רופא עד הבית בבני ברק

רופא עד הבית בבני ברק

העיר בני ברק היא עיר שנמצאת באיזור המרכז, וגובלת בשטחה עם הערים תל אביב, , פתח תקווה, רמת גן וגבעת שמואל. מרבית מאוכלוסיית העיר היא חרדית, והעיר היא בעלת צביון חרדי מובהק. העיר מכילה בתי כנסת רבים, מרכזי תרבות לנשים ולגברים, גן חיות, גינות ציבוריות, בריכות שחייה, תחבורה ציבורית נגישה ועוד. חלק מהחברות המוכרות ביותר בשוק הישראלי מפעילות את משרדיהן בשטחה של בני ברק – חברות כמו קוקה קולה ישראל, חברת האשראי לאומי קארד, הוצאת הספרים "הקיבוץ המאוחד" ועוד. בעיר קיים גם בית חולים, שבמקביל אליו יכולים התושבים להנות משירות של רופא עד הבית בבני ברק.

הרבה מדי תושבים – מעט מדי מקום

השירות של רופא עד הבית בבני ברק נולד מתוך הצורך הברור בשירותים רפואיים זמינים ונגישים יותר. בית החולים "מעיני הישועה" שנמצא בעיר הוא אמנם בית חולים גדול, אך בבני ברק נמצאת אוכלוסיה ענקית שלפעמים הרבה ממנה זקוקה לקבלת טיפול רפואי במקביל. על מנת שלא יקרוס בית החולים, חברת מיי דוקטור מפעילה שירות של רופא עד הבית בבני ברק למען נוחות התושבים.

רופא עד הבית בבני ברק – איך זה עובד?

היות והעיר היא בעלת צביון חרדי, ברור לחלוטין שהתושבים בה זקוקים לקבלת סיוע רפואי בהתאם למינם. חברת מיי דוקטור, המכירה בצורך הברור הזה, מפעילה מערך של רופאים ורופאות מקצועיים שנותנים שירות על כלל הפאנים הרפואיים באשר הם, ויודעת להתאים לכל מטופל או מטופלת את הרופא או הרופאה המתאימים להם.

אנשים רבים מצטרפים אל המנוי של חברת מיי דוקטור ויכולים להנות מלחצן מצוקה לשם הזמנת רופא, אולם גם מי שאינו מחזיק במנוי או בלחצן מצוקה שכזה מוזמן לצלצל למספר הטלפון של המוקד 072-397-2-397 ולהנות ממענה מהיר על ידי אחד מהמוקדנים.

זה יקר?

שירות של רופא עד הבית בבני ברק שניתן על ידי חברת דוקטור מתומחר בשני מחירים שונים – 290 ש"ח עבור אנשים שהם חברים בקופות החולים השונות ונהנים מסבסוד עבור השירות, ו-450 ש"ח עבור אנשים שאינם חברים בקופות החולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *