בלוג רפואה

רופא עד הבית כללית

קופת חולים כללית

מבין ארבעת קופות החולים הפעילות במדינת ישראל, קופת חולים שירותי בריאות כללית היא הגדולה ביותר מביניהן. נכון לשנת 2018 הקופה מבטחת קרוב ל-5 מיליון מתושבי

קראו עוד »
רופא עד הבית מאוחדת

קופת חולים מאוחדת

במדינת ישראל פועלות ארבע קופות חולים שמציעות שירותים רפואיים הכלולים בסל הבריאות הישראלי. בין ביקורים אצל רופא משפחה, רופא ילדים, רופא עיניים ורופא אף אוזן

קראו עוד »
רופא עד הבית לאומית

קופת חולים לאומית

ארבע קופות חולים פעילות קיימות במדינת ישראל, וקופת חולים לאומית שירותי בריאות היא אחת מהן. מדובר כאן על קופת החולים הרביעית בגודלה שהוקמה אי שם

קראו עוד »
רופא עד הבית מכבי

קופת חולים מכבי

מבין ארבעת קופות החולים הפעילות במדינת ישראל, קופת חולים מכבי שירותי בריאות היא השנייה בגודלה ותחתיה נמצאים קרוב ל-2.5 מיליון מתושבי מדינת ישראל. כדי להבין

קראו עוד »
אחות פרטית ללידה

אחות פרטית ללידה

כמעט כל אישה מכירה את הרגעים שמתלווים אל הליך הלידה. ההתכווננות אליה, הכנת הגוף אליה, הלידה עצמה וכמובן ההתמודדות עם ההנקה ודברים נוספים הן פעולות

קראו עוד »
לחצן מצוקה בבית אבות

לחצן מצוקה בבית אבות

מעבר מחיים פרטיים בבית ובקהילה למסגרת מוסדית סיעודית עשוי לעתים להיות קשה למתאשפז ולבני משפחתו. כל אדם הנמצא במוסד סיעודי זכאי לקבל טיפול ברמה גבוהה,

קראו עוד »

בבלוג זה תוכלו לקבל מידע על השירותים שלנו

רופא עד הבית

הזמנת רופא עד הבית יכולה לחסוך לכם לילה שלם בחדר המיון, עמידה בפקקים וברוב המקרים גם סכום כסף לא קטן שתצטרכו לשלם במיון. רופא פרטי יוכל לבצע בבית את כל הבדיקות שתצטרכו על מנת לבדוק את הבעיה הרפואית שלכם, יחד עם ציוד רפואי מקצועי.

בדיקת רופא בבית פרטי היא מקצועית ומהימנה בדיוק כמו בדיקה של רופא בבית החולים, אך היתרון הנוסף הוא שזמן ההמתנה לטיפול יהיה כנראה הרבה יותר קצר ולא תצטרכו להיחשף למחלות ולזיהומים שיש בבתי החולים. הרופא שתוכלו להזמין יהיה לרוב רופא משפחה. הטיפול ניתן גם לאוכלוסייה המבוגרת וגם לאוכלוסיית הילדים, מעל גיל שנה.

בנוסף לכך ניתן להיעזר בשירותי אחיות עד הבית למגוון טיפולים נוספים כמו עירויים, טיפול בפצעים, טיפול בזונדה, טיפול בקטטר וכו’.

התייעצות טלפונית עם רופא

רוב קופות החולים מציעות שירותים אלו כרגע, אך התייעצות אונליין עם רופא פרטי תהיה הרבה יותר מהירה והיא זמינה 24/7.

היתרון בשיחה עם רופא משפחה אונליין הוא שהמענה הרבה יותר מהיר. הרבה פעמים אין באמת צורך לראות את המטופל על מנת להקל על הבעיה הרפואית שלו ולכן עולם הרפואה מתקדם בצעדי ענק להעברת שירותי הבריאות לשירותי אונליין. הרבה פעמים התייעצות בטלפון ותיאור תסמינים מספיק עבור הרופאים כדי להנחות את המטופל כיצד לפעול ואפילו לתת הפניה למיון בשעת הצורך.

בזמנים אלו, שירות זה הפך להכרחי אפילו יותר עבור אלו שנמצאים בבידוד ומרותקים לביתם. וגם לאלו שלא ומעדיפים שלא להסתכן ולהגיע למרכזים רפואיים שם הסיכוי להדבקה גבוה יותר.

לחצני מצוקה

לחצן מצוקה הוא אחד מהשירותים הנוספים שאנחנו מציעים. לחצן המצוקה מאפשר לכם ליצור קשר עם מוקד החירום, ללא צורך לחפש מספר טלפון או להתקשר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על כפתור ותקבלו מענה מיידי.

באתר תוכלו למצוא מידע נוסף, לגבי כל השירותים שתוכלו לקבל דרך לחצן המצוקה. מלבד המטרה הברורה של לחצן המצוקה שהיא להציל חיים על ידי חיסכון בזמן יקר מאוד במצבים מסוכנים, לחצן המצוקה כולל עוד מספר שירותים כמו שירותי ייעוץ בתחומים שונים או שיחות אישיות להפגת בדידות ולחץ.

מלבד השירותים הכלולים, חלק חשוב בשימוש בהתקנת לחצני מצוקה הוא היכולת שלהם להביא לשקט נפשי, במיוחד אצל אנשים החולים במחלות מסכנות חיים.

שירותי אמבולנס פרטי

מלבד הסיבה הברורה מאליו, שהיא מצב רפואי מסכן חיים, יש סיבות נוספות שאולי לא חשבתם עליהן עבורן כדאי להזמין אמבולנס. הרבה פעמים עבור הסעות חולים במצבים מסוימים כמו חולים אונקולוגיים או חולי דיאליזה למוסד רפואי, עדיף לבחור בהסעה באמבולנס פרטי שהוא הרבה יותר נוח עבור המטופל, וכולל השגחה של צוות רפואי צמוד. מקרים נוספים בהם ככל הנראה תרצו להזמין אמבולנס פרטי הם להסעות נפטרים.

הסיבה לכך היא שהסתמכות על שירותי אמבולנס ציבוריים במקרים כאלו יכולה להיות בעייתי מאחר ושירותי האמבולנס הציבוריים עמוסים לרוב בקריאות חירום. בנוסף, הזמנת אמבולנס ציבורי עבור הסעה שהיא לא לבית החולים או שלאחריה המטופל לא אושפז תחייב אתכם במחיר מלא בניגוד להזמנת אמבולנס פרטי שיכול להיות אף זול יותר אם אתם מנויים לשירות פרטי. אם אתם רוצים לדעת עוד על האפשרות להשתמש בשירותי אמבולנס פרטי ולאיזה מקרים הוא משמש תוכלו לקרוא על כך עוד באתר של My Doctor.

מדוע כדאי להיעזר בשירותי רפואה פרטיים?

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי בריאות פרטיים במחירים משתלמים שלא בהכרח תוכלו לקבל דרך ביטוח קופות החולים שלכם או ביטוחי הבריאות.  המטרה של שירותי הבריאות הפרטיים שאנו מציעים היא לעזור לכם לקבל את שירותי הבריאות המגיעים לכם על מנת לפתור כל בעיה בריאותית כמה שיותר מהר מבלי לוותר על איכות הטיפול. שימוש בשירותים הפרטיים שלנו ייתנן לכם שקט נפשי. אם אתם רוצים לשמוע פרטים נוספים על השירות שלנו תוכלו למצוא את כל המידע שאתם מחפשים באתר או ליצור אתנו קשר דרך מוקד השירות לכל שאלה.

בלוג רפואה מומלץ

בבלוג של My Doctor תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים בכל הקשור לשירותים רפואיים עד הבית ושירותים רפואיים פרטיים. במערכת הבריאות בישראל, כמו בהרבה מדינות בעולם, גדלה המגמה להעברת שירותי הבריאות הבסיסיים לבית או לאונליין ככל האפשר. גם קופות החולים כבר הכירו בכך וכולן מציעות השתתפות בתשלום אצל המבוטחים הזכאים לכך.

לשירותי בריאות פרטיים בבית או אונליין יש הרבה יתרונות שתוכלו להנות מהם. לא רק שהשירותים האלו לרוב זמינים עבורכם 24/7 לרוב זאת הדרך המהירה ביותר לקבל מענה לבעיות הרפואיות שלכם.