היתרונות של לחצן מצוקה כבר לא ישאירו אתכם אדישים אליו

לחצן מצוקה

יכול מאוד להיות ששמעתם בעבר על האופציה של לחצן מצוקה, ולא ממש נתתם לה להיכנס לכם לתוך הראש. כן, יכול מאוד להיות שאתם בטוחים שהטלפון הסלולרי שלכם יהיה שם לצידכם בכל רגע, ותוכלו ליצור באמצעותו קשר עם כל הקרובים לכם ברגע שחס וחלילה תרגישו במצוקה, אבל בסופו של דבר מדובר כאן על פתרון בינוני בלבד. כאשר אנחנו מדברים על לחצן מצוקה אנחנו מדברים על מוצר הרבה יותר יעיל ובטוח, אז בואו נראה מהם היתרונות שלו, ונבין למה לא תוכלו עוד להתעלם ממנו ולא לקחת אותו כאופציה.

לחצן מצוקה – למי הוא מתאים?

לחצן מצוקה הוא מוצר שמתאים גם לאנשים מבוגרים וגם לאנשים חולים, שמתמודדים מדי יום עם הפחד שמשהו יקרה להם. לצערנו הגוף שלנו הוא לא דבר צפוי, והצורך במענה רפואי לפעמים תוקף אותנו באמצע הלילה, באמצע ערב חג או בזמן שאנחנו מתקלחים. לחצן מצוקה בא לתת פתרון לאותם אנשים, ולהעניק להם רשת של ביטחון בכל מקום שבו הם נמצאים.

איך משתמשים בלחצן מצוקה?

לחצן מצוקה היום מגיע בכמה דרכים שונות – תוכלו למצוא אותו בצורת שעון יד, כחלק מאפליקציה שמותקנת על הטלפון הנייד, וגם בצורה המסורתית של קופסת תקשורת עם לחצן שמוצב בצמוד אליה. השימוש בלחצן מצוקה הוא פשוט מאוד – כל מה שצריך לעשות הוא פשוט ללחוץ עליו על מנת ליצור קשר עם המוקד הרפואי, ומשם הדרך לקבלת הסיוע הרפואי הופכת לקצרה במיוחד.

כיצד התקשורת עם המוקד מסייעת לי?

ברגע שנעשית לחיצה על לחצן המצוקה, הנציגים שנמצאים במוקד הרפואי יוצרים איתכם קשר באופן מידי. על פי השיח שמתקיים ביניכם, במידה והוא אכן מתאפשר, נציגי המוקד יכולים להבין איזה סוג של סיוע אתם צריכים, ולשלוח לכם את העזרה המתאימה. כמובן שבמצבים שבהם לא מתקבל מענה מצידכם, אחרי לחיצה על לחצן המצוקה, מוזנקים הצוותים הרפואיים עם כלל הציוד הרלוונטי.

אנחנו במיי דוקטור מציעים לכם לחצן מצוקה מתקדם ביותר, שיתן לכם שקט נפשי וביטחון אישי לגבי הבריאות שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונצרף גם אתכם למאגר הלקוחות המרוצים שלנו!