שניתנים על ידי אחיות, רופאות ורופאים.

*המחירים שלנו הם מהטובים ביותר בשוק – אצלנו תוכלו להנות ממחירים מעולים שלא יקרעו לכם את הכיס. אנחנו מאמינים שכדי להגיע לתוצאות אתם לא צריכים לשבור את קופות החיסכון שלכם, ובהתאם מצמידים לכם מחיר הוגן לכל טיפול וטיפול.

*הניסיון מדבר בעד עצמו – אלפי הלקוחות שלנו מעידים בעצמם על השירות המצוין שהם קיבלו מאיתנו, ואיך אומרים? אין חכם כבעל ניסיון.

אנחנו מזמינים גם אתכם, צרו קשר איתנו לפרטים נוספים במספר הטלפון 072-397-2-386 ולהנות מטיפולי ה-eChair הנהדרים שלנו. מחכים לכם!

רוצה לקבל מידע נוסף על פיזיותרפיה רצפת אגן?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 טופס דיסקרטי, האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

שאלות נפוצות

פשוט מתקשרים אלינו ל-072-397-2-386 או משאירים פרטים בטופס

המחיר משתנה בהתאם לכמות הטיפולים. כרגע יש לנו מבצע מוגבל בזמן של פגישת ייעוץ + טיפול התנסות ללא תשלום!

כן, אנו נדריך אותך על התהליך לקבל ההחזרים.

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

דילוג לתוכן