שעון מצוקה למבוגרים

MyDoctor מספקת שירות של שעוני מצוקה למבוגרים, הכולל מוקד חירום אשר פעיל 24 שעות למען הקרובים לכם ביותר!

מוקד החירום שלנו הוא מהמתקדמים בישראל

 הצוות הרפואי שלנו מקצועי, זריז ובעל תודעת שירות גבוהה

בשעת לחיצה על שעון המצוקה, פרטי המנוי שלך יוצגו לנציגי המוקד למען משלוח סיוע רפואי מהיר בשעת צרה

5/5
דבורה מנדל
הרופא שהגיע אלי הביתה המליץ על פינוי באמבולנס
דבורה מנדל, פתח תקווה

ישבתי בבית כשלפתע לא חשתי בטוב. השתמשתי בלחצן המצוקה כדי לקרוא לרופא עד הבית, וכשהרופא בא הוא המליץ על פינוי באמבולנס וזימן אותו.

5/5
שרה וצבי
השירות שלכם נתן לנו ביטחון להירשם לשירות לחצן המצוקה
שרה וצבי, ראשון לציון

הילדים המליצו לנו לשים לחצן מצוקה בבית ליתר ביטחון. דיברנו עם כמה חברות אבל ספיר ממיי דוקטור היתה הכי נחמדה. אנחנו יודעים שאנחנו בידיים טובות.

5/5
המלצה על רופא עד הבית
הצלתם את חיי והבטחתי לספר לכולם
משה שוורץ, חיפה

אני רוצה לומר לכם תודה מקרב לב על שהצלתם את חיי. לא רציתי להיחשף אך לולא המענה המהיר שלכם לא הייתי פה היום.

0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0 +
ישובים בישראל
שעון מצוקה

שעון מצוקה עם מערך חירום 24/7

שעון המצוקה של MyDoctor מקנה למבוגרים וקשישים את היכולת ליצור קשר עם מוקד החירום שלנו בלי להקיש, להקליד או לחפש אחר מספר הטלפון שלנו, ובטח שלא לעבור במרכזיה ולחפש אחר השלוחה הנכונה. נכון, לחיצה אחת ואנחנו איתך, 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מבוגרים מוצאים את עצמם תלויים בטכנולוגיה ונעזרים בה על בסיס יומיומי. לגבי הגיל הצעיר יותר מדובר בפעולה טבעית לגמרי, אך לא כך עבור הדור המבוגר יותר. בני הגיל השלישי מגלים קושי להסתגל לחידושים השונים בתחום הרפואה, אך אותם חידושים כמו שעון מצוקה למבוגרים יכול לסייע להם בשעת מצוקה, בדומה לשירות לחצן מצוקה.

שעון מצוקה - תוכן עניינים

9 שירותים הכלולים בשירות שעון המצוקה שלנו

הזמנת רופא 24 שעות

שירות 24/7

הצוות של MyDoctor ישמור עליכם ללא הפסקה במשך כל שעות היממה

לחצן מצוקה

לחצן מצוקה

לחצן המצוקה שלנו הוא לחצן חכם עם חיבור GPS, בעל רמקול חזק ומיקרופון רגיש

רופא עד הבית אייקון

הזמנת רופא עד הבית

לרשותכם יעמוד רופא 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אותו תוכלו להזמין בלחיצת כפתור

הזמנת כוחות ביטחון

הזמנת משטרה

המוקד יזעיק את המשטרה במקרה של חשש לפריצה, אלימות או מקרה בטחוני אחר

פינוי באמבולנס

הזמנת אמבולנס

במקרה הצורך מוקד החירום שלנו יזמין עבורכם אמבולנס

אוזן קשבת

אוזן קשבת

כמנויים אתם זכאים לשיחות אישיות 24 שעות ביממה להפגת מצבי בדידות, פחד וחרדה

רפואת שיניים מתקדמת

טיפולי שיניים בעזרה ראשונה

תקבלו טיפולי שיניים בעזרה ראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

אינפורמציה

שירותי מידע

תקבלו מידע בנושאי צרכנות, פנאי ותרבות, מסעדות, תחבורה ציבורית ועוד

בדיקות אבחנתיות

שירותי יעוץ

המוקד יפנה לייעוץ ראשוני במגוון תחומים כגון החזרי מס, ביטוחים, ייעוץ משפטי ועוד

שעון חכם עם לחצן מצוקה

שעון מצוקה למבוגרים נחשב לפיתוח משמעותי למדי אשר בא לענות על פונקציות ייחודיות בתחום חילוץ הצלה ואיתור. פיתוח השעון נועד לתת מענה לצרכים של האוכלוסייה המבוגרת וגם לתת מענה לשעת חירום.

