רופא עד הבית בכפר סבא

רופא עד הבית בכפר סבא

כ-30 דקות נסיעה בלבד מתל אביב, נמצאת פנינה קסומה שהלכה והפכה לאחת הערים הנהדרות שקיימות במדינת ישראל. כפר סבא היא אחת הערים היפות ביותר בארץ, והיא מקפידה על התפתחות עקבית בכל התחומים: מסחר, תעשייה, חינוך, תרבות, ספורט, רווחה ועוד. בכפר סבא היכל תרבות, מכללת "בית ברל" הנהדרת, אצטדיון כדורגל, תחבורה ציבורית עירונית ובין עירונית ענפה במיוחד, רכבת ובעתיד הלא רחוק גם רכבת קלה. היות ומדובר כאן על עיר שמשקיעה עד אין סוף בהתפתחות וצעידה אל עבר הקדמה, גם תחום הרפואה נהנה היום משירותים חדשים המוצעים לתושבים. בין היתר, רופא עד הבית בכפר סבא הוא אחד מהפיתוחים הגדולים של השנים האחרונות, וזה הזמן להכיר את מי שאחראית על כל הטוב הזה: חברת מיי דוקטור.

בית חולים מאיר או רופא עד הבית בכפר סבא?

בעיר כפר סבא נמצא בית החולים מאיר, שנותן שירותים רפואיים לכל תושבי כפר סבא, הערים הסמוכות כמו רעננה וכן הישובים כמו צור יגאל, כוכב יאיר ועוד. בית החולים הזה אולם מקצועי ומעולה, אבל אין מה לעשות – עם מתן שירות לכמות גדולה כל כך של תושבים, אין אפשרות אלא להוריד את איכות השירות, זריזות השירות ולצערנו גם את המקצועיות. רופא עד הבית בכפר סבא הופך רלוונטי בדיוק בנקודה הזאת, אז בואו נראה איך זה עוזר ולמי.

רופא עד הבית בכפר סבא – למבוגרים ולצעירים

הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם סיטואציה רפואית שמצריכה מאיתנו להישאר בבית ולא לבצע פעילויות מסוימות. לפעמים הסיטואציה הזו דורשת מאיתנו התמודדות הכוללת נטילת תרופות, החלפת פדים ועוד, ולפעמים לצערנו אנחנו זקוקים לסיוע ואף לטיפול נוסף. רופא עד הבית בכפר סבא הוא שירות שמבטיח שכל הדברים האלו אכן יקרו, ולא רק יקרו, הם יקרו מהר, בצורה מקצועית והכי חשוב – מבלי בכלל לצאת מהבית.

כמה עולה שירות מהסוג הזה?

רופא עד הבית בכפר סבא הוא שירות שמגיע בשני מחירים שתלויים בשיוך שלכם לקופת חולים. במידה ואתם חברים בקופת חולים השירות יעלה 290 ש"ח, ואילו במידה ואתם לא חברים בקופת חולים השירות יעלה 450 ש"ח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *