ביקור רופא בבית 24/7

ביקור רופא בבית

עד לפני כמה שנים, היכולת להזמין רופא לטיפול בבית היתה אפשרית במקרים נדירים בלבד ובמקומות ספציפיים מאוד בישראל. אך כיום, בעקבות ההתקדמות הגדולה גם של הטכנולוגיה והרפואה הפרטית בישראל, ניתן להזמין ביקור רופא בצורה קלה וזולה מאי פעם. במאמר זה כתבנו לכם מספר דברים חשובים על ביקור רופא בבית בשנת 2020.

איזה אתגר הביאה עמה שנת 2020?

ענף הרפואה הפרטית עד הבית התפתח פלאים בחודשים האחרונים והפך להיות רלוונטי הרבה יותר בזמן משבר הקורונה. המשבר, אשר הגיע למדינת ישראל רק לפני מספר חודשים, העמיד את תחום הרפואה בפני אתגר אמיתי ורציני: מצד אחד היה צורך להתמקד בטיפול בחולי הקורונה, כולל הפרדה ובידוד שלהם משאר האוכולוסיה, ומצד שני היה צורך להמשיך ולתת מענה רפואי לאנשים שחולים במחלות שאינן קשורות לוירוס המדבק. יחד עם זאת, המשבר הביא עמו הזדמנות, והרפואה הפרטית שכה התפתחה בשנים האחרונות, קיבלה חיזוק משמעותי נוסף. הדבר הביא לכך שחברות רבות, כמו My Doctor, שיכללו את השירות הפרטי הניתן לאזרחים ובכך תרמו למניעת הידבקות נוספת בוירוס הקורונה, אך גם במחלות מדבקות אחרות כפועל יוצא.

כיצד ביקור רופא בבית מונע הידבקות בוירוסים?

בזמן ההמתנה לרופא ספציפי או לטיפול כללי, נמצאים בחדר ההמתנה עוד עשרות אנשים, שכל אחד מהם נמצא שם עם מחלה אחרת. נכון שיש מחלות שאינן מדבקות, אך כלל החולים והמלווים שנמצאים בחדר ההמתנה חשופים בוודאות להדבקה, והחולים אף נמצאים בסיכון גבוה יותר היות והמערכת החיסונית שלהם חלשה יותר מהרגיל. ברגע שאדם חולה מזמין ביקור רופא עד הבית, העניין הזה נמנע מכיוון שאין חדר המתנה המכיל ריכוז גבוה של חולים, אין מעבר של מיטות אשפוז עם חומרים בין הממתינים, ואין חשיפה מיותרת לוירוסים וחיידקים אשר נמצאים באיזור ועלולים להימצא על משטחים שונים במרחב.

ישנו יתרון נוסף ומשמעותי של ביקור רופא בבית: האדם המטופל יכול להישאר בסביבה הביתית והקרובה לו, מבלי הצורך להתארגן ולצאת מהבית, לעיתים באפיסת כוחות, לקבלת הטיפול הרפואי.

יתרונות נוספים של ביקור רופא בביתו של החולה

לסיכום, ביקור רופא בבית מהווה פיתרון האידילי למתן מענה וטיפול רפואי הולמים מבלי לחשוף את החולים ואת הרופאים לסיכון הידבקות גבוה, הדבר חשוב במיוחד בתקופות כמו תקופת משבר הקורונה, אך אנו יכולים להבטיח כי ביקור רופא בבית היא שיטה שתמשיך להתקיים עוד הרבה שנים אחרי המשבר.

אנחנו בחברת My Doctor, נהיה פה בשבילכם לכל צרה שלא תבוא, עם שירות מסור, חם ומקצועי מהרופאים שלנו. התקשרו עכשיו למספר 072-397-2-397 ונשמח לתת לכם שירות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *