רופא עד הבית בחיפה

רופא עד הבית בחיפה

אין אחד מאיתנו שלא מכיר את העיר חיפה. מדובר כאן על עיר מעורבת שמכילה אוכלוסיה ערבית-מוסלמית, ערבית-נוצרית ויהודית, מגוון מסעדות שתואמות לחיך האוכלוסיה המגוונת, ברים מעולים, חופי ים מהיפים ביותר בארץ, קניונים ענקיים עם כל החנויות שאפשר רק לדמיין, מרכז הגנים הבהאיים, אצטדיון סמי עופר שמביא איתו ניחוחות אירופאים, הטכניון, חגיגות החנוכה המשתלבות עם חגיגות הכריסמס, תחבורה ציבורית ענפה ושימושית וכמובן – עשרות פסטיבלים מהמובילים והבולטים ביותר בארץ כמו פסטיבל הסרטים הבין לאומי שמושך אליו אלפי ישראלים בשנה. עם האופי הייחודי של העיר וההתפתחות המתמדת שלה אל עבר הקדמה, רק מתבקש והגיוני שגם תחום הרפואה יהנה מהתקדמות. שירות של רופא עד הבית בחיפה הוא אחת הדרכים לפתח אותה בתחום הרפואה, אז בואו נראה איך בדיוק זה קורה.

איך זה עובד?

שירות של רופא עד הבית בחיפה הוא שירות נגיש, זמין ופעיל במשך 24 שעות ביממה – 7 ימים בשבוע. העניין הזה הופך אותו לאחד מהשירותים הנוחים ביותר ללקוח, במיוחד בתחום הרפואה שבו אין לדעת מה יקרה ומתי תפגוש אותנו מחלה או יפגשו אותנו כאבים.

השירות של רופא עד הבית בחיפה עובד בצורה פשוטה מאוד: ברגע שלקוח מסויים מעוניין שרופא יגיע אליו הביתה מסיבות של כאבים לא צפויים, פגיעה פיזית מסויימת או לשם ליווי לאחר שחרור הביתה מבית החולים, הוא פשוט מאוד מצלצל לטלפון 072-397-2-397. בנקודה זו המוקדנים של חברת מיי דוקטור יתחילו לתפעל את הנושא ולהבין מה בדיוק הבעיה הרפואית שמצריכה טיפול, ותזניק את הרופא אל עבר בית הלקוח.

רופא עד הבית בחיפה – זו לא סתם פריווילגיה

לפעמים על שירותים שמגיעים עד הבית יש נטייה לחשוב שהם מיועדים לאנשים עמידים שיכולים להרשות לעצמם את הפריווילגיה הזו, אבל בכל הנוגע לרופא עד הבית בחיפה ובכלל – מדובר כאן על סידור משתלם במיוחד. חברת מיי דוקטור, שמציעה שירות של רופא עד הבית בחיפה, עובדת בשיתוף עם קופות החולים שמסבסדות חלק מהביקור והטיפול של הרופא, ומאפשרות לכל אדם שמעוניין לקבל את השירות הזה אכן לעמוד בו מבחינה כלכלית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *