רופא עד הבית בעכו

רופא עד הבית בעכו

אם נגיד לכם שיש במדינת ישראל עיר שיש לה גם חופים מרהיבים, גם היסטוריה מרתקת, גם שווקים נפלאים, גם קניונים ענקיים, גם תחבורה ציבורית מעולה, גם מסעדות שמתאימות לכל חיך, גם חומוסיות אותנטיות בפינות הכי קסומות וחבויות בעיר, גם פסטיבלים מגוונים, גם גנים ופארקים ירוקים, גם עיר עתיקה עם מבנים של פעם, גם נמל ענק, גם בזאר טורקי נהדר, גם מרכז בהאי מוקפד ונדיר ביופיו וגם אווירה קסומה – הייתם מאמינים? אז כן, העיר עכו היא בהחלט העיר הזו שמרכזת בה את כל הדברים הנפלאים האלו, והיא קיימת כבר אלפי שנים. היום, מקפידה עכו על התפתחות מתמדת שתוביל אותה אל מקומות נפלאים חדשים, וכחלק מהם שמה גם את התחום הרפואי בראש מעייניה, עם שירותים כמו רופא עד הבית בעכו.

מה, כל אחד שרוצה רופא עד הבית בעכו פשוט יכול?

בהחלט כן. שירות של רופא עד הבית בעכו הוא אחד השירותים היעילים והידידותיים ביותר, שניתן היום בעיר על ידי חברת מיי דוקטור. חברת מיי דוקטור פתוחה למתן שירותים עבור כל מי שמבקש אותם, והיא מחזיקה במערך רפואי מקצועי וענף שערוך להעניק שירותים רפואיים בסיסיים ומתקדמים כאחד.

חברת מיי דוקטור – הדרך שלכם לשקט נפשי

השירות של חברת מיי דוקטור, מעבר להיותו מקצועי, אדיב ואישי, הוא שירות שמעל הכל הוא מהיר ומיידי. בעוד שבבתי החולים זמני ההמתנה ארוכים, מייגעים ומתסכלים, השירות של מיי דוקטור מגיע אליכם עד הבית בתוך זמן של כשעה וחצי, שמאפשר לכם להישאר בבית ולהמתין בסביבה הנוחה והמוכרת לכם, במקום בחדר המיון עם עוד עשרות אנשים.

דרכי התקשרות ומחירים של חברת מיי דוקטור

חברת מיי דוקטור מפעילה מוקד אשר מספק מענה טלפוני מדי יום ובכל שעה בטלפון 072-397-2-397. ניתן להתקשר אל המספר כאשר אתם חשים צורך בהזמנת רופא עד הבית, ולקבל מענה מהיר ומקצועי.

עבור ביקור של רופא עד הבית המחיר הוא 290 ש"ח עבור חברי קופות החולים השונות, ואילו עבור אדם אשר אינו חבר של קופת החולים – מחיר הביקור יעמוד על 450 ש"ח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *