Fraud Blocker
Skip to content

כתבי מנוי של MyDoctor

כתבי המנוי שלנו הם בעלי הכיסויים הנרחבים ביותר בישראל ומתעדכנים כל הזמן כדי לספק למנויים מטריית כיסויים רחבה ככל הניתן בתחום הבריאות

כתבי המנוי 2024

ספקי שירות

רפואה פרטית 2024

ייעוץ עם מומחים, בדיקות אבחנתיות, תא חמצן, אביזרים אורתופדים, פיזיותרפיה, בדיקה גנומית ועוד

כתב מנוי טיפולים אלטרנטיבים

נספח רפואה פרטית

טיפולים פסיכולוגיים, יעוץ דיאטטי/ תזונתי, רפואה משלימה, ריפוי בעיסוק, תא חמצן ועוד

הרופא שלי

רפואה פרטית בייסיק

ייעוץ עם מומחים, בדיקות אבחנתיות, טיפול בגלי הלם, תא חמצן, פיזיותרפיה ועוד

כתב מנוי משלים אמבולטורי

משלים אמבולטורי V.I.P

טיפולי תא חמצן, איתור תורים פנויים, סל בדיקות הריון ענק, ייעוץ דיאטטי/תזונתי, טיפולים פסיכולוגים
כתב מנוי בלעדי בישראל!

כתב מנוי בלעדי בישראל!

כתב מנוי רופא עד הבית

רופא עד הבית

מגוון רחב של שירותי רפואה עד הבית כגון: רופא עד הבית, אחות עד הבית, לחצן מצוקה, ביקור במרפאות חירום ועוד
פריסה ארצית

פריסה ארצית!

כתב מנוי שיניים

דנטל + / דנטל גולד

סתימות, טיפולי שורש, עקירות, כתרים, צילומי CT שיניים ועוד בפריסה ארצית.
בלעדי לכתב מנוי דנטל גולד – יישור שיניים לילדים!
כתב מנוי מהפכני בישראל!

כתב מנוי מהפכני בישראל!

כתב מנוי לילד

כתב מנוי לילד - קיד +

מגוון רחב של אבחונים, ייעוץ תזונאי, ייעוצים עם רופאים מומחים, ריפוי בעיסוק, טיפול בבעיות הרטבה, הידרותרפיה, טיפול פסיכולוגי, תא חמצן, קלינאית תקשורת ועוד!

כתב מנוי לספורטאים

כתב מנוי לספורטאים - גולד

בדיקות אבחנתיות, טיפולי פיזיותרפיה, ייעוץ תזונאי, ייעוצים עם אורתופדים וקרדיולוגים, תא חמצן, טיפולי שיניים כתוצאה מתאונה, אביזרים אורטופדיים, בדיקת ארגומטריה ועוד!

40241724 woman receiving anti cellulite treatment with radiofrequency machine in a beauty center

כתב מנוי ביוטי +

כתב מנוי חדש ובלעדי
מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה
הזרקות וטיפולי אנטי אייג'ינג

חדש!!!

THERAPY BG1

כתב מנוי העצמה נפשית

טיפולים פסיכולוגיים - פרונטלי או אונליין, טיפול נפשי בעת מלחמה ואחריה, ריפוי בעיסוק, ייעוץ דיאטטי / תזונאי, טיפולי תא חמצן בלחץ מתון, טיפול במימן מולקולרי, רפואה משלימה וחדרי מלח בפריסה ארצית!

מצאו את ספקי השירות של MyDoctor בלחיצת כפתור

לוגו מלרם
מדיקל סנטר הרצליה
לוגו מדיקל השרון
ביקורופא 1
בוכניק
6994
1594038072797
סל שירותי סיעוד 1ורפואה
Logo wide Blue Hebrew 2
1פריימדיקל לוגו
כתבי מנוי
0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0
יישובים בישראל
0 +

15 סיבות מדוע כדאי לכם להיות מנויים של כתב המנוי שלנו

הזמנת רופא 24 שעות

שירות 24/7

הצוות של MyDoctor ישמור עליכם ללא הפסקה במשך כל שעות היממה

רופא עד הבית אייקון

רופא עד הבית

רופא פרטי יגיע עד לביתכם או מקום עבודתכם ויעניק לכם טיפול מסור ואיכותי

לחצן מצוקה אייקון

לחצן מצוקה

מנוי לכתב המנוי שלנו מזכה אתכם גם בלחצן מצוקה כולל שעון מצוקה

התייעצות עם רופא מומחה

התייעצות עם רופא מומחה

איתנו תדלגו על התורים ותקבלו התייעצות עם רופא מומחה תוך 48 שעות בלבד!

פינוי באמבולנס

פינוי באמבולנס

מנוי לכתב המנוי שלנו מזכה אתכם גם בפינוי באמבולנס במקרה הצורך

בדיקות אבחנתיות

בדיקות אבחנתיות

MyDoctor תספק לכם מגוון רחב של בדיקות אבחנתיות כגון C.T, קולונוסקופיה ועוד

טיפולים אלטרנטיבים

טיפולים אלטרנטיבים

דיקור סיני, שיאצו, רפלקסיולוגיה, הומאופתיה, נטורופיה, פרחי באך, ביו פידבק ועוד

נשים בהריון

בדיקות לנשים בהריון

נשים בהריון זכאיות למגוון בדיקות: סקירת מערכות, שקיפות עורפית, מי שפיר ועוד

שפתיים עם שומה לבן

טיפולי אסתטיקה

מנוי לכתב המנוי המהפכני שלנו מזכה אתכם בטיפולי אסתטיקה מתקדמים

רפואת שיניים מתקדמת

טיפולי שיניים

כואבות לכם השיניים?
MyDoctor תדאג לכם לשירות מתקדם 24/7

פזיותרפיה2

פיזיותרפיה

מנוי לכתב המנוי שלנו מזכה אתכם בטיפולי פיזיותרפיה והידרותרפיה

מרפאות שינה

מרפאות שינה

מנוי לכתב המנוי שלנו מזכה אתכם גם בטיפול במרפאות שינה במקרה הצורך

שינניות

שינניות

עשרות שינניות מקצועיות בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה

יישור שיניים

יישור שיניים

כתב המנוי שלנו כולל גם יישור שיניים לילדים

צילום שיניים

צילומי שיניים

צילומי שיניים בפריסה ארצית לרבות צילום CT

כתב מנוי
כתב מנוי

כתבי המנוי של MyDoctor

אנחנו בחברת MyDoctor הקמנו את מערך השירותים שלנו מתוך תובנה ברורה – לאזרחי ישראל מגיע לקבל שירותים רפואיים מיידיים, מקצועיים ובמחירים הוגנים. התובנה הזו הובילה אותנו ליצירת כתבי מנוי שנבדלים האחד מהשני בשירותים הרפואיים שלהם, בהיקף שלהם ובאנשי המקצוע שהם כוללים בתוכם, כאשר אנחנו מביאים איתנו הבטחה אחת ברורה – לספק לכם את השירות המדויק שלכם, בזמן הנכון לכם ובלי בזבוזי זמן מיותרים.

היום אנו מספקים 9 כתבי מנוי מעולים לאזרחי ישראל, אשר מספקים קשת רחבה של פתרונות בריאותיים עם כמעט 6,000 נותני שירות (!) שיתנו לכם לישון בשקט. בעמוד זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על כתבי המנוי שלנו, כדי שאם אתם עדיין לא חלק ממעגל הלקוחות שלנו, תוכלו לקבל את כל הסיבות שיגרמו לכם להצטרף אלינו עוד היום. מוכנים לשמור על הבריאות שלכם? קדימה, בואו תראו איך אנחנו מתכוונים לעזור לכם במשימה.

כתב מנוי - תוכן עניינים לניווט מהיר

מהו כתב מנוי?

על פי הגדרת החוק – כתב מנוי הוא "מסמך נלווה לפוליסת ביטוח הכולל תנאים למתן שירות למבוטח על ידי ספק שירות". בעגה המקצועית של עולם הביטוח כתבי המנוי נקראים גם "ריידרים".

בעקבות הרפורמה בכתבי המנוי ב-16 בדצמבר 2014, אשר הנהיגה הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון דורית סלינגר,  בוטלו רוב כתבי המנוי בביטוחי הבריאות והדירה שצמודים לפוליסות הביטוח ונמכרו על ידי חברות הביטוח, ומאז יכול כל אחד לקנות את כתב המנוי ישירות מספק השירות לשם עידוד התחרות בשוק. 

אנו בחברת MyDoctor החלטנו להרים את הכפפה ולספק את כתבי המנוי הבריאותיים המורחבים בישראל, למען בריאותכם ובריאות בני המשפחה שלכם.

עם הזמן, יצרנו לעצמנו רשת מורחבת ובטוחה של שירותים רפואיים מהשורה הראשונה, ואספנו אלינו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, מכל הקשת הרפואית – החל מטיפולים פסיכולוגיים, דרך טיפולים פיזיותרפיים, ועד טיפולי תזונה, שיקום, חיזוק שרירי רצפת האגן, שירותי לחצן מצוקה, שירותי רפואת שיניים והרשימה עוד ארוכה. רוצים לטעום עוד? בבקשה.

אילו כתבי מנוי קיימים?

כתבי המנוי הנפוצים ביותר הם בתחום הבריאות, ומטרתם לספק מעטפת הגנה נוספת לפתרונות בריאותיים שחברות הביטוח אינן מספקות.

בשוק קיימים כתבי מנוי בתחום הרכב ובתחום הדירה.

אצלנו ב-MyDoctor העיסוק הבלעדי והמרכזי הוא סביב כתב מנוי בנושאים רפואיים שונים, החל ממישור רפואת הנפש ועד מישור רפואת הגוף. אצלנו קיימים ששה כתבי מנוי שונים, כמפורט: כתב מנוי רפואה פרטית, כתב מנוי משלים אמבולטורי VIP, נספח רפואה פרטית, כתב מנוי רופא עד הבית, כתב מנוי דנטל+, וכתבי מנוי דנטל גולד.

כל כתב מנוי מביא איתו מאפיינים אחרים ועונה על צרכים רפואיים אחרים, וזה הזמן להכיר אותם קצת יותר לעומק.

הכירו את כתב מנוי רפואה פרטית

נתחיל מכתב מנוי רפואה פרטית, שנותן בין היתר מענה לייעוץ עם מומחים, בדיקות אבחנתיות, טיפולים בתא חמצן, אביזרים אורתופדים, פיזיותרפיה, בדיקה גנומית ועוד. אם נרד קצת יותר לעומק, נמצא תחת כתב המנוי הזה שירותים שונים ומעולים כמו סל הריון ובדיקות הריון, טיפולי רפואה מונעת, בדיקות אולטרה סאונד וצילומי חזה, טיפולי פיזיותרפיה, טיפולי רפואה משלימה ועוד. מדובר כאן על כתב מנוי מקיף מאוד, שכל אחד ואחת מכם יכולים למצוא את עצמם נהנים מהשירותים שהוא כולל.

כתב מנוי משלים אמבולטורי VIP

כתב מנוי זה מכיל מספר שירותים נוספים, כמו טיפולים בכיסא לחיזוק שרירי רצפת האגן – ה-eChair שלנו, ייעוץ דיאטטי ופגישות עם תזונאים, סל הריון מורחב ועוד.

כתב מנוי רופא עד הבית

מדובר כאן על כתב מנוי מצוין לכלל האוכלוסיה, אך בפרט לאוכלוסיות כמו אוכלוסיית המבוגרים, אוכלוסיית החולים ואוכלוסיית האנשים שנמצאים בסיכון גדול להידבקות במגוון מחלות, בעקבות רקע רפואי בעייתי. בזמן שבתי החולים קורסים מרוב עבודה והמרפאות השונות אינן מצליחות לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי למאות אלפי המבוטחים בקופות החולים – כתב מנוי רופא עד הבית שלנו ב-MyDoctor משנה לחלוטין את כללי המשחק.

במסגרת כתב מנוי זה תוכלו להנות מביקורים של הצוות הרפואי עד הבית שלכם. כן, המשמעות של העניין הזה היא פשוט אדירה – אתם לא יוצאים מהבית על אף שאתם לא חשים בטוב, אתם לא ממתינים במשך שעות עד שאיש מקצוע יקבל אתכם, אתם לא מצטופפים עם עוד עשרות אנשים חולים באותו החדר עד שתקבלו את הטיפול הראוי, אלא להיפך – אתם ממתינים במקום הכי נוח ובטוח שלכם עד שאיש המקצוע מגיע לטפל בכם. כן, עד הבית, עד המיטה שלכם, בלי סיבוכים מיותרים ובלי תזוזות ממקום למקום.

במסגרת כתב מנוי זה נמצאים מגוון שירותים כמו שירותי הגעת רופאים ורופאות עד הבית לשם אבחון, מתן מרשמים, הפנייה למיון ועוד, שירותי הגעת אחים ואחיות עד הבית לשם ביצוע בדיקות מדדים, הזרקת זריקות ועוד, שירותי התייעצות טלפונים עם רופאים ורופאות, פינוי באמבולנס בהתאם לצורך, לחצני מצוקה שילוו אתכם מכל מקום שהוא ויזניקו צוותים רפואיים לכל מקום שבו תצטרכו לקבל את השירות, וכן שירותים שונים הניתנים במסגרת מיי דוקטור פלוס+.

אין ספק שכתב מנוי זה מהווה מעטפת שלמה לצרכים הרפואיים שלכם, והכי חשוב – מאפשר לכם להישאר בבית בזמן שאתם חשים ברע. בזמני משבר אין דבר חשוב יותר מזה כפי שאתם בוודאי יודעים היטב כבר בעצמכם, ולכן כדאי מאוד לא לפסוח על כתב מנוי זה.

כתב מנוי דנטל+ – על מה מדובר?

כתב מנוי דנטל+ מעניק שירותי רפואת שיניים מהטובים והמקצועיים ביותר בארץ. אם עד היום התרגלתם לתאם לעצמכם תורים לבדיקות שגרתיות או לטיפולי שיניים בטווח של חודשיים או שלושה קדימה, עם כתב שירות דנטל+ תוכלו להנות מזמינות תורים מיידית, ומשירותים רפואיים שינתנו לכם על ידי טובי רופאי ורופאות השיניים במדינת ישראל.

במסגרת כתב מנוי זה תוכלו לקבל שירותים מקצועיים בתחומים כמו סתימות, טיפולי שורש, עקירות, כתרים, צילומי CT שיניים וכו'.

כתב מנוי דנטל גולד

כתב מנוי זה עוסק גם הוא ברפואת שיניים ומכיל את מרבית הטיפולים והשירותים הרפואיים הניתנים במסגרת כתב מנוי דנטל+, אך נוספים לו שירותי רפואת שיניים בתחום האורתודנטיה – יישור השיניים.

האם כתב מנוי מחליף ביטוח בריאות?

  • לא, כתב המנוי אינו מחליף את ביטוחי הבריאות בקופות החולים וחברות הביטוח שכן ע"פי הגדרת החוק מה-16.12.14 (אשר יזמה דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון דאז) כתב מנוי הינו "מסמך נלווה לפוליסת ביטוח, הכולל תנאים למתן שירות למבוטח על ידי ספק שירות".
  • כתב המנוי מספק פתרונות רפואה מתקדמים אשר חברות הביטוח אינן מספקות.
  • עוד נקבע בחוק שחברות הביטוח לא יוכלו למכור בעצמן כתבי מנוי כדי להגביר את התחרות בענף.
  • עוד הבדל חשוב: הסיבה שכתב מנוי נקרא "כתב מנוי" הוא מכיוון שהלקוח מקבל שירות רק בשעת הצורך ובמחירים מוזלים משמעותית, בעוד שחברות הביטוח נותנות החזר כספי רק לאחר שהמבוטח הוציא מכספו את מלוא עלות הטיפול.

איך מצטרפים לכתב מנוי של MyDoctor?

עם כל המידע המפורט כאן, ברור שהצעד הבא שלכם צריך להיות הצטרפות לכתב מנוי של MyDoctor. לאור ההיכרות המיטבית שלכם עם עצמכם, תוכלו להחליט לאילו מכתבי המנוי הכי כדאי לכם באופן אישי להצטרף, וליהנות משירותים רפואיים מתקדמים ומצוינים.

כל מה שתצטרכו לעשות על מנת להצטרף אלינו הוא פשוט לצלצל אלינו – 8161*. אחד מנציגי השירות שלנו ישמח לתת לכם את כל המידע שחסר לכם, לפרט לכם על מסלולי ההצטרפות השונים, לספר לכם על המחירים המיוחדים וההוגנים שלנו, וכמובן לענות לכם על כל שאלה שעדיין נותרה פתורה אצלכם. זה הזמן שלכם לקחת את עצמכם בידיים ולדאוג לעצמכם לשירותי רפואה מתקדמים ומעולים, בדיוק כמו שאנחנו מתכננים לכם אצלנו ב-MyDoctor.

רוצים להצטרף אלינו כמשווקים?

אנו שמחים לעבוד עם משווקים אשר יודעים מה הערך הגבוה של כתבי המנוי שלנו עבור הלקוחות שלהם. חושבים שאתם מתאימים להצטרף אלינו כמשווקים? היכנסו לעמוד הבא ותקבלו אינפורמציה נוספת.

רוצה לקבל מידע על אחד מכתבי המנוי שלנו?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

שאלות נפוצות על כתבי מנוי

לסיכום, MyDoctor מספקת כתבי מנוי מומלצים אשר יקנו לך מעטפת בריאות פרטית ויעניקו שקט נפשי לבריאות שלך.
דילוג לתוכן