רופא עד הבית בהרצליה

רופא עד הבית בהרצליה

העיר הרצליה היא אחת הערים היפות ביותר במדינת ישראל. ראשית, היא נושאת איתה מורשת שקשורה בבנימין זאב הרצל, חוזה המדינה, עליו קרויה העיר. מעבר ליופי הסנטינטלי הזה, מדובר גם על עיר שיש בה טיילת מדהימה, אין ספור מסעדות וברים, חופי ים מרהיבים, מרכזי קניות גדולים, מוזיאונים, תחבורה ציבורית ענפה, תנועות נוער והתמקצעות בענפי ספורט רבים ושונים. כל אלו הופכים אותה לאחת הערים הנחשקות במדינה, אולם כמו בכל עיר – גם לתושבי הרצליה יש לפעמים צרכים רפואיים שזקוקים למענה. רופא פרטי עד הבית בהרצליה הוא שירות ששווה לכם מאוד להכיר, ואנחנו כאן כדי לתת לכם את המידע הראשוני שלו אתם זקוקים.

רופא עד הבית בהרצליה – מה זה נותן?

רופא עד הבית בהרצליה הוא אחד הפתרונות הכי נפוצים היום לאנשים שמתמודדים עם מחלה קבועה, מחלה שנחתה עליכם בהפתעה וגם לאנשים שחווים התקפי חרדה ומעוניינים לוודא שהכל בסדר איתם. רופא עד הבית בהרצליה יכול להגיע פיזית עד הבית, אך גם יכול לתת לכם מענה טלפוני ראשוני על מנת לנסות ולאבחן את הבעיה.

בחלק מהפעמים שיחת הטלפון עם הרופא אכן תסייע ותהווה פתרון בפני עצמה, אולם בפעמים שלא – הרופא יוכל לצאת אליכם עם כל הציוד הרפואי שלו הוא זקוק על מנת לטפל בכם ולסייע לכם.

מה המחיר של רופא עד הבית בהרצליה?

חברת מיי דוקטור שנותנת בין היתר את השירות של רופא עד הבית בהרצליה עובדת בשיתוף עם קופות החולים. לכן, חברי קופות החולים נהנים ממחיר מיוחד של 290 ש"ח עבור ביקור בית. למחיר זה יכולות להיות תוספות משתנות על פי הטיפול הרפואי בשטח – מתן זריקה, ביצוע בדיקות מתקדמות ועוד.

חשוב לדעת שאנשים שהם אינם חברים בקופות החולים, עבורם המחיר של רופא עד הבית בהרצליה יהיה 450 ש"ח לפני התוספות שיכולות להתווסף לטיפול בשטח.

אילו בדיקות יבצע הרופא שמגיע אלינו?

רופא עד הבית מגיע עם מכשור שמאפשר לו לבצע בדיקות כמו מדידת לחץ דם, בדיקת אק"ג ועוד. המטרה היא לאבחן באופן ראשוני את הבעיה, ובהתאם לבצע בדיקות נוספות, לתת לכם מרשמים לתרופות ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *