רופא עד הבית בשרון

רופא עד הבית בשרון

מי מאיתנו לא היה שמח לדעת שכשהוא לא מרגיש טוב וזקוק לסיוע רפואי – יש מישהו שזמין עבורו במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע? ולא רק טלפונית – המישהו הזה יכול להגיע עד הבית ולטפל בנו. מדהים, לא? אז אם בעבר העניין הזה היה חלום רחוק, הרי שהיום חברת מיי דוקטור מציעה שירות של רופא עד הבית לכל חלקי הארץ, וגם שירות של רופא הביתה בשרון הוא אפשרות. אז איך זה עובד ומה צריך לדעת? כל הפרטים כאן למטה.

רופא עד הבית בשרון – מי, מה, מו?

רופא עד הבית הוא שירות אקסקלוסיבי שניתן לכל מי שמעוניין במענה רפואי מיידי, מקצועי והכי חשוב – בתוך המרחב הבטוח שלכם, הבית הפרטי שלכם. רופא עד הבית בא במטרה לתת את הביטחון שכל אחד מאיתנו זקוק לו, במיוחד בזמני מצוקה שבהם אנחנו זקוקים לסיוע רפואי.

כולנו יודעים שאין דבר נורא יותר מאשר להרגיש לא טוב או חס וחלילה לחוות פגיעה פיזית, לדעת שאנחנו זקוקים למענה רפואי אך במקביל לדעת שמחכות לנו שעות ארוכות של המתנה בחדר המיון של בית החולים. העניין הזה מתסכל, מדאיג ובעיקר מלא בחוסר וודאות – ואף אחד מאיתנו לא היה שמח לעמוד בו, ובדיוק בשביל זה רופא עד הבית הוא שירות לא פחות ממושלם עבורכם.

כאבים בראש? כאבים בחזה? רופא עד הבית כבר בדרך אליכם

הרעיון המרכזי בהזמנת רופא עד הבית הוא לחסוך את כל זמני ההמתנה של בתי החולים, ולהנות משירות אינטימי ומקצועי לא פחות מזה שניתן על ידי הרופאים של בית החולים. כאן לא תצטרכו להסביר את הסיבה להזמנת הרופא ולחכות שיגיע תורכם – ברגע שתתקשרו אל המוקד של מיי דוקטור ותספרו מה הבעיה הרפואית שלכם – רופא כבר יוכל לצאת אליכם.

איך רופא עד הבית בשרון עובד?

איזור השרון הוא איזור המתפרש בין חדרה להרצליה, ולכן השירות של רופא עד הבית ניתן בפריסה הכוללת את כל האיזור הזה. היות ובין כל איזור השרון מחבר כביש אחד – כביש מספר 2, השירות של רופא עד הבית בשרון הוא זריז אפילו יותר מבדרך כלל. מאחלים לכם בריאות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *