הסבר על תהליך השתלת שיער

השתלת שיער

לקראת גיל המעבר, הרבה אנשים מוצאים את עצמם בתהליך התקרחות שהולך וצובר תאוצה. בעיית נשירת השיער נפוצה גם בקרב גברים וגם בקרב נשים, ולעיתים לא מדובר כאן רק על עניין של גיל אלא גם על עניין של גנטיקה, מחלות ועוד. לכן, השתלת שיער היא הפתרון המושלם עבור גברים ונשים שמוצאים את עצמם בחוסר אונים אל מול המצב.

השתלת שיער – מה זה אומר?

השתלת שיער היא בעצם הפתרון שיכול לגרום לצמיחה מחודשת של השערה, ולהחזיר לכם את המראה הצעיר והשופע שהיה לכם פעם. השתלת שיער נעשית בצורה של השתלת זקיקי שערה בריאים אל מקומות שבהם מתחילה התקרחות או שבהם מתרחש תהליך התקרחות ברור, במטרה שהשיער יוכל לצמוח מחדש בצורה תקינה.

איך מתבצעת השתלת שיער?

השתלת שיער מתבצעת באמצעות הליך של רפואה אסתטית, ומתקיים במגוון קליניקות ברחבי הארץ וגם בעולם. על ידי השתלת שיער שמתבצעת בתהליך קצר ולא מאוד מורכב, תוכלו להבטיח לעצמכם צמיחה מחודשת במטרה להגיע לתוצאות.

האם התוצאות מיידיות?

בתהליך של השתלת שיער, בניגוד להרבה תהליכים רפואיים אחרים, לא תוכלו לראות תוצאות מיד בסוף ההשתלה. ולמה? פשוט מאוד – זקיקי השערה זקוקים לזמן התפתחות. מדובר כאן על תהליך ארוך שסופו מגיע לאחר כשנה, אולם כן תוכלו לראות התפתחות והתקדמות לאורך השבועות.

תהליך ההחלמה

מדברים כאן בעצם על כמה שלבים עיקריים של החלמה שבהם תוכלו לשים לב לתוצאות ולהבין האם התהליך של השתלת שיער היה מוצלח או לא. בתקופה של עד כ-3 חודשים לאחר השתלת שיער עוד לא תוכלו להבחין בתוצאות, אבל מאותו רגע תוכלו בהחלט לראות התחלה של צמיחה.

לאחר כחצי שנה השיער ממש יתחיל לחזור לעצמו ולקבל צורה. חשוב לציין בשלב הזה שצורת השיער לא תמיד תחזור להיות בדיוק כפי שהיתה, אולם בשלב הייעוץ עם הרופא המטפל תוכלו פחות או יותר לקבל אינדיקציה של לקראת מה אתם הולכים.

ומה קורה בתום השנה?

בתום שנה מרגע ביצוע השתלת שיער תוכלו להבחין בצורת השיער המלאה. במידה ובאחד השלבים תראו שההתקדמות איטית מדי – כדאי בהחלט לפנות אל הרופא המטפל. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *