כפתור מצוקה עם מוקד הפועל 24/7

ל-MyDoctor שירות של כפתורי מצוקה אשר יקנה לך המון ביטחון בשעת צרה!

מוקד החירום שלנו הוא מהמתקדמים בישראל

 הצוות הרפואי שלנו מקצועי, זריז ובעל תודעת שירות גבוהה

 אנחנו החברה היחידה בארץ שמנוי לכפתור מצוקה מקבל גם מנוי לשירותי בריאות פרטיים

 בשעת לחיצה על כפתור המצוקה, פרטי המנוי שלך יוצגו במוקד שלנו באופן אוטומטי כך שנוכל לשלוח לך סיוע מהיר בשעת הצורך

5/5
דבורה מנדל
הרופא שהגיע אלי הביתה המליץ על פינוי באמבולנס
דבורה מנדל, פתח תקווה

ישבתי בבית כשלפתע לא חשתי בטוב. השתמשתי בכפתור המצוקה כדי לקרוא לרופא עד הבית, וכשהרופא בא הוא המליץ על פינוי באמבולנס וזימן אותו.

5/5
שרה וצבי
השירות שלכם נתן לנו ביטחון להירשם לשירות כפתור המצוקה
שרה וצבי, ראשון לציון

הילדים המליצו לנו להתקין כפתור מצוקה בבית ליתר ביטחון. דיברנו עם כמה חברות אבל ספיר ממיי דוקטור היתה הכי נחמדה. אנחנו יודעים שאנחנו בידיים טובות.

5/5
נטעלי וגיא
עשינו כפתור מצוקה בבית לכל צרה שלא תבוא
נטעלי וגיא, חיפה

כשאדם הבן שלנו היה בן שנה הוא חלה במחלה קשה והיינו צריכים להזעיק רופא הביתה כמה פעמים. לאחר שהוא הבריא החלטנו להתקין כפתור מצוקה בבית ומאז אנחנו הרבה יותר רגועים.

0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0 +
ישובים בישראל

מידע נוסף על כפתור מצוקה

כפתור המצוקה של MyDoctor מקנה לך את היכולת ליצור קשר עם מוקד החירום שלנו בלי להקיש, להקליד או לחפש אחר מספר הטלפון שלנו, ובטח שלא לעבור במרכזיה ולחפש אחר השלוחה הנכונה. נכון, לחיצה אחת ואנחנו איתך, 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

שעון מצוקה
כפתור מצוקה

9 שירותים הכלולים בשירות כפתור המצוקה שלנו

הזמנת רופא 24 שעות

שירות 24/7

הצוות של MyDoctor ישמור עליכם ללא הפסקה במשך כל שעות היממה

לחצן מצוקה

כפתור מצוקה

כפתור המצוקה שלנו הוא כפתור חכם עם חיבור GPS, בעל רמקול חזק ומיקרופון רגיש

רופא עד הבית אייקון

הזמנת רופא עד הבית

לרשותכם יעמוד רופא 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אותו תוכלו להזמין בלחיצת כפתור

הזמנת כוחות ביטחון

הזמנת משטרה

המוקד יזעיק את המשטרה במקרה של חשש לפריצה, אלימות או מקרה בטחוני אחר

פינוי באמבולנס

הזמנת אמבולנס

במקרה הצורך מוקד החירום שלנו יזמין עבורכם אמבולנס

אוזן קשבת

אוזן קשבת

כמנויים אתם זכאים לשיחות אישיות 24 שעות ביממה להפגת מצבי בדידות, פחד וחרדה

רפואת שיניים מתקדמת

רפואת שיניים עד הבית

תקבלו טיפולי שיניים בעזרה ראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

אינפורמציה

שירותי מידע

תקבלו מידע בנושאי צרכנות, פנאי ותרבות, מסעדות, תחבורה ציבורית ועוד

בדיקות אבחנתיות

שירותי יעוץ

המוקד יפנה לייעוץ ראשוני במגוון תחומים כגון החזרי מס, ביטוחים, ייעוץ משפטי ועוד

לחצן מצוקה

כפתור מצוקה

כפתור מצוקה – כיצד זה יכול להציל את חייך?

החיים הם עניין דינאמי מאוד, ולא תמיד אנחנו יכולים לצפות את מה שעומד לקרות לנו במהלכם. קורה מצב שלחלק מהדברים אנחנו יכולים להתכונן בקלות – כמו מעבר דירה שאנחנו יודעים להתכונן אליו מראש או קניית רכב שאנחנו חוסכים אליה מבעוד מועד, אבל יש דברים שקורים לנו וזקוקים למענה מיידי, ואם לא יתקבל מענה כזה – המצב עלול בהחלט להדרדר. אילו מצבים? ובכן, אנחנו מדברים על מגוון מצבים, אבל בראש ובראשונה אנחנו מדברים על מצבים רפואיים. בכל הקשור במצבים רפואיים, כפתור מצוקה הוא הדרך לדאוג לאותו מענה מידי ומהיר. אז ברוכים הבאים למאמר שיעשה לכם קצת יותר סדר.

לחצן מצוקה - תוכן עניינים

כפתור מצוקה – לכל מצב רפואי שהוא

כפתור מצוקה הוא לא סתם עוד גימיק מגניב שנמצא לכם בבית, הוא יכול להוות במצבים מסויימים הגורם המכריע בין חיים לבין מוות. איך? ובכן, המון מצבים רפואיים מתרחשים באופן מפתיע, וזקוקים למענה רפואי דחוף. כפתור מצוקה הוא הדרך להשיג אותו. אז איך בעצם זה קורה בפועל?

מה בין כפתור מצוקה לבין המוקד הרפואי?

כפתור מצוקה הוא למעשה כפתור שניתן לכם על ידי המוקד הרפואי שאליו אתם עושים מנוי. המוקד הרפואי פעיל במשך 24 שעות ביממה ובמשך 7 ימים בשבוע, ללא תלות במועדים מיוחדים, חגים או ימי שישי ושבת.

לחיה על כפתור מצוקה תוביל באופן ישיר אל המוקד, בו תקבלו מענה מאחד מהמוקדנים שנמצאים במוקד. המענה הזה יכול להיות שימושי כיוון שהמוקדנים ידעו לנווט את הבעיה שלכם אל עבר הפתרון הנכון לה, ויוכלו לפענח את הבעיה משיח קצר איתכם.

כפתור מצוקה – איתכם בכל מקום

אם בעבר כפתור מצוקה היה חפץ סטטי שנמצא במקום אחד בבית, הרי שהיום כפתור מצוקה יכול להגיע כשהוא מוצמד לשעון או לשרשרת. מה המשמעות של זה? ובכן, מדובר על משמעות אדירה: ברגע שכפתור מצוקה מחובר אליכם באמצעות שעון או שרשרת, הוא זמין לכם בכל רגע. באילו סיטואציות זה הופך להיות רלוונטי? אתם לא מדמיינים אפילו בכמה סיטואציות.

נפילה, חוסר יכולת לקום מהמיטה ועוד

כפתור מצוקה שמוצמד אליכם בכל מקום הופך יעיל במיוחד בסיטואציות כמו נפילה. ברגע שאדם מבוגר או חולה נופל, חס וחלילה, יהיה לו מאוד קשה להתרומם בכוחות עצמו ולהגיע לכפתור מצוקה שנמצא במקום אחר בבית. לעומת זאת, אם כפתור מצוקה מוצמד אליו בזמן נפילה – הוא יכול לקרוא לעזרה בלי לזוז מהמקום, ופשוט להמתין בתנוחה שבה הוא נמצא עד אשר תגיע העזרה.

לצערנו, גם אנשים חולים שלא מתמודדים עם נפילה כלשהי מוצאים את עצמם לא פעם מותשים וחסרי כוחות או יכולת לקום מהמיטה או מהספה שבסלון, אך זה ממש לא אומר שהם לא עלולים להיות זקוקים לעזרה. כפתור מצוקה שמוצמד אליהם מאפשר להם להישאר איפה שהם ועדיין להצליח ליצור קשר עם המוקד בקלות.

כפתור מצוקה – לפעמים אפילו לא חייבים לדבר

כשמדברים על הצלת חיים, מדברים על כפתור מצוקה גם בסיטואציות שבהן לא מתקיים שיח בין מי שזקוק לעזרה לבין מי שיכול לתת אותה. איך זה קורה? לחיצה על כפתור מצוקה תוביל ישירות אל המוקד, שינסה לדובב את המטופל ולדלות ממנו פרטי מידע לגבי המצב הרפואי שלו. במידה ולא יתקבל מענה בעל פה – ידעו צוות המוקדנים לשלוח את העזרה המתאימה. מדובר כאן על לא פחות ולא יותר מהצלת חיים.

ברגע שתתקבל קריאה מהסוג הזה ולא יתקיים שיח בין המטופל לבין המוקדנים, הם יכולים לקבל החלטות לגבי שליחת אמבולנס עם צוות רפואי, שליחת רופא מומחה או פרמדיקים שיוכלו לתת מענה רפואי ראשוני, ובמידת הצורך גם יוכלו לפנות את המטופל אל בית החולים להמשך טיפול.

ובואו לא נשכח את האנשים העריריים

לצערנו, קיימים לא מעט אנשים מבוגרים שמוצאים את עצמם עריריים ובודדים לעת זקנה. לאנשים אלו אין מענה הולם מהילדים, הנכדים או המכרים שלהם, והם למעשה הופכים תלויים בעזרה חיצונית. כפתור מצוקה הוא הדרך להבטיח להם מצד אחד שקט נפשי, ומצד שני גם עזרה רפואית פרקטית ומיידית ברגע שבו הם זקוקים לה.

כפתור מצוקה מכל מקום

ולא רק בתוך הדירה. ההתפתחות וההתקדמות הטכנולוגית של היום מאפשרת לכפתור מצוקה להיות יעיל וזמין מכל מקום – גם מחוץ לבית. כפתור מצוקה מסוג זה יכלול גם מזהה מיקום שיאפשר למוקד להבין איפה בדיוק המטופל נמצא, ולהגיע עד אליו במידת הצורך.

