רופא עד הבית בדרום

רופא עד הבית בדרום

איזור הדרום הוא אחד האיזורים היפים ביותר בארץ, והוא מהווה את האיזור הגדול יותר מבין האיזורים בארץ. האיזור מאופיין בהמון איזורים לא מיושבים ובכבישים ארוכים המובילים מעיר לעיר. היות ומדובר על איזור גדול כל כך, הנסיעות הארוכות יכולות להימשך במשך כשעתיים מאיזור לאיזור, ולכן בכל הנוגע למענה רפואי – לפעמים עדיף היה לחשוב שיש לתושבי הדרום אפשרות אחרת מאשר לנסוע באישון לילה אל עבר בית החולים. אז זהו – שלעניין הזה יש פתרון היום, והוא קל יותר מתמיד. הכירו את שירות רופא עד הבית בדרום של חברת מיי דוקטור.

רופא עד הבית – מי צריך את זה בכלל?

כולנו מכירים את תחושות התסכול שנלוות לזמני ההמתנה הארוכים בבתי החולים. בעיקר אם מדובר במקרה חירום, הרבה פעמים אין לנו זמן לשבת בחדר המיון ולהמתין, לפעמים במשך שעות, למענה רפואי ראשוני ומתקדם כאחד. רופא עד הבית מיועד לכל מי שמעוניין בקבלת מענה רפואי מיידי, מבלי לצאת מהאיזור הכי נוח שלו – הבית.

איך מזמינים רופא עד הבית בדרום?

רופא עד הבית בדרום ניתן על ידי רופאים מקצועיים שהם לב לבה הפועם של חברת מיי דוקטור. על מנת להזמין רופא עד הבית ניתן להתקין לחצן מצוקה של חברת מיי דוקטור, או להתקשר למספר הטלפון 072-397-2-397. המוקד של מיי דוקטור פעיל במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, כולל בשבתות ובחגי ישראל, מה שהופך אותו לאחד המוקדים הפעילים והמבוקשים ביותר במדינה.

כמה זה עולה?

השירות של רופא עד הבית בדרום מגיע בעלות משתנה שנעה בין 280 ש"ח עבור תושבים שהם חברים בקופות החולים השונות בארץ, ואילו יכולה להגיע גם ל-450 ש"ח עבור אנשים שהם אינם חברים בקופות החולים השונות בארץ – כמו תיירים, עובדים זרים ועוד.

למה דווקא בדרום?

שירות רופא עד הבית הוא שירות שניתן בכל חלקי הארץ, אולם בגלל שאיזור הדרום הוא גדול כל כך ומכיל כמות גדולה של תושבים – חברת מיי דוקטור רואה ערך עליון במתן שירות רפואי בכל שעה ובכל זמן, בכל חלקי איזור הדרום. רק בריאות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *