סקירה על שירות רופא עד הבית של תל אביב מדיקל סנטר

תל אביב מדיקל סנטר

אם אתם תושבי גוש דן והסביבה, הסקירה על שירות רופא עד הבית של תל אביב מדיקל סנטר היא במיוחד בשבילכם. במידה ואתם חולים או לא מרגישים טוב השירות של רופא עד הבית הא עבורכם.

מי הם תל אביב מדיקל סנטר?

חברת מדיקל סנטר בתל אביב הוקמה לאחר שזוהה צורך אמיתי ברפואה שהיא יותר מהרפואה הקיימת. קהל היעד המרכזי של מדיקל סנטר הם אזרחי ישראל מאזור המרכז המעוניינים לקבל שירות רפואי פרטי ומהיר עד הבית.

בנוסף, גם תיירים שאינם אזרחי ישראל ומרגישים לא טוב וזקוקים לטיפול רפואי יכולים לקבל שירות רפואי בתל אביב מדיקל סנטר.

איזה שירות מקבלים בהזמנת רופא עד הבית של תל אביב מדיקל סנטר?

  • רופאים מקצועיים – הרופאים במדיקל סנטר הם מיומנים ומקצועיים ויכלו לטפל בכל מצב רפואי הנמצא מולם. בנוסף במדיקל סנטר יש שלל של רופאים שונים המיועדים לבעיות שונות כך שבמידה ותצטרכו מומחה ספציפי למחלה שלכם תוכלו לקבל את אותו רופא עד הבית.
  • בדיקות מהימנות – בתל אביב מדיקל סנטר מעבר לשירות הפרטי של רופא עד הבית יש את כל הבדיקות האפשריות הניתנות בבתי חולים אך באופן פרטי, מקצועי וחדשני. כמו כן הרופא אשר יגיע לביתכם יגיע עם הציוד החדיש ביותר ובכך יוכל לגלות את אופי המחלה או את התרופה המתאימה בצורה הטובה ביותר, הבדיקות שלנו יבוצעו על המקום אצלכם בבית או באחד מהמוקדים שלנו במרכז הארץ. בתל אביב מדיקל סנטר אנו מאמינים שבדיקות נכונות מביאות לטיפול נכון ומדויק עבור לקוחותינו.
  • שירותיות – בתל אביב מדיקל סנטר רוצים להביא את רפואת הבוטיק לקדמת הבמה ולכן הרופאים שלהם יהיו שירותיים ביותר ובעלי הבנה שהם פה אך ורק לעזור לכם להחלים ולהרגיש טוב יותר, אנו יודעים כמה רפואה יכולה להיות לפעמים מלחיצה ולא נעימה ואנו שמים דגש על חווית הטיפול שלכם.
  • זמינות – תוכלו להזמין רופא עד הבית גם בשעות שאינן שעות העבודה הרגילות של קופות החולים ובכך לעזור לכם גם כשאתם חולים ולא מרגישים טוב באמצע הלילה ולא מסוגלים לצאת מהבית.

בנוסף לשירות של רופא עד הבית, תל אביב מדיקל סנטר מציעים שלל שירותים הנוגעים לתחומי הרפואה עם הציוד החדש והטכנולגי ביותר שיש בתחום הרפואה להציע בנוסף גם הרופאים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר שרפואה יכולה לספק ואנו רואים ברפואה פרטית את ההתקדמות במגזר הרפואה.

הרמה שאנו רוצים לספק ללקוחותינו היא גבוהה ולכן תל אביב מדיקל סנטר היא חברה רפואית קצת שונה בנוף כי מעבר לטיפול בכם אנו רוצים ליצור למטופלים שלנו חווית טיפול איכותית. חוויה בה המטופלים ירגישו כי הגיעו למקום הנכון ביותר עבורם.

מחפשים רופא עד הבית בתל אביב? התקשרו ל-MyDoctor עכשיו: 072-397-2-397

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *