רופא עד הבית בבת ים

רופא עד הבית בבת ים

על אף שתחגוג בעוד כמה שנים את יום הולדתה ה-100, בת ים היא אחת הערים הצעירות ביותר במדינה. היא שומרת על "פנים מתוחות" באמצעות חופי ים מושלמים, טיילת מרהיבה, היכל תרבות מפואר, אמפיתיאטרון משופץ ויפהפה, מגדלי מגורים חדשניים ותחבורה ציבורית שהולכת ומתפתחת, בעיקר עם הקמתה של הרכבת הקלה שאמורה בעתיד הקרוב לחבר את העיר אל מרכזי ערים נוספות כמו רמת גן, תל אביב ויפו. לצד המרכז הרפואי "מרב" הקיים בעיר, חברת מיי דוקטור מפעילה היות מערך שירות של רופא עד הבית בבת ים שמאפשר לתושבים להנות מטיפול רפואי צמוד ומסור מבלי לצאת מהבית.

יש לנו מרכז רפואי, מי צריך רופא עד הבית בבת ים?

הרבה אנשים נוטים לחשוב שהפתרון הרפואי היחיד שעומד בפניהם הוא פתרון רפואי שקשור בבתי החולים. העניין הזה הוא טעות, היות והרבה פעמים בתי החולים קורסים תחת הלחץ ולא מסוגלים להעניק מענה רפואי הולם ובוודאי שלא אחד מיידי, מה שמעמיד את הזקוקים לטיפול במצב מורכב ולא ברור.

רופא עד הבית בבת ים יכול להפוך את כל אלו לעניין רחוק וזר, ולהכניס לחייכם איכות רפואית מסוג אחר לגמרי. מדובר כאן על שירותים רפואיים מקצועיים תוך שימוש במגוון הציוד והכלים המתקדמים והטכנולוגים ביותר, כל אלו תוך המתנה באיזור הכי נוח – הבית שלכם.

בלי המתנה, בלי עיכובים, בלי רעשים – פשוט הטיפול שאתם זקוקים לו

חברת מיי דוקטור מציעה שירות רפואי הניתן לכם על ידי רופאים ורופאות מהשורה הראשונה. החברה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם קופות החולים, כך שחברי הקופות יכולים להנות ממחיר מסובסד של 290 ש"ח בלבד להזמנת רופא עד הבית, זאת לעומת מחיר של 450 ש"ח עבור מי שאינו חבר בקופות החולים.

חברת מיי דוקטור מקפידה על שירות מהיר והימנעות מעיכובים מיותרים, תוך מתן מענה קשוב ואכפתי גם על ידי המוקדנים וגם על ידי הצוות הרפואי. במספר הטלפון 072-397-2-397 תוכלו לקבל מענה בכל ימות השבוע ובכל שעה ביום, ולהזמין את הרופא שלו אתם זקוקים. מאחלים לכם רק בריאות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *