העברת חולים באמבולנס

חולים וזקוקים להעברה באמבולנס? זה העמוד בשבילכם​

העברת חולים אינה הסעה רגילה, אלא הסעה מיוחדת המצריכה  כלי רכב העומד בקריטריונים הרפואיים הדרושים וציוד רפואי בעל תקני איכות גבוהים. כאשר מבוצעת העברת חולים חשוב כי הרכב שבו נעשית העברה, לא יטולטל על מנת שלא לגרום נזק לחולה ומהסיבה הזאת, כאשר יש לבצע העברת חולים ממקום למקום, חשוב להיעזר בשירותיה של החברה המספקת שירותי אמבולנסים פרטיים.

5/5
הרופא שהגיע אלי הביתה המליץ על פינוי באמבולנס
דבורה מנדל, פתח תקווה

ישבתי בבית כשלפתע לא חשתי בטוב. השתמשתי בלחצן המצוקה כדי לקרוא לרופא עד הבית, וכשהרופא בא הוא המליץ על פינוי באמבולנס וזימן אותו.

5/5
הסעת קשישים באמבולנס
ברוך היה חייב להגיע לבית לוינשטיין באמבולנס
ברוך וורדה, נס ציונה

ברוך בעלי היקר היה צריך לעבור לבית לוינשטיין להמשך טיפול לאחר אירוע מוחי שעבר. היינו חייבים להעביר אותו בעזרת אמבולנס, והשירות של מיי דוקטור היה נהדר. תודה רבה.

5/5
אלברט מסיקה
הייתי זקוק להסעה נוחה ובטוחה לבית האבות
אלברט מסיקה, רעננה

הזמנתי מראש את האמבולנס כדי שיקח אותי בצורה בטוחה מבית החולים לבית אבות. האמבולנס שלכם היה נוח והצוות היה נפלא. תודה רבה.

0
מספר האמבולנסים
0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0 +
ישובים וערים בישראל

מתי מעבירים חולים באמבולנס?

מה חשוב לזכור בזמן העברת חולים בכלי רכב זה שמכיוון שמדובר באנשים בעלי צרכים מיוחדים, בעת שירותי העברת חולים באמבולנס יש לשים לב לכמה דגשים חשובים. מכיוון שהכבישים שלנו מלאים בבורות וישנם חולים אשר קפיצות עלולות להזיק לבריאותם, חשוב כי העברת חולים תיעשה בכלי רכב המיועד במיוחד לשם כך. אמבולנסים פרטיים חדשים, אשר עומדים בכל התקנים של משרד הבריאות ושל משרד התחבורה, יוכלו לספק את המענה הדרוש לצורך העברת חולים.

מכיוון שישנם חולים הסובלים מבעיות רפואיות קשות מאוד ובשל כך זקוקים להשגחה רציפה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, יש לשים דגש על כך שכל העברת חולים, גם הקצרה ביותר תיעשה תחת ההשגחה המתאימה, על מנת שבמידת הצורך החולה יטופל באופן מיידי.

מכיוון שישנם חולים אשר חייבים להיות מועברים על המיטה או מכיוון שישנם אנשים הזקוקים לעזרתו של כיסא גלגלים, יש להקפיד לבצע את העברתם של החולים רק ברכבים המצוידים בכל אביזרי העזר הדרושים לנוחות המרבית של החולה.

הזמנת אמבולנס לחולים - תוכן עניינים לניווט מהיר

במה שונה העברת נוסעים באמבולנס לעומת הסעה רגילה?

העברת חולים באמבולנס פרטי אינה הסעה רגילה, אלא הסעה מיוחדת המצריכה כלי רכב העומד בקריטריונים הרפואיים הדרושים וציוד רפואי בעל תקני איכות גבוהים. כאשר מבוצעת העברת חולים חשוב כי הרכב שבו נעשית העברה, לא יטולטל על מנת שלא לגרום נזק לחולה ומהסיבה הזאת, כאשר יש לבצע העברת חולים ממקום למקום, חשוב להיעזר בשירותיה של החברה המספקת שירותי אמבולנסים פרטיים.

 מה חשוב לזכור בזמן העברת חולים בכלי רכב זה שמכיוון שמדובר באנשים בעלי צרכים מיוחדים, בעת העברת חולים יש לשים לב לכמה דגשים חשובים. מכיוון שהכבישים שלנו מלאים בבורות וישנם חולים אשר קפיצות עלולות להזיק לבריאותם, חשוב כי העברת חולים תיעשה בכלי רכב המיועד במיוחד לשם כך. אמבולנסים פרטיים חדשים, אשר עומדים בכל התקנים של משרד הבריאות ושל משרד התחבורה, יוכלו לספק את המענה הדרוש לצורך העברת חולים.

מכיוון שישנם חולים הסובלים מבעיות רפואיות קשות מאוד ובשל כך זקוקים להשגחה רציפה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, יש לשים דגש על כך שכל העברת חולים, גם הקצרה ביותר תיעשה תחת ההשגחה המתאימה, על מנת שבמידת הצורך החולה יטופל באופן מיידי.

מכיוון שישנם חולים אשר חייבים להיות מועברים על המיטה או מכיוון שישנם אנשים הזקוקים לעזרתו של כיסא גלגלים, יש להקפיד לבצע את העברתם של החולים רק ברכבים המצוידים בכל אביזרי העזר הדרושים לנוחות המרבית של החולה.

9 סיבות נפוצות להזמין אמבולנס

רופא עד הבית

ליווי רפואי צמוד

השירות של אמבולנס פרטי כולל גם צוות רפואי שמתלווה לקשיש

עזרה במימון ההסעה

במקרים מסויימים זכאי המבוטח להשתתפות חלקית או מלאה בהוצאות הפינוי באמבולנס

לחצן מצוקה

שימוש בלחצן מצוקה

ייתכן ונעשה שימוש בלחצן המצוקה של MyDoctor והרופא המליץ על פינוי באמבולנס

אדם נכה

הסעה לאדם בכיסא גלגלים

קשיש עם כיסא גלגלים יכול לאכסן אותו בקלות באמבולנס בדרך למוסד הרפואי

חולה שיקומי

קשיש שצריך הסעה מבית החולים למוסד שיקומי להמשך טיפול

לוח שנה

ניתן לקבוע תאריך מדויק

ניתן לקבוע הסעה באמבולנס מראש ובתאריך ושעה מדויקים

הסעה לשדה התעופה

הסעה משדה התעופה

הסעה משדה התעופה או לשדה התעופה לאדם שנפצע או נפטר

חולה דיאליזה

חולה דיאליזה חייב השגחה רפואית צמודה ולכן אמבולנס פרטי הוא פיתרון מעולה

חולה אונקולוגיה

חולה אונקולוגיה

חולה אונקולוגיה חייב השגחה רפואית צמודה ולכן אמבולנס פרטי הוא פיתרון מעולה

מה חשוב לדעת בעת הזמנת אמבולנס לחולים?

זקוקים להזמנת אמבולנס? העברת חולים בטוחה באמבולנס מחייבת אתכם לדעת כמה שיותר פרטים על החברה אשר מעניקה את השירות. ככל שתדעו יותר פרטים כך תהיה לכם האפשרות לבחור את החברה המקצועית ביותר אשר תציע את השירות הטוב ביותר ותאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי אתם מצויים בידיים טובות ולצוות הרפואי יש את הכלים המקצועיים המתקדמים ביותר לטפל בכם. 

לצורך כך, ריכזנו עבורכם מספר פרטים חשובים:

בצעו השוואת מחירים

רוב האנשים אשר זקוקים לשירותי אמבולנס מיד יחייגו 101 לצורך קבלת טיפול רפואי. עם זאת, קיימים מקרים בהם הזמנה של אמבולנס לא נעשית במסגרת מצב חירום אלא במסגרת אדם אשר סובל ממגבלות בתנועה וצריך להגיע לבית החולים. מקרה נוסף הוא העברת קשיש הנמצא בבית אבות סיעודי למקום אליו הוא צריך להגיע. במקרה הזה, הזמנה של אמבולנס פרטי תהיה במחיר אטרקטיבי המוצע למטופלים אשר צריכים להגיע לבית החולים לקבלת המשך טיפול רפואי.

בחינת הצוות הרפואי

בבואכם להזמין אמבולנס לצורך קבלת שירות רפואי חשוב ביותר לבחון את הצוות הרפואי על מנת לדעת כי מדובר בצוות רפואי מהמעלה הראשונה אשר יש ביכולתו לבצע את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר. חשוב ביותר לבחור אנשי מקצוע אשר להם ניסיון רב בתחום ביכולתם להעביר חולים אל האמבולנס לצורך קבלת טיפול רפואי.

ציוד רפואי מתקדם

עוד חשוב לבחון את האם יש לצוות הרפואי ציוד רפואי מתקדם לצורך הענקת טיפול ברמה הגבוהה ביותר. ציוד רפואי מתקדם יאפשר ליהנות מקבלת טיפול ברמה גבוהה ללא כל חשש ולכן חשוב ביותר לבדוק זאת.

פירוט צרכים

בעת העברה באמבולנס חשוב לפרט את הצרכים שלכם- האם מדובר בהעברה של נכים המחייבת היערכות מסוימת. בעת ההתקשרות לצורך הזמנת אמבולנס פרטי חשוב מאד לוודא כי יש את כל האביזרים המתאימים לצורך קבלת טיפול מתאים בייחוד כאשר מדובר על נסיעה למרחק רב.

אמינות

נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור אנשי צוות אשר נחשבים אמינים ויאפשרו לכם בתור מטופלים להרגיש עימם בנוח בעת הזמנת האמבולנס. כאשר יהיה מדובר על אנשי מקצוע אמינים אשר ניתן לסמוך עליהם, הרי התחושה תהיה תחושה טובה.

העברת חולים בטוחה באמבולנס

לעיתים ישנן נסיבות חיים במסגרתן אנחנו מחויבים להזמין אמבולנס בין אם מדובר בפציעה או בין אם מדובר בתאונת דרכים או חס וחלילה התקף לב. העברת חולים בטוחה באמצעות אמבולנס נחוצה על מנת לשמור על הבריאות שלהם ולהציל את חייהם. באמצעות הזמנת אמבולנס ובו צוות רפואי ניתן להציל חיים.

כאשר מזמינים אמבולנס יש מספר דברים שרצוי לדעת , כלי תחבורתי זה הוא מסוג הדברים שאנחנו מעדיפים לא לחשוב עליהם בשגרה, בדיוק כמו עריכת צוואה או ביטוח סיעודי. החשש מובן: בכל פעם שאנחנו רואים אמבולנס מפלס את הדרך בצפירות והבהובים וממהר אל בית חולים, או אפילו רק שומעים את הסירנה המייללת, מיד עולות אצלנו מחשבות שליליות ובאופן טבעי אנחנו ממהרים להדחיק אותן.

רוצה להצטרף אלינו כמנוי קבוע?​

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

טופס זה אינו מיועד להזמנת אמבולנס לחולים, אלא רק כדי לקבל פרטים על הצטרפות כמנוי קבוע לאחד מכתבי השירות שלנו. 
להזמנת אמבולנס התקשרו ל-072-397-2-397 (שלוחה 2)

🔒 האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL והפרטים שלכם שמורים עמנו 🔒

שאלות נפוצות על העברת חולים באמבולנס​

פשוט מתקשרים אלינו! 072-3972397 (שלוחה 3), נשמח לתת לכם את כל הפרטים בסבלנות ואדיבות

השירות ניתן בכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור, לרבות מעלה אדומים.

יחד עם זאת, כרגע השירות אינו ניתן ביהודה ושומרון.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

המחירים שלנו נוחים והוגנים. בעיקרון מדובר במחיר בסיס עד מרחק מסוים (אשר נמדד בק"מ) ומעליו כל 1 ק"מ מתומחר התוספת תשלום.

כתב השירות שלנו זהו למעשה מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

לסיכום, העברת חולים באמבולנס כדאי להזמין דרך MyDoctor ולחסוך כסף רב.