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינויים החלים בתחום הבאים לידי ביטוי באמצעים חכמים המאפשרים לתקשר או לשלוח הודעות. שעון המצוקה מטרתו היא להציל את החיים של הקשישים ולתת להם מענה בזמן מצוקה.  כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שעוני מצוקה ואין כל צורך לחבר אותם או להצמיד אותם למכשיר סלולרי מסוים. הפעלת השעון נחשבת לפעולה פשוטה למדי ומתאימה גם למבוגרים.

שעון מצוקה עם GPS

מבוגרים הסובלים ממחלת הדמנציה עשויים למצוא את עצמם מאבדים את הזכרון וכתוצאה מכך מתחילים לשכוח היכן הם נמצאים ובוחרים לשוטט בלילה בשעה מאוחרת, דבר אשר הופך מטרד עבור הילדים שלהם. לצד מטפלת צמודה, אין כל ספק כי השעון נותן מענה איכותי ומאפשר לדעת היכן הם נמצאים.

גם עבור חולי דמנציה נמצא פתרון איכותי בדמות שעון מצוקה למבוגרים. מבוגרים הסובלים מדמנציה ועשויים להיקלע למצב של שוטטות בלתי מבוקרת זקוקים לבקרה ולכן השעון נותן להם מענה. באמצעות רכיב ייחודי gps ניתן לאתר בכל זמן נתון את האדם אשר עונד את השעון. נוסף על כך, קיימים שעונים בהם ניתן למצוא לחצן לעזרה ראשונה לצורך מקרה חירום. נוסף על זאת ניתן לחייג אל השעון ולשוחח עם אותו אדם ולשאול אותו לשלומו. השעון מאפשר גם להגדיר יעדים גיאוגרפיים כאשר  במקרה של חציית היעדים בני המשפחה מקבלים התרעה על כך. ההתרעה תתקבל במצב בו האדם יוצא מהבית או מסיר את השעון.

מבוגרים נחשב לפיתוח משמעותי למדי אשר בא לענות על פונקציות ייחודיות בתחום חילוץ הצלה ואיתור. פיתוח השעון נועד לתת מענה לצרכים של האוכלוסייה המבוגרת וגם לתת מענה לשעת חירום.

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינויים החלים בתחום הבאים לידי ביטוי באמצעים חכמים המאפשרים לתקשר או לשלוח הודעות. שעון המצוקה מטרתו היא להציל את החיים של הקשישים ולתת להם מענה בזמן מצוקה.  כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שעוני מצוקה ואין כל צורך לחבר אותם או להצמיד אותם למכשיר סלולרי מסוים. הפעלת השעון נחשבת לפעולה פשוטה למדי ומתאימה גם למבוגרים.

היכולת ליצור קשר בשעת מצוקה

עצם העובדה כי השעון נמצא על היד של המבוגרים מאפשרת להם ליצור קשר עם המוקד בכל זמן נתון על מנת לקבל עזרה. במקרה של עזרה אין צורך לקום אלא פשוט אפשר להשיג את העזרה באמצעות לחצנים על גבי השעון.למעשה, מדובר בפעולה אשר גורמת להפעלה של השעון והיכולת להשיג עזרה ללא כל צורך במכשיר הטלפון. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת אנו ערים לשינויים השונים המתרחשים בתחום ובאים לידי ביטוי באפשרות לתת עזרה לציבור המבוגרים באמצעות פלאי הטכנולוגיה. אין ספק כי הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם ולהציג בפנינו חידושים שונים המסייעים לציבור המבוגרים . שעון מצוקה למבוגרים מאפשר להם לקחת שליטה על החיים שלהם ועל המצב הבריאותי שלהם ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק במידה והם יצטרכו לקבל סיוע.

שעון מצוקה למבוגרים כולל לא מעט יתרונות:

חיבור למוקד חירום

 מדובר בשעון המחובר למוקד 24 שעות ביממה ולחיצה על אחד הלחצנים בשעון תאפשר להזעיק עזרה במהירות האפשרית. בו ברגע ניתן לשוחח עם המוקדן לצורך קבלת עזרה ואין צורך להמתין שעות רבות. המוקדן מתוקף תפקידו יקפיד על שליחת האמבולנס ללא התקשרות מצידו של המבוגר והצורך שלו להסביר מהי הבעיה. אם בעבר היה צורך להסביר בטלפון מהי הבעיה והפעולה הייתה אורכת זמן רב מדי, הרי כיום אין זה כך.

העברת פרטים מדוייקים: רבים אינם מודעים לכך אבל אחת הבעיות הגדולות ביותר הגורמת לעיכוב של צוותי הצלה היא איתור המקום של האירוע וזמן ההגעה עשוי להתעכב. לא כך במקרה בו עונדים את השעון. ענידת שעון המצוקה מאפשרת למוקד לזהות בדיוק את המקום המדויק ולהגיע תוך זמן קצר תוך מסירת אינפורמציה מטעם המבוגר.

חיסכון בזמן בעת ההגעה לבית החולים

אם בעבר היה צורך לחכות לבני המשפחה אשר יגיעו ויתחילו להסביר בדיוק מהי הבעיה של הקשיש הרי כיום ניתן באמצעות לחיצה על השעון היד ליצור קשר עם הלווין על מנת לקבל מיקום מדויק ולהעביר את המידע אל הגורם המתאים להמשך קבלת טיפול רפואי.

ריכוז הנתונים : אותו גורם אשר מוגדר בשעון כלומר האדם המבוגר מעביר את הנתונים השונים כולל מהות הפציעה והמיקום הגיאוגרפי אל המוקד בצורה מסודרת ומלאה וכך למעשה חוסך זמן רב בעת ההגעה אל בית החולים. למעשה, באמצעות השימוש בשעון אין ממש צורך לחכות ולמסור את המידע בבית החולים אלא אפשר לעשות זאת קודם לכן ולהגיע לבית החולים כאשר כל המידע נמצא אצל הגורם המטפל.

האם שעון מצוקה יכול להציל חיים?

כן! כל אדם בר דעת יודע שברגעי מצוקה, בין היכולת לבקש עזרה ואי היכולת עומד שבריר שנייה שהינו קריטי להצלת חיים. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר במקרים של אירוע מוחי, אירוע לבבי, קושי בהליכה ובדיבור ואף בתסמינים לא רגילים של חולשה.

אנחנו חוזרים ואומרים, במצבי מצוקה ולחץ, פעולה פשוטה לכאורה של התקשרות למוקד או גורם אחר הופכת ללא נגישה או מורכבת והדבר יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות. 

שעון מצוקה חכם נותן לכל אחד מאיתנו את הביטחון שבזמן אמת לא נטעה ונדע כיצד ליצור קשר עם המוקד.
כן, גם אם נחוש במצוקה ונרגיש שאנחנו לא יכולים לדבר בטלפון ולהסביר את מצבנו בעקבות מחלה כרונית או רגעית, נוכל פשוט ללחוץ על השעון ומוקד החירום של MyDoctor יטפל בבעיה שלנו בהתאם לצורך, כגון: הזמנת רופא הביתה, זימון אמבולנס, קריאה לכוחות הביטחון וההצלה ועוד. 

איך מזמינים את השירות?

זה פשוט! משאירים פרטים בטופס פה למטה או מתקשרים ל-072-397-2-397 שלוחה 4

רוצה לקבל מידע על שעון מצוקה למבוגרים?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL והפרטים שלכם שמורים עמנו 🔒

שאלות נפוצות על שעוני מצוקה לקשישים

פשוט משאירים פרטים בטופס או מתקשרים אלינו! נשמח לתת לכם את כל הפרטים בסבלנות ואדיבות

לחיצה על שעון המצוקה מחייג למוקד הרפואי  ומבטיח היענות מהירה של מוקד החירום שלנו. אין צורך לחפש את הטלפון הקווי או את הטלפון הסלולרי! כמובן שגם לא צריך לחכות על הקו למענה אנושי, מכיוון שאנחנו עונים מיד וזמינים עבורך 24 שעות יממה, 7 ימים בשבוע.

במידה ולחצת על השעון והשיחה עם המוקד נותקה בטרם יצרנו איתך קשר, המוקד יזהה את השיחה כשיחה ננטשת.
במקרה כזה הנציגים שלנו יתקשרו אליך שוב וידרשו לשלומך, גם אם לחצת בטעות.

השירות ניתן בכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור, לרבות מעלה אדומים.

יחד עם זאת, כרגע השירות אינו ניתן ביהודה ושומרון.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

לכל הגילאים! יש מנויים החל מגיל שנה ועד 120

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

לסיכום, שעון מצוקה מזמינים רק מ- MyDoctor, אשר מספקת מגוון רחב של שירותים מקיפים למנויים אשר הזמינו שעון המצוקה.