העניין הזה גם הוא עומד בתור הצלת חיים פרופר, שכן הבטחון הרפואי של המטופלים יכול ללוות אותם בכל מקום שאליו הם הולכים – וזה, כמובן, עניין סופר חשוב ומשמעותי.

המצבים הנפשיים לא פחות מורכבים מהמצבים הרפואיים הגופניים

כשמדברים על הצלת חיים לא מדברים רק על הצלה גופנית אלא גם על הצלה נפשית. המון אנשים שמרגישים לבד חשים תחושות קשות של חוסר ביטחון שבאות לידי ביטוי בחרדות, פחדים ולחצים. כל אלו לכשעצמם עלולים להתפתח לכדי מצבים רפואיים לא פשוטים, וגם עליהם צריך לתת מענה.

כפתור מצוקה בעניין הזה יכול לסייע לאותם אנשים לחוש שתמיד יהיה מישהו שזמין עבורם ויכול לקבל את הבקשה או הצורך שלהם בצורה מיידית. עצם הידיעה של העניין הזה הופכת את אותם אנשים, באופן אוטומטי, להרבה יותר רגועים ושלווים.

הסבלנות של נציגי המוקד גם היא מהווה גורם מכריע בתחושות האנשים החולים או המבוגרים. הרבה פעמים, בעקבות דיבור איטי, מלמולים או גמגום, נתקלים המבוגרים בחוסר סבלנות כלפיהם שמכניסים אותם למצבי לחץ וחוסר יכולת לתקשר בצורה אפקטיבית.

המוקדנים שנותנים את המענה הראשוני לאותם אנשים הם אנשים סבלנים שיפגינו אמפתיה גדולה כלפי המצב, ויוכלו בעדינות לפצח את הבעיה הרפואית ולהבין איזה מענה רפואי בדיוק להתאים לה.

התקבלה קריאה דרך כפתור מצוקה? נוצר מיד קשר עם בני המשפחה

כאשר לא מותקן כפתור מצוקה בבית של חולה או מבוגר, התהליך קורה בצורה הבאה: המבוגר צריך ליצור קשר עם בני המשפחה והם צריכים בשלב הבא ליצור קשר עם מוקד רפואי. מדובר כאן על זמן יקר שעלול להתבזבז, וחבל.

עם כפתור מצוקה מתרחש בדיוק התהליך ההפוך – קודם מענה רפואי ואז הודעה לבני המשפחה. ברגע שכפתור מצוקה מותקן אצלכם בבית, המוקדנים יתנו לכם בראש ובראשונה את המענה הרפואי שלו אתם זקוקים, ובשלב הבא יצרו קשר עם בני המשפחה שלכם על מנת לעדכן אותם במצב הרפואי שלכם. מדובר כאן על תהליך שחוסך זמן ויכול, בהבדל של שניות או דקות בודדות, להציל חיים.

כפתור מצוקה – זה הזמן להפסיק להתלבט

אז מה נותר לכם לעשות? ובכן, אחרי שפירטנו כאן את הסיבות הברורות שבגינן כדאי לכם להצטייד בכפתור מצוקה, כל מה שנותר לכם לעשות הוא פשוט לרכוש כפתור מצוקה משל עצמכם או לקרובים שלכם. אנחנו מבטיחים לכם שכבר ברגע ההתקנה תרגישו תחושות של הקלה וביטחון שיש מישהו שתמיד נמצא שם עבורכם, על כל בעיה רפואית באשר היא. מאחלים לכם רק בריאות ובשורות טובות!

רוצה לקבל מידע על כפתור מצוקה?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL והפרטים שלכם שמורים עמנו 🔒

שאלות נפוצות על כפתור מצוקה

פשוט מתקשרים אלינו! נשמח לתת לכם את כל הפרטים בסבלנות ואדיבות

כפתור המצוקה משמש לחיוג מהיר למוקד הרפואי בשעת חירום ומבטיח היענות מהירה של מוקד החירום שלנו. אין צורך לחפש את הטלפון הקווי או את הטלפון הסלולרי! כמובן שגם לא צריך לחכות על הקו למענה אנושי, מכיוון שאנחנו עונים מיד וזמינים עבורך 24 שעות יממה, 7 ימים בשבוע.

במידה ולחצת על כפתור יצירת הקשר והשיחה עם המוקד נותקה בטרם יצרנו איתך קשר, המוקד יזהה את השיחה כשיחה ננטשת.
במקרה כזה הנציגים שלנו יתקשרו אליך שוב וידרשו לשלומך, גם אם לחצת בטעות.

השירות ניתן בכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור, לרבות מעלה אדומים.

יחד עם זאת, כרגע השירות אינו ניתן ביהודה ושומרון.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

לכל הגילאים! יש מנויים החל מגיל שנה ועד 120

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

לסיכום, כפתור מצוקה מזמינים רק מ- MyDoctor ומקבלים מגוון רחב של פתרונות רפואיים נוספים.