רופא עד הבית בנתניה

רופא עד הבית בנתניה

בתור העיר השביעית בארץ בכמות האוכלוסיה, מהווה היום נתניה את אחת מערי הנופש, התיירות והמגורים האטרקטיביות ביותר בישראל. עם חופי ים עם צוקי כורכר גבוהים ומהממים, מסעדות, טיילת נהדרת, מזרקות, מוזיאונים ואפילו אנדרטאות, העיר נתניה מושכת אליה גם תיירים וגם מאות תושבים חדשים מדי שנה. כל הכיף הזה עומד מצד אחד, אולם מהצד השני העניין הזה הופך את העיר לצפופה יותר, מה שהופך בעייתי עבור מי שצריך לצאת ממנה בזמן התמודדות עם מצבים רפואיים שונים ועלול להיתקל בתנועה כבדה ופקקים. במיוחד בשביל מצבים כאלו, כדאי להכיר את שירות רופא עד הבית בנתניה שניתן על ידי חברת מיי דוקטור.

מה היתרון של רופא עד הבית בנתניה?

הדבר הנפלא העיקרי בשירות של רופא עד הבית הוא שאין כאן כל צורך לצאת מהבית. ברור לכולנו שאם וכאשר ניתקל במצבים רפואיים כמו כאבים חזקים ופתאומיים או חס וחלילה פגיעה פיזית, לא בדיוק נשוש לעלות על האוטו ולנסוע לכיוון המיון או מוקדי החירום, ולמה? פשוט מאוד – כי כולנו יודעים שמצפה לנו שם המתנה ארוכה, המון רעש מהסביבה והכי גרוע – חוסר מענה רפואי מיידי.

רופא עד הבית בנתניה יכול להפוך את כל העניין הזה לפשוט, עם שירות שפעיל במשך כל שעות היום ולאורך כל ימות השבוע. כן, גם בשבתות וחגים השירות של רופא עד הבית בנתניה פעיל ויוכל לתת לכם מענה בלי קשר אם מדובר על יום חול או יום קודש, שעת בוקר מוקדמת או שעת לילה מאוחרת מאוד.

כמה עולה להזמין רופא עד הבית בנתניה?

השירות של רופא עד הבית הוא שירות שתשלמו עליו מחיר שנע בין 280 ש"ח, עבור מי שהוא חבר בקופת חולים מסויימת ועד 450 ש"ח עבור מי שהוא אינו חבר בקופת חולים. לעלות הביקור יכולות להצטרף עלויות נוספות כמו טיפולים מיוחדים או שימוש בתרופות מיוחדות בזמן ביקור הבית.

איך עושים את זה?

מי שיודע שהוא מתמודד עם מצבים רפואיים באופן תדיר, יכול להתקין לחצן מצוקה ולעשות מנוי אצל חברת מיי דוקטור. אולם אם מדובר על שירות חד פעמי, פשוט מתקשרים למספר 072-397-2-397 ומקבלים את השירות במהרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *