Skip to content

כתבי שירות של MyDoctor

כתבי השירות שלנו הם בעלי הכיסויים הנרחבים ביותר בישראל ומתעדכנים כל הזמן כדי לספק למנויים מטריית כיסויים רחבה ככל הניתן בתחום הבריאות

כתבי השירות 2022

ספקי שירות

כתב שירות רפואה פרטית 2022

ייעוץ עם מומחים, בדיקות אבחנתיות, תא חמצן, אביזרים אורתופדים, פיזיותרפיה, בדיקה גנומית ועוד

כתב שירות טיפולים אלטרנטיבים

נספח רפואה פרטית

טיפולים פסיכולוגיים, יעוץ דיאטטי/ תזונתי, רפואה משלימה, ריפוי בעיסוק, תא חמצן ועוד

כתב שירות רפואה פרטית

משלים אמבולטורי V.I.P

טיפולי תא חמצן, איתור תורים פנויים, סל בדיקות הריון ענק, ייעוץ דיאטטי/תזונתי, טיפולים פסיכולוגים

כתב שירות רפואה עד הבית

כתב שירות רופא עד הבית

מגוון רחב של שירותי רפואה עד הבית כגון: רופא עד הבית, אחות עד הבית, לחצן מצוקה, פינוי באמבולנס ועוד

פריסה ארצית!

כתב שירות רפואת שיניים

כתב שירות דנטל +

סתימות, טיפולי שורש, עקירות, כתרים, צילומי CT שיניים ועוד.
פריסה ארצית.

כתב שירות בלעדי בישראל!

כתב שירות שיניים

כתבי שירות דנטל גולד

סתימות, טיפולי שורש, עקירות, כתרים, צילומי CT שיניים ואורתודונטיה (יישור שיניים).

כתב שירות מהפכני בישראל!

כתב שירות לילד

כתב שירות לילד - קיד +

מגוון רחב של אבחונים, ייעוץ תזונאי, ייעוצים עם רופאים מומחים, ריפוי בעיסוק, טיפול בבעיות הרטבה, הידרותרפיה, טיפול פסיכולוגי, תא חמצן, קלינאית תקשורת ועוד!

כתב שירות לספורטאים

כתב שירות לספורטאים - גולד

בדיקות אבחנתיות, טיפולי פיזיותרפיה, ייעוץ תזונאי, ייעוצים עם אורתופדים וקרדיולוגים, תא חמצן, טיפולי שיניים כתוצאה מתאונה, אביזרים אורטופדיים, בדיקת ארגומטריה ועוד!

בקרוב3

בקרוב... כתב שירות שיעשה מהפכה בישראל...

כתב שירות חדש ובלעדי
מידע נוסף בקרוב
יש למה לחכות

מצאו את ספקי השירות של MyDoctor בלחיצת כפתור

1מכון חיבורים
1מכון מור
לוגו מלרם
מדיקל סנטר הרצליה
6994
ביקורופא 1
בוכניק
1594038072797
Logo wide Blue Hebrew 2
1פריימדיקל לוגו
לוגו מדיקל השרון
סל שירותי סיעוד 1ורפואה
0
סוגי כתבי שירות
0
שעות ביממה
0
ימים בשנה
0 +
יישובים בישראל

12 סיבות מדוע כדאי לכם להיות מנויים של כתב השירות שלנו

הזמנת רופא 24 שעות

שירות 24/7

הצוות של MyDoctor ישמור עליכם ללא הפסקה במשך כל שעות היממה

רופא עד הבית אייקון

רופא עד הבית

רופא פרטי יגיע עד לביתכם או מקום עבודתכם ויעניק לכם טיפול מסור ואיכותי

לחצן מצוקה

לחצן מצוקה

מנוי לכתב השירות שלנו מזכה אתכם גם בלחצן מצוקה כולל שעון מצוקה

התייעצות עם רופא מומחה

התייעצות עם רופא מומחה

איתנו תדלגו על התורים ותקבלו התייעצות עם רופא מומחה תוך 48 שעות בלבד!

פינוי באמבולנס

פינוי באמבולנס

מנוי לכתב השירות שלנו מזכה אתכם גם בפינוי באמבולנס במקרה הצורך

בדיקות אבחנתיות

בדיקות אבחנתיות

MyDoctor תספק לכם מגוון רחב של בדיקות אבחנתיות כגון C.T, קולונוסקופיה ועוד

טיפולים אלטרנטיבים

טיפולים אלטרנטיבים

דיקור סיני, שיאצו, רפלקסיולוגיה, הומאופתיה, נטורופיה, פרחי באך, ביו פידבק ועוד

נשים בהריון

בדיקות לנשים בהריון

נשים בהריון זכאיות למגוון בדיקות: סקירת מערכות, שקיפות עורפית, מי שפיר ועוד

משקפיים

שירותי אופטיקה עד הבית

מנוי לכתב השירות שלנו מזכה אתכם בשירותי אופטיקה מתקדמים עד הבית

שינניות

שינניות

עשרות שינניות מקצועיות בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה

יישור שיניים

יישור שיניים

כתב השירות שלנו כולל גם יישור שיניים לילדים ומבוגרים

צילום שיניים

צילומי שיניים

צילומי שיניים בפריסה ארצית לרבות צילום CT

רפואת שיניים מתקדמת

רפואת שיניים עד הבית

כואבות לכם השיניים? MyDoctor תדאג לכם לשירות מתקדם 24/7

פזיותרפיה2

פזיותרפיה

מנוי לכתב השירות שלנו מזכה אתכם בטיפולי פזיותרפיה והידרותרפיה

מרפאות שינה

מרפאות שינה

מנוי לכתב השירות שלנו מזכה אתכם גם בטיפול במרפאות שינה במקרה הצורך

כתב שירות
כתב שירות

כתבי השירות של MyDoctor

אנחנו בחברת MyDoctor הקמנו את מערך השירותים שלנו מתוך תובנה ברורה – לאזרחי ישראל מגיע לקבל שירותים רפואיים מיידיים, מקצועיים ובמחירים הוגנים. התובנה הזו הובילה אותנו ליצירת כתבי שירות שנבדלים האחד מהשני בשירותים הרפואיים שלהם, בהיקף שלהם ובאנשי המקצוע שהם כוללים בתוכם, כאשר אנחנו מביאים איתנו הבטחה אחת ברורה – לספק לכם את השירות המדויק שלכם, בזמן הנכון לכם ובלי בזבוזי זמן מיותרים.

היום אנו מספקים 6 כתבי שירות מעולים לאזרחי ישראל, אשר מספקים קשת רחבה של פתרונות בריאותיים עם כמעט 6,000 נותני שירות (!) שיתנו לכם לישון בשקט. בעמוד זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על כתבי השירות שלנו, כדי שאם אתם עדיין לא חלק ממעגל המנויים שלנו, תוכלו לקבל את כל הסיבות שיגרמו לכם להצטרף אלינו עוד היום. מוכנים לשמור על הבריאות שלכם? קדימה, בואו תראו איך אנחנו מתכוונים לעזור לכם במשימה.

כתב שירות - תוכן עניינים לניווט מהיר

מהו כתב שירות?

על פי הגדרת החוק – כתב שירות הוא "מסמך נלווה לפוליסת ביטוח הכולל תנאים למתן שירות למבוטח על ידי ספק שירות". בעגה המקצועית של עולם הביטוח כתבי השירות נקראים גם "ריידרים".

בעקבות הרפורמה בכתבי השירות ב-16 בדצמבר 2014, אשר הנהיגה הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון דורית סלינגר,  בוטלו רוב כתבי השירות בביטוחי הבריאות והדירה שצמודים לפוליסות הביטוח ונמכרו על ידי חברות הביטוח, ומאז יכול כל אחד לקנות את כתב השירות ישירות מספק השירות לשם עידוד התחרות בשוק.

 

אנו בחברת MyDoctor החלטנו להרים את הכפפה ולספק את כתבי השירות הבריאותיים המורחבים בישראל, למען בריאותכם ובריאות בני המשפחה שלכם.

עם הזמן, יצרנו לעצמנו רשת מורחבת ובטוחה של שירותים רפואיים מהשורה הראשונה, ואספנו אלינו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, מכל הקשת הרפואית – החל מטיפולים פסיכולוגיים, דרך טיפולים פיזיותרפיים, ועד טיפולי תזונה, שיקום, חיזוק שרירי רצפת האגן, שירותי לחצן מצוקה, שירותי רפואת שיניים והרשימה עוד ארוכה. רוצים לטעום עוד? בבקשה.

אילו כתבי שירות קיימים?

כתבי השירות הנפוצים ביותר הם בתחום הבריאות, ומטרתם לספק מעטפת הגנה נוספת לפתרונות בריאותיים שחברות הביטוח אינן מספקות.

בשוק קיימים כתבי שירות בתחום הרכב ובתחום הדירה.

אצלנו ב-MyDoctor העיסוק הבלעדי והמרכזי הוא סביב כתב שירות בנושאים רפואיים שונים, החל ממישור רפואת הנפש ועד מישור רפואת הגוף. אצלנו קיימים ששה כתבי שירות שונים, כמפורט: כתב שירות רפואה פרטית, כתב שירות משלים אמבולטורי VIP, נספח רפואה פרטית, כתב שירות רופא עד הבית, כתב שירות דנטל+, וכתבי שירות דנטל גולד.

כל כתב שירות מביא איתו מאפיינים אחרים ועונה על צרכים רפואיים אחרים, וזה הזמן להכיר אותם קצת יותר לעומק.

הכירו את כתב שירות רפואה פרטית

נתחיל מכתב שירות רפואה פרטית, שנותן בין היתר מענה לייעוץ עם מומחים, בדיקות אבחנתיות, טיפולים בתא חמצן, אביזרים אורתופדים, פיזיותרפיה, בדיקה גנומית ועוד. אם נרד קצת יותר לעומק, נמצא תחת כתב השירות הזה שירותים שונים ומעולים כמו סל הריון ובדיקות הריון, טיפולי רפואה מונעת, בדיקות אולטרה סאונד וצילומי חזה, טיפולי פיזיותרפיה, טיפולי רפואה משלימה ועוד. מדובר כאן על כתב שירות מקיף מאוד, שכל אחד ואחת מכם יכולים למצוא את עצמם נהנים מהשירותים שהוא כולל.

כתב שירות משלים אמבולטורי VIP

כתב שירות זה מכיל מספר שירותים נוספים, כמו טיפולים בכיסא לחיזוק שרירי רצפת האגן – ה-eChair שלנו, ייעוץ דיאטטי ופגישות עם תזונאים, סל הריון מורחב ועוד.

כתב שירות רופא עד הבית

מדובר כאן על כתב שירות מצוין לכלל האוכלוסיה, אך בפרט לאוכלוסיות כמו אוכלוסיית המבוגרים, אוכלוסיית החולים ואוכלוסיית האנשים שנמצאים בסיכון גדול להידבקות במגוון מחלות, בעקבות רקע רפואי בעייתי. בזמן שבתי החולים קורסים מרוב עבודה והמרפאות השונות אינן מצליחות לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי למאות אלפי המבוטחים בקופות החולים – כתב שירות רופא עד הבית שלנו ב-MyDoctor משנה לחלוטין את כללי המשחק.

במסגרת כתב שירות זה תוכלו להנות מביקורים של הצוות הרפואי עד הבית שלכם. כן, המשמעות של העניין הזה היא פשוט אדירה – אתם לא יוצאים מהבית על אף שאתם לא חשים בטוב, אתם לא ממתינים במשך שעות עד שאיש מקצוע יקבל אתכם, אתם לא מצטופפים עם עוד עשרות אנשים חולים באותו החדר עד שתקבלו את הטיפול הראוי, אלא להיפך – אתם ממתינים במקום הכי נוח ובטוח שלכם עד שאיש המקצוע מגיע לטפל בכם. כן, עד הבית, עד המיטה שלכם, בלי סיבוכים מיותרים ובלי תזוזות ממקום למקום.

במסגרת כתב שירות זה נמצאים מגוון שירותים כמו שירותי הגעת רופאים ורופאות עד הבית לשם אבחון, מתן מרשמים, הפנייה למיון ועוד, שירותי הגעת אחים ואחיות עד הבית לשם ביצוע בדיקות מדדים, הזרקת זריקות ועוד, שירותי התייעצות טלפונים עם רופאים ורופאות, פינוי באמבולנס בהתאם לצורך, לחצני מצוקה שילוו אתכם מכל מקום שהוא ויזניקו צוותים רפואיים לכל מקום שבו תצטרכו לקבל את השירות, וכן שירותים שונים הניתנים במסגרת מיי דוקטור פלוס+.

אין ספק שכתב שירות זה מהווה מעטפת שלמה לצרכים הרפואיים שלכם, והכי חשוב – מאפשר לכם להישאר בבית בזמן שאתם חשים ברע. בזמני משבר אין דבר חשוב יותר מזה כפי שאתם בוודאי יודעים היטב כבר בעצמכם, ולכן כדאי מאוד לא לפסוח על כתב שירות זה.

כתב שירות דנטל+ – על מה מדובר?

כתב שירות דנטל+ מעניק שירותי רפואת שיניים מהטובים והמקצועיים ביותר בארץ. אם עד היום התרגלתם לתאם לעצמכם תורים לבדיקות שגרתיות או לטיפולי שיניים בטווח של חודשיים או שלושה קדימה, עם כתב שירות דנטל+ תוכלו להנות מזמינות תורים מיידית, ומשירותים רפואיים שינתנו לכם על ידי טובי רופאי ורופאות השיניים במדינת ישראל.

במסגרת כתב שירות זה תוכלו לקבל שירותים מקצועיים בתחומים כמו סתימות, טיפולי שורש, עקירות, כתרים, צילומי CT שיניים וכו'.

כתב שירות דנטל גולד

כתב שירות זה עוסק גם הוא ברפואת שיניים ומכיל את מרבית הטיפולים והשירותים הרפואיים הניתנים במסגרת כתב שירות דנטל+, אך נוספים לו שירותי רפואת שיניים בתחום האורתודנטיה – יישור השיניים.

האם כתב שירות מחליף ביטוח בריאות?

  • לא, כתב השירות אינו מחליף את ביטוחי הבריאות בקופות החולים וחברות הביטוח שכן ע"פי הגדרת החוק מה-16.12.14 (אשר יזמה דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון דאז) כתב שירות הינו "מסמך נלווה לפוליסת ביטוח, הכולל תנאים למתן שירות למבוטח על ידי ספק שירות".
  • כתב השירות מספק פתרונות רפואה מתקדמים אשר חברות הביטוח אינן מספקות.
  • עוד נקבע בחוק שחברות הביטוח לא יוכלו למכור בעצמן כתבי שירות כדי להגביר את התחרות בענף.
  • עוד הבדל חשוב: הסיבה שכתב שירות נקרא "כתב שירות" הוא מכיוון שהמנוי מקבל שירות רק בשעת הצורך ובמחירים מוזלים משמעותית, בעוד שחברות הביטוח נותנות החזר כספי רק לאחר שהמבוטח הוציא מכספו את מלוא עלות הטיפול.

איך מצטרפים לכתב שירות של MyDoctor?

עם כל המידע המפורט כאן, ברור שהצעד הבא שלכם צריך להיות הצטרפות לכתב שירות של MyDoctor. לאור ההיכרות המיטבית שלכם עם עצמכם, תוכלו להחליט לאילו מכתבי השירות הכי כדאי לכם באופן אישי להצטרף, ולהנות משירותים רפואיים מתקדמים ומצוינים.

כל מה שתצטרכו לעשות על מנת להצטרף אלינו הוא פשוט לצלצל אלינו – 8161*. אחד מנציגי השירות שלנו ישמח לתת לכם את כל המידע שחסר לכם, לפרט לכם על מסלולי ההצטרפות השונים, לספר לכם על המחירים המיוחדים וההוגנים שלנו, וכמובן לענות לכם על כל שאלה שעדיין נותרה פתורה אצלכם. זה הזמן שלכם לקחת את עצמכם בידיים ולדאוג לעצמכם לשירותי רפואה מתקדמים ומעולים, בדיוק כמו שאנחנו מתכננים לכם אצלנו ב-MyDoctor.

רוצים להצטרף אלינו כמשווקים?

אנו שמחים לעבוד עם משווקים אשר יודעים מה הערך הגבוה של כתבי השירות שלנו עבור הלקוחות שלהם. חושבים שאתם מתאימים להצטרף אלינו כמשווקים? היכנסו לעמוד הבא ותקבלו אינפורמציה נוספת.

רוצה לקבל מידע על אחד מכתבי השירות שלנו?

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך

צרו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

שאלות נפוצות על כתבי שירות

כתב שירות זהו מנוי חודשי הכולל מגוון שירותים רפואיים פרטיים המהווים תוספת לביטוח הבריאות הרגיל שלך.

מדוע תוספת? מכיוון שכתב השירות מכיל כיסוי רפואי פרטי אשר אינכם יכולים לקבל דרך חברות הביטוח וקופות החולים.

חברת MyDoctor עובדת עם הרופאים הפרטיים הטובים בישראל, עם מכוני הבדיקה המתקדמים בישראל ועם צוות שירותי החירום הטוב בישראל.

כתב השירות אינו משמש כביטוח בריאות שכן ע"פי הגדרת החוק מה-16.12.14 (אשר יזמה דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון דאז).

כתב שירות הנו "מסמך נלווה לפוליסת ביטוח, הכולל תנאים למתן שירות למבוטח על ידי ספק שירות".

עוד נקבע בחוק שחברות הביטוח לא יוכלו למכור בעצמן כתבי שירות כדי להגביר את התחרות בענף.

ספקי השירות שלנו מגיעים לכל מקום בישראל שכתובתו נקובה בבירור, לרבות מעלה אדומים.

יחד עם זאת, כרגע השירות אינו ניתן ביהודה ושומרון.

ברמת הגולן השירות יינתן בקצרין או בשישוב אחר באיזור.

לכל הגילאים! כתבי השירות שלנו מתאימים לכל אדם ומשפחה.

לסיכום, MyDoctor מספקת כתבי שירות מומלצים אשר יקנו לך מעטפת בריאות פרטית ויעניקו שקט נפשי לבריאות שלך.
דילוג לתוכן