אחות פרטית ללידה

אחות פרטית ללידה

כמעט כל אישה מכירה את הרגעים שמתלווים אל הליך הלידה. ההתכווננות אליה, הכנת הגוף אליה, הלידה עצמה וכמובן ההתמודדות עם ההנקה ודברים נוספים הן פעולות לא פשוטות כלל, ולכן נשים רבות מעדיפות להיעזר באחות פרטית ללידה שתוכל לסייע, להדריך, ללוות ובעיקר ומעל הכל – להרגיע.

אחות פרטית ללידה – כל מה שאת צריכה בשביל להיות רגועה

אחות פרטית ללידה היא מישהי שכבר עברה לא מעט סיטואציות והתמודדה עם לא מעט תגובות של נשים שהגיבו בצורה שונה ללידה. לכן, אחות פרטית ללידה מביאה איתה ניסיון עשיר ודרכי התמודדות מגוונות שיוכלו לסייע לך לא רק בפאן הפיזי אלא גם בפאן הנפשי. אחות פרטית ללידה יכולה להגיע לבית החולים וגם ללידות שמתקיימות בבית, והיא תשתף פעולה עם כל גורם מקצועי שיהיה מעורב בלידה שלך.

איך עוזרת אחות פרטית ללידה?

אחות פרטית ללידה מצטרפת אלייך כבר משלב תחילת הצירים, ותלווה אותך כל הדרך אל בית החולים וכמובן במהלך הלידה. הנוכחות שלה תוכל להרגיע אותך כיוון שתמיד יהיה גורם מקצועי וזמין שתוכלי לשאול אותו שאלות, להתייעץ איתו, למצוא בו נחמה ולשתף אותו בכאבים שאתם חווה. האחות תוכל לעסות, להדריך, לייעץ ולהוות אוזן קשבת לכל מה שתצטרכי, כל זאת תוך מקצועיות אדירה והקשבה אין סופית.

לא לדאוג, עוד לא הגיע הזמן להיפרד

גם אחרי הלידה אחות פרטית ללידה ממשיכה ללוות אתכם בכל מה שנקרא "הפעמים הראשונות". ההגעה הביתה לאחר הלידה והאשפוז בבית החולים מביאה איתה רגשות מעורבים, וכעת כל מה שתעשו עם הילד או הילדה שלכם יהיה באחריותכם בלבד. לכן, חשוב לקבל הדרכה ראשונית לגבי כל אותן פעמים ראשונות – המקלחת הראשונה, הפעם הראשונה שתלבישו את הילד או הילדה, הפעם הראשונה שתאכילו אותם לבד ועוד.

מעבר לשקט הנפשי, מדובר כאן על הדרכה וליווי של ממש שיוכלו להעניק לכם כלים חשובים ושימושיים לא רק לילד הנוכחי אלא גם לילדים הבאים שלכם, ובינינו – ככל שתהיו אתם יותר בטוחים בעצמכם, כך גם התינוק שלכם ירגיש בטוח יותר ובידיים טובות.

לפרטים נוספים על שירותי האחיות שלנו, היכנסו לעמוד https://mydoctor.co.il/%D7%90%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%AA/