אחות פרטית להשגחה

אחות פרטית להשגחה

החיים מלווים כל מיני סיטואציות רפואיות שמצריכות מאיתנו ביום בהיר אחד להתכנס ולהתגודד סביב קרוב המשפחה או החבר שעבר אותן. ניתוחים, אשפוזים, השתלות ועוד הם רק חלק ממה שיכול לקרות, ואף אחד מאיתנו לא בדיוק יודע איך מתמודדים עם מתן עזרה למי שזקוק לה כעת. אחות פרטית להשגחה היא הדרך שלכם להבטיח גם ביטחון למטופל וגם סיוע לכם. ההשגחה מתקיימת במוסד הבריאותי בו המטופל נמצא או בבית.

אחות פרטית להשגחה – אתם יכולים לנוח

אחרי שבן המשפחה או הקרוב אליכם יעבור לאשפוז או יחזור הביתה להחלמה, תצטרכו אתם לדאוג לו ולסייע לו בכל הצרכים שלו, ומה לעשות – לא כולנו יודעים איך לעשות את זה. לכן, אחות פרטית להשגחה היא הפתרון המושלם בשבילכם. ולמה?

אחות פרטית להשגחה מחזיקה בכל הידע המקצועי והניסיון כדי לטפל במאושפז, בבית החולים או בבית, בצורה מיטבית עם ביטחון מלא במעשים שלה. במקום שאתם תתבלבלו ביניכם ותעשו משמרות על מי שומר היום ומחר ובסופו של דבר לא תוכלו לתת מענה מקצועי, אחות פרטית להשגחה תדע בדיוק מה לעשות ומתי, והכי חשוב – איך.

שקט נפשי מתחיל כאן

אחות פרטית להשגחה גורמת לנו להרגיש תחושות ביטחון גדולות, ומעל הכל – היא פשוט יעילה במצבים שעלולים לקרות למטופל. אם יש לו צורך בלהתפנות בשירותים, לקום מהמיטה לצורך התאווררות, להתקלח או כל דבר כזה או אחר – האחות יכולה לדאוג שכל הדברים האלו יתקיימו בצורה טובה ומבלי לחשוש.

בנוסף, אחות פרטית להשגחה עובדת בצמוד לצוות המקצועי בבית החולים, כך שעל כל בעיה מורכבת יותר היא תוכל לפנות אליהם ולקרוא להם במידת הצורך להמשך טיפול.

יש שעות מסויימות שבהן אפשר לקבל את השירות?

שירות של אחות פרטית להשגחה יכול להינתן לאורך כל שעות היום ובמשך כל ימות שבוע. היתרונות שבשירות מסוג אחות פרטית להשגחה הם ברורים – בעוד מטופלים אחרים צריכים להמתין לביקור האחות שמתרחש פעם בכמה זמן, מטופלים שיש להם אחות פרטית להשגחה נהנים מליווי צמוד ופרטי ולא צריכים להמתין אפילו רגע. כל זאת במקצועיות, אדיבות ומסירות שיחד יובילו להחלמה מיטבית ואפקטיבית של המטופל הקרוב אליכם.

רוצים לשמוע עוד על שירות האחיות שלנו? היכנסו לכאן