Skip to content

רופא ילדים עד הבית

הזמינו עכשיו רופא ילדים פרטי עד הבית 24/7

עדכון: כרגע אנחנו מציעים שירות של רופא משפחה בלבד, ומלבד שהילד מעל גיל שלושה חודשים. לא יינתן שירות לילדים מתחת לגיל שלושה חודשים.

שירות רופא ילדים עד הבית ניתן בשעת חירום ובשגרה. ניתן להזמין רופא
בתשלום חד פעמי, או באמצעות מנוי לכתב השירות שלנו, אשר יעניק לך שקט נפשי רב, 24 שעות ביממה

כמה עולים שירותי רופא ילדים הביתה?

95 ₪

שיחת ייעוץ בטלפון מיידית עם רופא פרטי מקצועי

 שיחת ייעוץ מקצועית וללא המתנה עם רופא בטלפון אשר יוכל לתת לכם מענה מקצועי והמלצות מיידיות לבעיות רפואיות.

 במידת הצורך תקבלו הפניה למיון ללא עיכוב או תשלום נוסף, מה שאומר שאין צורך לרוץ למלר"מ כדי לקבל הפניה למיון!

320 ₪

רופא משפחה עד הבית במחיר
מיוחד לקופות החולים 

 אנו עובדים עם כל קופות החולים בארץ. אם אתם חברים באחת מהן, אתם זכאים למחיר מיוחד: כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית

 השירות כולל מתן תרופות במקום בהתאם להחלטת הרופא בשטח (אנטיביוטיקה, זריקת וולטרן וכו')

 בתום הטיפול פנו לקופת החולים לקבלת החזר במידה ואתם זכאים

450 ₪

רופא עד הבית
במחיר מלא

 שירות זה מיועד למי שאינו חבר קופת חולים בארץ. לדוגמא: תיירים, עובדים זרים, תושבים ארעיים וכו'

 השירות כולל מתן תרופות במקום בהתאם להחלטת הרופא בשטח (אנטיביוטיקה, זריקת וולטרן וכו')

 ניתן לקבל החזר מחברת הביטוח שלכם

איך זה עובד?

אוזן קשבת

1. מוסרים לנציג של MyDoctor את מספר ת.ז של הילד, הכתובת ושם קופת החולים בה הוא מנוי

בדיקת זמן המתנה לרופא עד הבית

2. הנציג שלנו בודק בזמן אמת את זמן ההמתנה לרופא בהתאם למיקומכם

רופא עד הבית אייקון

3. הרופא מגיע אליכם הביתה לצורך טיפול ראשוני בילדכם היקר מכל ה-♥ כולל מתן תרופות ומרשמים

5/5
המלצה על רופא עד הבית
הזמנו רופא פרטי שטיפל בבן שלנו ורצינו להגיד תודה!
דוד וקרן, באר שבע

היה זה יום חמישי בלילה ותום הבן שלנו סבל מכאב אזניים. התקשרנו למיי דוקטור והגיע אלינו רופא עד הבית תוך שעה וחצי! שירות נדיר בישראל

5/5
המלצה על רופא עד הבית
הצלתם את חיי והבטחתי לספר לכולם
משה שוורץ, חיפה

אני רוצה לומר לכם תודה מקרב לב על שהצלתם את חיי. לא רציתי להיחשף אך לולא המענה המהיר שלכם לא הייתי פה היום.

5/5
המלצה על מיי דוקטור
מרגיע לדעת שיש רופא זמין לילד שלנו 24/7
אמירה ודודי, עמק חפר

מאוד מרגיע שבכל זמן נתון אנו יכולים להזמין רופא פרטי הביתה. עשינו בדיקות רבות לפני שהצטרפנו כמנויים והמחיר שווה את זה!

0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0 +
ישובים בישראל

הורים יקרים, רופא ילדים פרטי עד הבית בהישג ידכם

ביקור רופא ילדים

ביקור רופא ילדים

בכל חורף אנו מדווחים על עלייה בכמות החולים אצל ילדים המחכים לביקור של רופא משפחה בקופות החולים. בכל חורף הסיטואציה חוזרת על עצמה: ניתן לראות ילדים רבים המגיעים אל קופות החולים ביחד עם ההורים שלהם וממתינים לשירות רפואי. ביחד עם הילדים הנוספים הם מדביקים זה את זה ומעבירים הלאה את המחלות שלהם.

 מכאן, הזמנת רופא ילדים עד הבית נחשב לפתרון איכותי ביותר המאפשר להורים לקבל שירות איכותי מבלי לחכות לתור בקופת החולים ובלי להיחשף לחולים אחרים. צוות מומחה בתחום מתמחה במתן שירותי רפואה לילדים עד הבית.

6 יתרונות בשירות שלנו

הזמנת רופא 24 שעות

שירות 24/7

אנו מספקים שירותי רפואה פרטית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

פינוי באמבולנס

פינוי באמבולנס

המטופל יקבל אישור לפינוי באמבולנס בהתאם להחלטת הרופא בשטח

חולה אונקולוגיה

הפניה למיון

המטופל יקבל הפניה למיון בהתאם להחלטת הרופא בשטח

רופא עד הבית אייקון

רופאים מקצועיים בלבד

כל הרופאים שלנו בעלי ניסיון רב בטיפולי חירום עד הבית

לחצן מצוקה

לחצן מצוקה

מנוי לכתב השירות שלנו מזכה אתכם גם בלחצן מצוקה כולל שעון מצוקה

התייעצות עם רופא מומחה

התייעצות עם רופא מומחה

איתנו תדלגו על התורים ותקבלו התייעצות עם רופא מומחה תוך 48 שעות בלבד!

רופא ילדים הביתה

רופא ילדים הביתה

מתי מתבצע ביקור רופא ילדים?

הביקורים מתבצעים בכל שעות היממה בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הערב ובשעות בהן המרפאות סגורות. בשעות בהן המרפאות סגורות ההורים יכולים לבחור האם להגיע למיון או להזמין רופא הביתה. אין ספק כי הזמנת רופא הביתה עדיפה יותר ומאפשרת להורים לדעת כי הם זוכים לקבל הטיפול הטוב ביותר מבלי להוציא את הילד מסביבתו הטבעית.

רופא ילדים פרטי - תוכן עניינים

הזמנת רופא ילדים עד הבית היום ואז

לפני מספר שנים היה נהוג לראות רופאים אשר עוברים עם התיק שלהם מבית אחד לאחר במטרה לטפל בחולים שונים. אותה סיטואציה הייתה נפוצה במיוחד בעיירות יהודיות או בסרטים במאה הקודמת.  היה מדובר בשירות נהדר במסגרתו הרופא היה מגיע אל המטופלים ישירות ולא היה צורך להגיע לבית החולים. בשנים האחרונות בהחלט אפשר לדווח על קאמבק מבחינת הרפואה והיום רופאים מגיעים אל המטופלים הישר לבתים שלהם ומדובר בהשבת עטרה ליושנה. בנוסף, ניתן היום להזמין שירות של רופא ילדים אונליין וכך לפתור חלק מהבעיות מבלי לפגוש רופא פנים אל פנים.

היום ניתן לראות כי מדובר בשירות אשר חזר לפעול בגרסה המודרנית ובו רופא ילדים עד הבית מעניק טיפול רפואי לילדים עד פתח הבית ללא כל צורך בהגעה לבית חולים. כיום ההורים  בישראל גילו את האופציה המדהימה המאפשרת להם להזמין רופא עד הבית ולחסוך את הנסיעה לבית החולים או לקופת החולים. הורים רבים מעדיפים לא להוציא את הילד שלהם מהמיטה ולכן מדובר בשירות המאפשר להם להימנע ממפגש עם הורים וילדים אחרים ולקבל טיפול רפואי מקיף ברמה הגבוהה ביותר.

יתרונות של הזמנת רופא ילדים פרטי עד הבית

צפיפות בחדרי המיון

אין ספק כי בעונת החורף ניתן לראות יותר ויותר ילדים חולים במחלות שונות כמו שפעת או דלקת ריאות המאפשרות להם לקבל טיפול רפואי בבית החולים או להזמין רופא עד הבית . בעונת החורף נוצר עומס משמעותי בבית החולים ולכן הורים רבים מעדיפים להימנע מהצפיפות לטובת הזמנת רופא עד הבית.

קבלת שירות מעבר לשעות העבודה

קיימת אפשרות לקבל שירות רפואי מעבר לשעות העבודה. למרות שכל קופות החולים מחזיקות במוקדים, גם בעת הפנייה למוקדים ניתן להיתקל בבעיות כמו בחדר מיון הכוללות בין היתר צפיפות וריבוי חיידקים או ריבוי של חולים. 

אין צורך לצאת מהבית

פרמטר חיובי נוסף בא לידי ביטוי בעובדה כי אין צורך לצאת מהבית אלא אפשר להזמין רופא עד הבית וכך ליהנות משירותי רפואה איכותיים. בעולם בו אנו חיים בו מחלות ויראליות מתפרצות ועשויות להוביל לתמותה, הרי הזמנת רופא עד הבית מאפשרת ליהנות משירות מקצועי.

כמה עולה רופא ילדים עד הבית?

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בהזמנת רופא ילדים עד הבית הבא לידי ביטוי בירידה במחיר. מכאן, ניתן להבין כי עלות רופא עד הבית נחשבת נוחה יותר בהשוואה לשנים הקודמות. משמעות הדבר היא כי רבים זכאים לקבלת השירות תמורת תשלום מופחת בחלק משעות היום. חברה אשר תדאג לספק את השירות באופן פרטי תדאג לבריאות של הילדים בצורה הטובה ביותר.  

בבואכם להזמין רופא עד הבית, חשוב מאד לבצע השוואה מקיפה בין המחירים המוצעים לכם על מנת לבחור את הרופא הטוב ביותר עבור הילדים שלכם. נוסף על זאת, ניתן לשאול הורים אשר נעזרו בשירות מה עלות השירות על מנת להיות ערוכים ולדעת כמה זה יעלה. ביצוע סקר מקיף יסייע להורים לדעת האם השירות מוצע בסכום המקובל בתחום או שמא מדובר על עלות גבוהה ביותר.

חשוב לציין, כאשר זה נוגע לקבלת שירות רפואי, אין להתפשר אלא יש להתעקש על קבלת השירות המקצועי ביותר, גם אם תאלצו לשלם תמורתו סכום כסף גבוה יותר מהרגיל. בתחום זה אין מקום לפשרה אלא יש מקום לבחור את הרופא הטוב והמקצועי ביותר אשר מציע שירותי רפואה מתקדמים.

רופא ילדים עד הבית

רופא ילדים עד הבית

מה כוללת הזמנת רופא עד הבית לילדים?

הזמנת רופא ילדים עד הבית מאפשרת להורים לדלג על הריצה למוקד החירום או למיון. השירות של הרופא כולל:

  1. אבחון ראשוני של הילד – ביכולתו של רופא ילדים המגיע עד הבית לספק אבחון ובדיקה מקיפה של הילד החולה.
  2. מתן טיפול של עזרה ראשונה כולל מתן תרופות בהתאם לצורך ומרשם
  3. במידת הצורך הילד יקבל הפניה למיון.

עקרון הרצף הרפואי

אמנם עדיף תמיד לגשת לרופא המכיר את ההיסטוריה הרפואית של הילד שלכם וביכולתו להעניק לילד שלכם את הטיפול הטוב ביותר, אבל במקרים דחופים מעבר לשעות הפתיחה של קופות החולים, ובמידה ואין לכם אפשרות או רצון לרוץ למיון או למוקד חירום, הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין רופא ילדים עד הבית. אמנם הרופא אינו מכיר את ההיסטוריה הרפואית של הילד שלכם, אבל תמיד אפשר ליצור קשר עם רופא הילדים הקבוע על מנת לקבל עדכון על היסטוריה רפואית במידת הצורך.

רופא ילדים פרטי – מה התכונות החשובות עליהן אנו מקפידים?

אנחנו בחברת My doctor שמים דגש רב בתכונותיהם של הרופאים המטפלים שלנו. הדאגה העיקרית שלנו היא הטיפול הטוב ביותר לילדים שלכם ועם השירות הטוב ביותר. לצורך כך קיימות כמה וכמה תכונות אנושיות שאנו שמים עליהם דגש אצל רופאי הילדים הפרטיים שעובדים אצלנו.

לכן, אם הילד שלכם חולה ואתם צריכים להזמין רופא ילדים פרטי אליכם הביתה ב- My doctor תוכלו להיות בטוחים שכל רופא ורופא נבחר בקפידה על פי סך התכונות החשובות שצריכות להיות אצל רופא ילדים פרטי.

התכונות החשובות שמקפידים עליהן:

  1. רגישות גבוהה – ילדים קולטים הכל והדאגה העיקרית של כל הורה היא שהרופא יהיה רגיש לילדכם וידע לגשת אליו או אליה, בצורה הטובה ביותר עם הרגישות הגבוהה ביותר כך שכולם ירגישו בנוח כשאדם לא מוכר מגיע להעניק טיפול.
  2. סבלנות – שלא כמו מבוגרים, ילדים צריכים אקסטרה סבלנות בטיפול בהם ולכן מאוד חשוב לנו אצל רופאי הילדים הפרטיים שלנו שיגשו לילדים בסבלנות וסובלנות, יכירו בכך שילדים מתרגמים כאב ועייפות לעצבים וחוסר עניין בטיפול. לכן סבלנות היא תכונה חשובה כאשר מדובר ברופא הילדים הפרטי שאותו אתם מזמינים.
  3. מיומנות ומקצועיות – כשילדכם או ילדתכם חולים, הדבר הכי חשוב לכל הורה זה שיטפלו בילד שלהם בצורה הטובה והמקצועית ביותר, לכן חשוב מאוד שהרופאים יהיו מיומנים ומקצועיים בשלל הבעיות הרפואיות המוצגות בפניהם ועם הציוד הנדרש לטפל בכל מה שתצטרכו. רופאי הילדים הפרטיים מבצעים את האיבחון המקומי על ידי שאילת שאלות נכונות, סקירה מעמיקה של מצב הילד ומתן מענה ראשוני במידת האפשר. במידה ויש צורך לפינוי למיון הרופאים לא יהססו וידאגו לפנות את ילדכם במידת הצורך.
  4. שירותיות – תכונה נוספת חשובה ביותר אצל רופא היא השירותיות, או במילים אחרות אורך רוח ונחמדות. הרופאים דואגים לכך שלא תרגישו אי נוחות בביתכם, שתוכלו לדעת שיש על מי לסמוך ובסופו של יום גם כאשר רופא הילדים יסיים את הפעילות שלו אצלם בבית תוכלו לתקשר מולו אם במידה ויהיו התפתחויות נוספות במצב.
  5. זמינות – ילדים יכולים להיות חסרי סבלנות בעיקר כשהם לא מרגישים טובים ורוצים לקבל טיפול בצורה הטובה ביותר, לנו חשוב שהרופאים שלנו יגיעו בזמן אליכם ללא איחורים מיותרים ובכך לצמצמם את מידת התסכול שילדכם מרגיש למצב המינימלי.
  6. עדינות – בדיקות רפואיות יכולות להיות לא נעימות על אחת כמה וכמה עבור ילדים לכן חשוב שרופא הילדים יהיה עדין כמה שאפשר.

כפי שקראתם התכונות של הרופאים בחברת My doctor הם חשובים וקיימת הקפדה עיקרית על זה. ניתן לראות שהשירות נקבע ביחס ישיר לסוג הרופאים שעובדים בחברה זו, ככל שהרופאים יהיו מקצועיים, שירותיים ורגישים לילדכם, כך המענה הרפואי יהיה טוב יותר וילדכם יבריא ויתחזק כמו שצריך.

כיצד מזמינים רופא ילדים הביתה?

ניתן להתקשר אלינו עכשיו ולהזמין רופא למבוגרים. המספר שלנו הוא 8161*.
רוצים להצטרף כמנויים שלנו, דבר שיעזור לכם להזמין רופא פרטי הביתה במחיר זול משמעותית? השאירו פרטים בטופס למטה או היכנסו לעמוד כתב השירות של MyDoctor >>

רוצה להצטרף אלינו כמנוי קבוע?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

טופס זה אינו מיועד להזמנת רופא הביתה לילדים אלא רק כדי לקבל פרטים על הצטרפות כמנוי קבוע לאחד מכתבי השירות שלנו. 
להזמנת ביקור רופא ילדים התקשרו למספר 8161*

🔒 האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL והפרטים שלכם שמורים עמנו 🔒

שאלות נפוצות על הזמנת רופא עד הבית לילדים

פשוט מתקשרים אלינו! אנחנו עונים מיד וזמינים עבורך 24 שעות יממה, 7 ימים בשבוע, צריך פשוט להתקשר לטלפון ולהמתין למענה מהיר.

כן, הרופא של MyDoctor נותן הפניה למיון במידת הצורך.

כן, יש לנו מחיר מיוחד לכל קופות החולים בישראל - 320 ₪ בלבד להזמנת רופא הביתה.

השירות ניתן בכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור למעט יהודה, שומרון, חבל עזה וישובי בקעת הירדן והערבה.

יחד עם זאת, הוא כן ניתן במעלה אדומים, אריאל, בית אריה, אורנית ושערי תקוה.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

כמו כן, השירות מותנה ברופא זמין באיזור ברגע הקריאה.

כרגע מגיל 3 חודשים בלבד. אנו לא נותנים שירות לילדים מתחת לגיל 3 חודשים.

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

לסיכום, הזמנת רופא עד הבית לילדים מומלץ לעשות עם MyDoctor, אשר עובדת עם רופאים פרטיים רבים עם זמינות של 24/7.
דילוג לתוכן