מתיחת פנים ללא ניתוח

הרמת פנים ללא ניתוח

יש סיטואציות בחיים שבהן אנחנו רוצים להגיע לתוצאות עם כמה שפחות כאבים וסיבוכים. בכל הקשור בעולם הרפואה האסתטית, קיימים מגוון ניתוחים שמאפשרים להגיע לתוצאות, אולם רבים מעדיפים לא לגשת להליך רפואי שכולל ניתוח. בדיוק בשביל זה, קיימים מגוון טיפולים שמציעים חלופה לא פחות אפקטיבית. מתיחת פנים ללא ניתוח היא אחד מהטיפולים האלו שבהם לא תצטרכו להסתבך עם ניתוחים והחלמה מתמשכת, ובמאמר הקרוב נסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מתיחת פנים ללא ניתוח.

אם כבר אז כבר, מה לא?

גישת "אם כבר אז כבר" טוענת שאם כבר הגעתם למצב שאתם מעוניינים לבצע מתיחת פנים, לכו על זה עד הסוף ותבצעו ניתוח. אולם האלטרנטיבה של מתיחת פנים ללא ניתוח מציעה היום תוצאות מעולות שלא נופלות מתוצאות של ניתוח מתיחת פנים, ולכן רבים נוטים לבצע אותה בלב שלם.

מתיחת פנים ללא ניתוח – מה זה בעצם?

להבדיל מניתוח שיגבה מכם זמן הכנה, הרדמה, זמן התאוששות ותהליך החלמה לא קצר, מתיחת פנים ללא ניתוח מציעה הליך הרבה יותר פשוט. במהלך מתיחת פנים ללא ניתוח ימולאו פיסות העור שלכם בחומרים כמו חומצות היאלורוניות, קולגן, שומן עצמי ועוד, ובכך יוחזר להן המראה הצעיר, המתוח והיפה שלהן.

כשמדובר על פיסות עור עדינות יותר, מתיחת פנים ללא ניתוח תכלול החדרה של חומרים דלילים יותר ועדינים יותר, שיעניקו גם במקרה זה לעור שלכם את המראה שלו אתם מייחלים.

מתיחת פנים ללא ניתוח – זה באמת מחזיק?

מתיחת פנים ללא ניתוח מציעה בעצם חלופה לניתוח, אך רבים תוהים האם התוצאות יחזיקו לאורך זמן או שמא עדיף להם כבר לבצע את הניתוח שיעניק לעור את המראה הקבוע שלו. חשוב לדעת שגם במקרה של מתיחת פנים ללא ניתוח התוצאות מחזיקות לאורך זמן. הדבר היחיד שייתכן שתצטרכו לעשות הוא לגשת פעם בכמה שנים להזרקות חיזוק בלבד, אך הדבר אינו פוגם באיכות הטיפול ובמראה העור.

למעשה, מתיחת פנים ללא ניתוח היום נחשבת לחלופה אטרקטיבית ובמחיר טוב, שתוצאותיה הן איכותיות וארוכות טווח.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של ד"ר יורם וולף ולהתרשם ממקצועיותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *