רופא עד הבית בתל אביב

רופא עד הבית בתל אביב

תל אביב, עיר האורות, העיר שכולם רוצים להיות חברים שלה או להיות היא, היא אחת הערים המרכזיות בארץ והיא לבה הפועם של איזור המרכז. אך עם כל הטוב שמביאה איתה העיר – הבארים, המסעדות, המועדונים ומרכזי התרבות, לצערנו מצבים רפואיים כמו מחלות את כאבים ממש לא פוסחים עליה. בעיר שמלאה בתנועת רכבים, להגיע לבית החולים עלול להיות סיפור מורכב, ולכן רופא עד הבית בתל אביב יכול להיות הפתרון המושלם. אבל רגע, מה זה בכלל אומר?

רופא עד הבית בתל אביב – תישארו בדיוק איפה שאתם

ההגעה לחדר המיון של בתי החולים או למוקדי החירום כמו "בטרם" או "ביקור רופא" הרבה פעמים הופכת למתישה עוד הרבה לפני שהתחלתם לחוות אותה. קודם כל מדובר כאן על נושא ההגעה עצמה – כולנו יודעים שכאשר אנחנו לא מרגישים טוב הדבר האחרון שבא לנו לעשות זה לעלות על האוטו ולנסוע. גם אם מישהו מועיל בטובו להסיע אותנו, התחושות תמיד מלוות בבחילות וברצון אמיתי פשוט להגיע כבר. ולא רק זה – גם ההמתנה עצמה בחדר מיון היא מתסכלת ומייגעת.

אז איך זה עובד?

רופא עד הבית הוא שירות שניתן היום על ידי חברת מיי דוקטור, שהגיעה לתובנה שאנשים רבים היו מעידפים לקבל את אותו שירות מקצועי תוך שימוש במגוון הכלים המתקדמים ביותר – פשוט בלי לצאת מהבית. העניין הזה גורם להם להיות שלווים יותר ולדעת שהם יכולים להישאר במרחב הכי בטוח שלהם, תוך כדי קבלת הסיוע הרפואי שלו הם זקוקים.

חברת מיי דוקטור מפעילה מוקד שירות שפעיל במשך כל ימות השבוע ולאורך כל שעות היממה, מה שמאפשר לה לתת שירות זמין, מהיר ומדויק עבור המטופלים. פשוט מתקשרים לטלפון 072-397-2-397, מסבירים מה הבעיה ומחכים לרופא. כן, זה עד כדי כך קל.

כמה זה עולה?

העיר תל אביב מלאה באזרחים ישראליים אך גם בתיירים ובעובדים זרים, ולכן העלות תשתנה בהתאם להשתייכות שלהם לקופות החולים. מי שחבר בקופת החולים ישלם מחיר של 290 ש"ח, ואילו מי שאינו חבר בקופת החולים ישלם מחיר של 450 ש"ח. רק בריאות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *