רופא עד הבית ברמת גן

רופא עד הבית ברמת גן

העיר רמת גן הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים היותר נחשקות למגורים. יש בה חינוך מעולה עם מוסדות בעלי השמות המוכרים ביותר בעולם החינוך – אוניברסיטת בר אילן, בית הספר שנקר, המרכז האקדמי למשפט ועסקים, תיכון בליך, תיכון אהל שם ועוד, פעילות בה תנועות הנוער הצופים, כנפיים של קרמבו, הנוער העובד והלומד, בני עקיבא ועוד, קיימים בה מוסדות תרבות כמו תיאטרון יהלום הענק, יש בה פארקים נהדרים כמו הפארק הלאומי, הספארי ברמת גן ועוד, יש בה מרכזיים מסחריים נהדרים כמו הבורסה ליהלומים, רחוב ביאליק הענק, קניון איילון וגם חיי לילה שהלכו והתפתחו עם הזמן. גם השירותים הרפואיים בעיר הם מעולים ובין היתר נמצאים בה בית החולים "שיבא – תל השומר" ומופעל גם שירות של רופא עד הבית ברמת גן.

חברת מיי דוקטור – הדרך שלכם להזמין רופא עד הבית ברמת גן

חברת מיי דוקטור היא החברה המפעילה את השירותים של רופא עד הבית ברמת גן ובערים נוספות, והיא מעניקה שירות היום לאלפי אנשים בשנה. חברת מיי דוקטור חרטה על דגלה הענקת שירות מקצועי ואיכותי למטופלים, והיא מחזיקה במערך של רופאים, אחיות ואנשי סגל מקצועיים נוספים מהשורה הראשונה.

חברת מיי דוקטור נותנת מענה רפואי מושלם לא רק בהיבט המקצועי, אלא גם ואולי בעיקר בשני היבטים נוספים: נוחות וזמני המתנה קצרים. כל מי שמרגיש לא טוב יודע שאין תחושה נוראית יותר מהתחושה שבה צריך, על אף הכאבים, לצאת ולנסוע לכיוון בית החולים, וההמתנה לרופא בבית הופכת כל הנושא הזה להרבה יותר נוח. גם מבחינת זמני המתנה, מה שיכול להסתיים בשעות ארוכות בבתי החולים – מסתכם כאן שהמתנה קצרה במיוחד של כשעה וחצי.

איך זה עובד?

חברת מיי דוקטור מפעילה שירותים שפעילים במשך כל השבוע ולאורך כל שעות היום. לחברה מוקד פעיל עם טלפנים זמינים, שבטלפון אחד למספר 072-397-2-397 ישמחו להעניק אבחון ראשוני שבהתאם אליו יוצמד אליכם רופא מטפל שיעשה את דרכו את הבית שלכם.

המחיר עבור השירות הוא 290 ש"ח עבור חברי קופות החולים ואילו עבור מי שאינו חבר קופת החולים – 450 ש"ח.