סקירה על פמי רפואה

פמי בריאות

אחד הדברים שחברת פמי רפואה מתגאה בהם הוא שירותי רפואה הפרטיים שלהם. לצורך כך כתבנו סקירה מקיפה על פמי רפואה עבורכם, כך שתוכלו להכיר את חברת פמי ואת השירותים שלהם קצת יותר מקרוב.

חברה פמי רפואה היא חברה שמאגדת בתוכה שירותי רפואה רבים ומגוונים ובנוסף מפתחת ומטמיעה טכנולוגיות מתקדמות כך שהרפואה תהיה יותר נגישה לעם.

איזה שירותי רפואה יש בפמי רפואה?

 1. בריאות הציבור – בשירות זה תוכלו לקבל פסיכולוגים (רפואה נפשית), בדיקות הריון והתפתחות הילד, חיסונים וליווי אישי לוועדות רפואיות.
 2. שירותי טל רפואה- בשירות זה תוכלו לקבל שירות אישי טלפוני או שירות באונליין בנוסף גם קיימת מרפאה וירטואלית שיכולה לעזור לכם בזמן אמת בלי יציאה מהבית.
 3. רפואה מונעת- סיפוק בדיקות לאבחון מוקדם של שלל מחלות, ייעוץ לאורח חיים בריא כגון תזונאית, כושר, סדנאות והרצאות. בנוסף תוכלו גם לקבל מעטפת של חיסונים שונים.
 4. שיקום וסיעוד – במידה ואתם אחרי ניתוח קשה או תאונה קשה או כל סיטואציה בה אתם צריכים שיקום כלשהו, בחברת פמי רפואה תוכלו למצוא את כל שירותי השיקום הקיימים על מנת לטפל ולהשתקם ולהרגיש טוב יותר. כמו כן תוכלו גם למצוא שירותי סיעוד לגיל השלישי.
 5. רופא עד הבית – אצלינו תוכלו לקבל גם רופא עד הבית במידה ואתם לא מרגישים טוב ולא מצליחים לצאת מהבית.
 6. מכוני הדמייה ואבחון – ריכוז של מכוני הדמייה ואבחון.
 7. רפואה משלימה- רפואה אלטרנטיבית במילים אחרות- עיסויים רפואיים שונים, דיקור סיני, שיאצו וכו'.

מה הן הבדיקות פמי רפואה מציעים?

 • בדיקות לתלמידי כיתה א עד ט כגון: בדיקות ראייה, בדיקות שמיעה, בדיקות גופניות.
 • בדיקות לנשים בהריון כגון: בדיקות גנטיות, בדיקת מי שפיר, סקירת העובר.
 • מגוון טיפולים לילדים ומתבגרים: רכיבה טיפולית על סוסים, טיפול באמצעות יצירה ואומנות, טיפול במים, אבחון בעיות קשב וריכוז וכו'.
 • בדיקות לאבחון מוקדם לסרטן: בדיקות סקר תקופתי, בדיקות סקר לגילוי מוקדם ומיפוי גורמי סיכון.
 • בדיקות אולטרסאונד ומכשירי דימות אחרים.
 • בדיקות שגרתיות: בדיקות לב (א.ק.ג), לחץ דם, סקירת דם, שתן וכל בדיקה שגרתית שתרצו לבקש מהרופא הפרטי.

בנוסף לבדיקות, פמי רפואה מציעים גם חבילות שיקום אורתופדיות לאנשים אשר איבדו חלק בגוף או שיקום סיעודי לאנשים אחרי ניתוח קשה שזקוקים לתמיכה.

לסיכום, חברת פמי רפואה מאוד מאמינה שרפואה מגיעה בשלל אופנים ולכן החליטו לרכז עבורכם את כל סוגי הרפואה במקום אחד, כך שבמידה ואינכם מרגישים טוב תוכלו לקבל מעטפת שלמה של טיפולים, בין אם זה דרך הרפואה האלטרנטיבית ועד רפואה שמגיעה ישירות אליכם הביתה. לפעמים טיפול רפואי יכול להיות לא נעים והדרך להשיג אותו ארוכה אבל בפמי רפואה אנו מבטיחים לכם חוויה אחרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *