רופא עד הבית בבאר שבע

רופא עד הבית בבאר שבע

ברוכים הבאים לבאר שבע! בירת הדרום היתה עד לפני כשני עשורים עיר שוממת שנתפשת בתור עיר שאין מה לעשות בה, אולם בשנים האחרונות שמה לעצמה למטרה להתחדש ולהוות לא רק את בירת הנגב בהגדרה, אלא גם בירת הנגב שכולם רוצים לבקר ולהיות בה. איך זה קרה? בשנת 2008 תפס את כיסא ראש העיר רוביק דנילוביץ', והביא איתו רוח צעירה ואנרגיות שהוכיחו את עצמן לאורך השנים כאנרגיות שרוממו את העיר. היום, עם הגירה סטודנטיאלית נרחבת מדי שנה, ברים, מסעדות, קניונים, פסטיבלים, אצטדיוני ספורט, פארקים, היכל תרבות, מוזיאונים, אתרי טבע ואתרים היסטורים – מהווה באר שבע את אחד המוקדים המעניינים והמהנים יותר עבור אזרחי מדינת ישראל. לצד ההתפתחות בתחומים הללו, קיימת גם התפתחות נרחבת בתחום הרפואה, והיום שירותים של רופא עד הבית בבאר שבע הם הלחם והחמאה של עולם הרפואה בעיר.

בית החולים סורוקה – גדול מצד אחד, עמוס מצד שני

בית החולים סורוקה שממוקם בבאר שבע, הוא בית החולים שנותן שירותים רפואיים לכל תושבי איזור הדרום. מגיעים אליו מהמושבים, מהערים הסמוכות וגם מהכפרים הדרוזים והבדואים שבאיזור, ואיך לומר בעדינות – לא פעם הוא קורס תחת הלחץ.

ההמתנה בחדר המיון היא ארוכה להפליא, יכולות לעבור שעות ארוכות עד שגורם רפואי ייגש ויבדוק מה קורה עם המטופל, הרופאים אינם מרוכזים ועובדים לאורך שעות ארוכות ובשורה התחתונה איכות השירות הרפואי נפגם כאן כהוגן. בדיוק בנקודה הזאת רופא עד הבית בבאר שבע הופך לאלטרנטיבה מעולה.

רופא עד הבית בבאר שבע – מקצועי, אמין ומהיר

רופא עד הבית בבאר שבע הוא הפתרון האולטימטיבי למצבים רפואיים שבהם פגישה עם רופא יכולה לסייע, להרגיע וכמובן לתת את המענה הרפואי והטיפול הראויים. השירות של רופא עד הבית בבאר שבע מסופק היום על ידי חברת מיי דוקטור, שעובדת ימים כלילות על מנת לאפשר מענה רפואי הולם, מהיר ומקצועי.

המוקד של חברת מיי דוקטור פעיל לאורך כל שעות היום ולאורך שבעה ימים בשבוע, מה שהופך אותו לרלוונטי בכל רגע ביום ולכל מטרה רפואית שהיא.